eşlerinizde hatrınız varmıdır??

fguney

2. bebeğim yolda
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
510
0
34
benim eşimde hatrım falan yoktur.bir meyve vermek istedim ağzına.demediğini bırakmadı ben o meyveyi aslında meyve yemesi için değilde yeyip yemediğini görmek için yapıyomuşum falan filan.şunu anladım ki benim kocamda karınca kadar değerim sevgim hatrım yokmuş gerçekten çok acı...senağlama

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2682 gün geçti.

MorAnka

Guru
Pro Üye
24 Aralık 2007
4.336
8.628
ilginç bi durum vallah. Gelde şu erkekleri anla. Ne güzel karısı meyve uzatiyor oda ne anlam çikariyor. Pes doğrusu.

lupenda

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
2.385
3.002
umursamayıp kendin yiyip kaldırsan da bu sefer milletin karısı soyup da ağzına veriyor sende nerdeeee o düşünce derlerdi sanırım...:roflol:
ya bu erkekler gerçekten gelişmiyo galiba...
üzerlerine düşmemek lazım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-07-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 123 gün kaldı.

Bebeğinizin elleri ve bacakları tarafından yapılan hareketleri rahatca hissedebilirsiniz. Bu ilk hareketlere çabuklaşma denir. Ultrason görüntülemesi hariç, hamile annelerin bebekleri ile direk iletişim kurdukları ilk etkileşimleri budur. Bu günlerde babalar da bebeğin hareketlerini gözlemleyebilir ve hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

delikizinturkusuyum

Hoşgeldin MİRZA'm...
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
1.071
17
40
benim eşimde hatrım falan yoktur.bir meyve vermek istedim ağzına.demediğini bırakmadı ben o meyveyi aslında meyve yemesi için değilde yeyip yemediğini görmek için yapıyomuşum falan filan.şunu anladım ki benim kocamda karınca kadar değerim sevgim hatrım yokmuş gerçekten çok acı...senağlama
Haydaaa ne kadar ilginç yavvv. Ne güzel karısı elleriyle soyup vermiş mutlu
olacağına yaptığı yoruma bak. Hayret bişey be. Dengesiz bunlar anacım
dengesiz boşver hiiiç takma kafana kendin bi güzel oturup ye. Kızdım valla yaa.:eek:klava:

ELZKRY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
321
1
Benim Tam Tersi çokta Memnun Alur Aksine Ilgiye Bayilir Hatirmi Kalir Hammmmmm.....

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
25.863
65.545
42
Kocamda hatırım vardır şükür..:asigim:
Sırf ben kırılmayayım diye istemediği çok şeyi kabul etmiştir.
Haksız olduğum dönemlerde bile hatırım için konuyu uzatmaz,kincilik yapmaz çok şükür.:nazar:

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2006
1.299
4
benim esimde yaptigim yemek tam istedigim gibi olmasa tam tutturamasam bile acisini tuzunu yinede yer , guzel olmus der ama oda ustune dusmemi sevmez.. sunu ye bunu ye su saatde uyan simdi uyu vs. bunlara deli olur.. bende øgrendim artik hiiic ugrasmiyorum, o ilgileniyo busefer

adaylaarda

iyi düşün:iyi olsun :))
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.584
4
39
4,5 yıllık evliliğimde öğrendimki
çok fazla üstüne düşmeyeceksin bırakacaksın o senin üstüne düşsün.
kaçan kovalanıyor valla
ben tek başıma vitrini çekiyordum eşimde hiç oralı olmuyordu baktım herşeye çok iyi alıştı ben ona kıyamıyorum diye hiç birşey umrunda değil.bende değiştim artık.

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.837
37
49
ben eşimin üstüne çok titrerim oda bana aynı şekilde.verdiğin örnek hepimizin akşamları tv seyrederken yaptığımız şey ama onun karşılığı bizde teşekkürle beraber bir öpücük olur.

Dishe

✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
4.002
5
Kocamda hatırım vardır şükür..:asigim:
Sırf ben kırılmayayım diye istemediği çok şeyi kabul etmiştir.
Haksız olduğum dönemlerde bile hatırım için konuyu uzatmaz,kincilik yapmaz çok şükür.:nazar:

aynen...:nazar:
hatta bazen senın benım uzerımmde cok hakkın var der :asigim:hatırdan da ote:nazar:

fguney

2. bebeğim yolda
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
510
0
34
ne güzel ne kadar şanslısınız

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2682 gün geçti.

baxgxcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
248
13
kızlaaaaar şu kocanıza yaranma merakından vazgeçiiiin (istisnalar kaideyi bozmaz)arkadaşın dediği gibi KAÇAN KOVALANIR bırakın meyvayı yemeği o versin vermiyomu bi cıngar çıkarın bakın bi dahakine nasıl veriyo eden yaranır kızlar...

Aylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
177
0
arkadaslar fazla sımartırsanız tepenize binerler unutmayın bu herkes için gecerli.. hersey karsılıklı hem vericeksin hemde alıcaksınız.. dimi yani

Loveistanbul

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
2.881
390
Vallahi adamları fazla şımartmaya gelmez,ne kadar üstüne düşerseniz kendilerini kasıyorlar ,terside vardır ama sanırım azınlıktadır bırakın o üstünüze düşssün,ben ne zaman güleryüzlü ,yumuşacık olsam bakıyorum adam havalara giriyor somurtunca, canım gülüm o üstüme düşüyor ,böyleside kötü ama valla adama güleryüz göstermeye korkuyorum:eek:klava::1no2:

esram

Guru
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2006
39
0

Bu yazıyı okurken sanki kendi eşimle olayı yaşar gibi oldum. Bende çok yapmışımdır senin gibi. Kesinlilkle yemez. Ama bunu hatır olarak algılamıyorum valla. Sevmez benimki emrivakileri. İlk zaman üzüldüm bende. Ne olacak ki 1 dilim elma, ya da herneyse. Niye yemiyor ki dedim. sonra alıştım. anladımki bu hatır faln diil.