eşlerinizde hatrınız varmıdır??

fguney

2. bebeğim yolda
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
510
1
37
benim eşimde hatrım falan yoktur.bir meyve vermek istedim ağzına.demediğini bırakmadı ben o meyveyi aslında meyve yemesi için değilde yeyip yemediğini görmek için yapıyomuşum falan filan.şunu anladım ki benim kocamda karınca kadar değerim sevgim hatrım yokmuş gerçekten çok acı...senağlama

ilginç bi durum vallah. Gelde şu erkekleri anla. Ne güzel karısı meyve uzatiyor oda ne anlam çikariyor. Pes doğrusu.

umursamayıp kendin yiyip kaldırsan da bu sefer milletin karısı soyup da ağzına veriyor sende nerdeeee o düşünce derlerdi sanırım...:roflol:
ya bu erkekler gerçekten gelişmiyo galiba...
üzerlerine düşmemek lazım

benim eşimde hatrım falan yoktur.bir meyve vermek istedim ağzına.demediğini bırakmadı ben o meyveyi aslında meyve yemesi için değilde yeyip yemediğini görmek için yapıyomuşum falan filan.şunu anladım ki benim kocamda karınca kadar değerim sevgim hatrım yokmuş gerçekten çok acı...senağlama
Haydaaa ne kadar ilginç yavvv. Ne güzel karısı elleriyle soyup vermiş mutlu
olacağına yaptığı yoruma bak. Hayret bişey be. Dengesiz bunlar anacım
dengesiz boşver hiiiç takma kafana kendin bi güzel oturup ye. Kızdım valla yaa.:eek:klava:

Benim Tam Tersi çokta Memnun Alur Aksine Ilgiye Bayilir Hatirmi Kalir Hammmmmm.....

Kocamda hatırım vardır şükür..:asigim:
Sırf ben kırılmayayım diye istemediği çok şeyi kabul etmiştir.
Haksız olduğum dönemlerde bile hatırım için konuyu uzatmaz,kincilik yapmaz çok şükür.:nazar:

benim esimde yaptigim yemek tam istedigim gibi olmasa tam tutturamasam bile acisini tuzunu yinede yer , guzel olmus der ama oda ustune dusmemi sevmez.. sunu ye bunu ye su saatde uyan simdi uyu vs. bunlara deli olur.. bende øgrendim artik hiiic ugrasmiyorum, o ilgileniyo busefer

4,5 yıllık evliliğimde öğrendimki
çok fazla üstüne düşmeyeceksin bırakacaksın o senin üstüne düşsün.
kaçan kovalanıyor valla
ben tek başıma vitrini çekiyordum eşimde hiç oralı olmuyordu baktım herşeye çok iyi alıştı ben ona kıyamıyorum diye hiç birşey umrunda değil.bende değiştim artık.

ben eşimin üstüne çok titrerim oda bana aynı şekilde.verdiğin örnek hepimizin akşamları tv seyrederken yaptığımız şey ama onun karşılığı bizde teşekkürle beraber bir öpücük olur.

Kocamda hatırım vardır şükür..:asigim:
Sırf ben kırılmayayım diye istemediği çok şeyi kabul etmiştir.
Haksız olduğum dönemlerde bile hatırım için konuyu uzatmaz,kincilik yapmaz çok şükür.:nazar:

aynen...:nazar:
hatta bazen senın benım uzerımmde cok hakkın var der :asigim:hatırdan da ote:nazar:

kızlaaaaar şu kocanıza yaranma merakından vazgeçiiiin (istisnalar kaideyi bozmaz)arkadaşın dediği gibi KAÇAN KOVALANIR bırakın meyvayı yemeği o versin vermiyomu bi cıngar çıkarın bakın bi dahakine nasıl veriyo eden yaranır kızlar...

arkadaslar fazla sımartırsanız tepenize binerler unutmayın bu herkes için gecerli.. hersey karsılıklı hem vericeksin hemde alıcaksınız.. dimi yani

Vallahi adamları fazla şımartmaya gelmez,ne kadar üstüne düşerseniz kendilerini kasıyorlar ,terside vardır ama sanırım azınlıktadır bırakın o üstünüze düşssün,ben ne zaman güleryüzlü ,yumuşacık olsam bakıyorum adam havalara giriyor somurtunca, canım gülüm o üstüme düşüyor ,böyleside kötü ama valla adama güleryüz göstermeye korkuyorum:eek:klava::1no2:

Bu yazıyı okurken sanki kendi eşimle olayı yaşar gibi oldum. Bende çok yapmışımdır senin gibi. Kesinlilkle yemez. Ama bunu hatır olarak algılamıyorum valla. Sevmez benimki emrivakileri. İlk zaman üzüldüm bende. Ne olacak ki 1 dilim elma, ya da herneyse. Niye yemiyor ki dedim. sonra alıştım. anladımki bu hatır faln diil.

Bu yazıyı okurken sanki kendi eşimle olayı yaşar gibi oldum. Bende çok yapmışımdır senin gibi. Kesinlilkle yemez. Ama bunu hatır olarak algılamıyorum valla. Sevmez benimki emrivakileri. İlk zaman üzüldüm bende. Ne olacak ki 1 dilim elma, ya da herneyse. Niye yemiyor ki dedim. sonra alıştım. anladımki bu hatır faln diil.

evet erkekler bunu hatır olarak algılamıyorlar. onlar bizim gibi düşünmüyorlar. bizim gibi bakmıyorlar. kadın erkeğin bakış açıları farklı. o yüzden manalar çıkartıpta kendimizi üzmeyelim bence. bende kahve yapardım, bizimki içmezdi. canı istiyosa içer, istemiyorsa içmez. bende çok bozulurdum. zehirmi bu sanki hatır için içer insan derdim. ama onlar öyle bakmıyorlar. oyüzden hiç tınlamamak lazım. soruyorum içerse yapıyorum,içmezse kendime yapıp içiyorum afiyetle.. :icecream:

bazen aynı şey banada oluyo ama meyve konusunda değil.egerki buna benzer şeyleri daha önce sorun etmişsen bunun içinde yapabilir.çünkü bizde öyle oluyo egerki inat edip bakalım yaptırabilecekmiyim dediğimde onu anlıyo inat ettin ya yaptırmaya çalışıyosun o yüzden yapmıyorum diyo.bi keresinde su istemiştim onuda getirmedi yahu .neymiş yeğeninin yanında bak benim kocam herşeyi yapıyo dedittircekmişim.tamam bazı şeyleri yaptırmaya çalışıyorum ama su yahu bu aklıma bile gelmemişti.normalde getirir kim olursa olsun ama ben farklı niyetteymişim ya o yüzden gıcıklık yapıyo iştesenağlama

ne zaman çok üstüne düşsem bakıyorum hemen şımarıyor bir arfa bir tafra o yüzden çok üstüne düşmemek lazım bence:1closedeyes:sırnaşık şey

X