Eşlerinizle, sevgililerinizle benziyor musunuz?

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.495
23.015
Cimri adamdan hayatta haz etmem evliliği düşünmem bile zira ben alışveriş vs para gömen insanım bunun lafını edecek adamla evlenmem. Nişanlımda bu yönümü bilir öncesinde söylemiştim bakım ürünlerine bakımıma çok para harcarım diye çok şükür onunda hoşuna gidiyor. Aile düşkünlüğü normal seviyede o benim çizgimi geçemez bende onun çizgisini geçmem. Müzik zevklerimiz uyuşmuyor ama önemli değil kafa yapımızın uyuşması daha önemlidir. Ortak zevklerin fazla olması beni sıkardı. O benim sevdiğim şeyleri yapar bende onun böyle daha eğlenceli ve monoton olmuyor. Ama bu adamdan kimseye cacık olmaz benden demesi senin ki hiçbir kadınla anlaşamaz🙄

legendary1

İnsanların bazılarını, hayvanların hepsini sever 🐠
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
662
726
İletişim bittiğinde bitiyor her şey ya. Biz uzakta da aynı evde de olduğumuzda haftada 1-2 kere minimum sabahlara kadar konuşuyoruz. Konuşacak şey asla bitmiyor bizde. Biz de evli gibiyiz diyoruz da ne bileyim, heyecan da var hâlâ. Evin içinde sürekli birbirimizi mıncıklıyoruz, öpüşüp sarılıyoruz sıkça. Birlikte yemek yaparız, sarılıp öpe öpe. Ben bir şey yaparken o gelip arkamdan sarılır öper. 5 yılda çok uzun süreler aynı evde bulunduk ama hep aynı, ilk kez aynı eve girmiş sevgililer gibi ponçik ponçik yapıyoruz işleri. Konuşacak bir şey bulamıyoruz demenize üzgünüm bıraktım yukarıda.
O yaptığınız şeyleri bizde yapıyoruz öpme mıncırma herşey var 😀 oda bana gelir sarılır bende öperim benim bahsettiğim heyecan o değil ki karşında görünce güm güm etmeme kalbin titreme filan olmaması bun diyorum konuşacak bişey bulamıyoruz derken ben evdeyim o işte hayatımızda değişik hiç bişey yok ben işsizim her günüm aynı geçiyor o da doktor Onun da her günü aynı ızdırapla yoğunlukla geçiyor bizde aynı evde öyle ponçik ponçik takılırız yani herkes bi köşeye geçip susmaz 😀 herşey de yardım eder hatta bana yemek hazırlar önüme koyar kaldırır :)

lilay5

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
1.418
2.273
Cimri adamdan hayatta haz etmem evliliği düşünmem bile zira ben alışveriş vs para gömen insanım bunun lafını edecek adamla evlenmem. Nişanlımda bu yönümü bilir öncesinde söylemiştim bakım ürünlerine bakımıma çok para harcarım diye çok şükür onunda hoşuna gidiyor. Aile düşkünlüğü normal seviyede o benim çizgimi geçemez bende onun çizgisini geçmem. Müzik zevklerimiz uyuşmuyor ama önemli değil kafa yapımızın uyuşması daha önemlidir. Ortak zevklerin fazla olması beni sıkardı. O benim sevdiğim şeyleri yapar bende onun böyle daha eğlenceli ve monoton olmuyor. Ama bu adamdan kimseye cacık olmaz benden demesi senin ki hiçbir kadınla anlaşamaz🙄
cimrilik konusuna yazmaya geldiğimi yazmışsın.. +1 :-)

Adddrrrr

Gökdelenlerden Tükürdüm Dünyaya....
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
439
867
İyi akşamlar :)

1 hafta önce keşke mesaj atmasaydım diye konu açmıştım.

İşyerinden birisiyle flört ediyorum. Adamla en başlarda sohbetimiz iyiydi. Sonra bozuştuk ve konuşmayı kestik. Şimdi yeniden başladık konuşmaya ama ben biraz düşününce konuşmak istemediğimr karar verdim. İkimiz de düşünce yapısı olarak çok ayrıyız. Sohbet yürütemiyorum. Ben müzik dinlemeye bayılırım, çok müzik dinleyen birisi değil. Attığım şarkılar ona hitap etmiyor. Bu olabilir. Konsere tiyatroya, sinemaya gitmeyi severim. Hiç ilgisini çeken şeyler değil. Kitap okumayı çok severim, hiç sevmiyor. Hiç cimri birisi değilimdir. Davranışlarından anladığım kadarıyla ve ortak arkadaşlarımızın dediği kadarıyla cimri denecek kadar eli sıkı. Özgürlüğüme çok düşkün birisiyim, annesine çok düşkün birisi. Bunlar ufak görünen ama korkutan şeyler. Bunların dışında konuşabildiğimiz zaman konuşmayı vakit geçirmeyi seviyorum. Yanında gülebiliyorum. Ama bazı şeyler için bile bile lades demek istemem.

Hayatınızdaki insanlar, eşleriniz, sevgililerinizle zıt mısınız? Yoksa ortak şeylerden mi zevk alıyorsunuz?

Not: Adam komik, eğlenceli birisi başka insanlarla sohbeti güzel. Benle de güzel konuluyor aslında bi kabalığı olmadı.
Bunların neresi ufak şeylerr???

Seytanolabilirim

Cok guclu bir kadin
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.177
1.658
34
Bildiğin kumar bu. Bu kumarı oynama bacım

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 45 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 156 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

Otrera

Condemnant quod non intellegunt
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
2.014
10.494
Hanımlar gerekli tüm tavsiyeleri vermişler ellerine kollarına sağlık 😊🥰

sadece size yemin ediyorum başlığı anlamaya çalışıyorum kaç gündür.

hatta “ elleri sevgilisine benzeyen var mı” diye konu mu açmış birisi diye düşünüyordum konuyu okumadan önce 🤦🏻‍♀️

meğer eş demek istemişsiniz 😅

Revna

Popüler Üye
Pro Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
3.229
13.854
Karakter uyuşmaması ayrı şey,
Karakter problemi ayrı şey.
Bazı farklılıklar renk değil, sorundur.
Bunun ayrımına varmak lazım

astrojurnal

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
9.304
28.067
36
sevgilimle farklı düşündüğümüz şeyler var, alakasız hobilerimiz de var ama temelde hayattan beklentilerimiz aynı.
mücadele yöntemlerimiz aynı değil ama ikimizde savaşçıyızdır.
gibi gibi..
sizinkiler çok ufak tefek şeyler değil aslında. iyi gözlemleyin ve hemen ciddiyete dönüştürmeyin derim.

Biarritz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
579
1.516
Eşimle birçok konuda oldukça aynı dusunce ve zevklerdeyiz: müzik, eğlence, ailelere yaklaşım, kitap, (keskin taraflarımız yok ama) siyasi düşünce, vs... Ama birçok konuda da karakterlerimiz birbirimizden farklı. Çiftler her konuda ortak düşünecek diye bir şey yok ama problem şu ki sizin ortak noktanız yok gibi. Bir de cimrilik çok fena bir şey...

Dasmeer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
9.847
16.092
34
Zıtlıklar şöyle olabilir
Kıyafet tarzı renkler hobiler amenna.
Ama hayata bakış görüş aile yapisi farklı ise o evlilikten bir cacık olmaz.