Eşli seks için ilan verdi! Kapıyı çıplak açtı

Yazik o operasyonu yapan polislere....
Ne büyük bir igrençlik.
Birbirlerini suçlamari zaten cok cok kötü.
Hikayeleri de uydurma gibi geldi :KK51:

Swinger, toplu, grup, 2 adam bir kadın gibi fantezi denerek yapılanları tasvip etmesem, bana ters gelse de, reşit çiftler rızasıyla yaptıkları için özel hayat der geçerim, kim ne yaparsa yapsın ama para karşılığı yapmak nedir?
Kendi iradesi dışında zorla tehditle fuhuşa zorlananlar hariç, böyle aynı bunlar gibi kirayı ödeyemiyoruz dur paralı swinger yapalım diyenlere diyecek kelime bulamıyorum, git merdiven sil, git pazarlarda limon sat, git çocuk bak, çaycılık yap, simit sat. Elleri ayakları sağlıklı, bula bula bu yolumu bulmuşlar, ben diyeyim bunların kira ödeyemiyorduk lafları falan bahane, ne gariban insanlar var kirasını ödeyemiyor evden atılıyor ama yine de böyle şeyler yapmıyor, bunlara para tatlı geldi, bu yolla zengin oluruz diye düşündüler, düşünmedilerse bende Mune değilim.

Kolay yoldan parayı bulmuşlar ama demekki istekleride varmış yoksa bu böyle kolay bişey değil vence sırf para için yapılamaz gibi geliyor :KK53:

Kolay yoldan parayı bulmuşlar ama demekki istekleride varmış yoksa bu böyle kolay bişey değil vence sırf para için yapılamaz gibi geliyor :KK53:
Doğru, herkesin kolayca yapacağı birşey değil, benim için tiksindirici birşey:KK12: Allah korusun.

Bazıları bedeniyle bazısıda beyniyle para kazanıyor işte , ondandır mankenleride sevmiyorum

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

49_450xNULL.gif

bende onu sormuştum ama 350 lira diyo. bide 2 bira bi sigaraya promosyon yapıp 300e iniyo :) suç olan kısmı galiba haksız rekabet olması :)
Millet iyice şasırdı ar namus utanma sahiplenme kalmadı dostlar :KK53: paazarlık çok kötü biralar ekstra herhall ya da gece tarifesi :KK49: ne koparırsam kar diyo belkide :oops::KK69:

Millet iyice şasırdı ar namus utanma sahiplenme kalmadı dostlar :KK53: paazarlık çok kötü biralar ekstra herhall ya da gece tarifesi :KK49: ne koparırsam kar diyo belkide :oops::KK69:
Aynen tatlim adam esini paylasiyo ustune de bira sigara falan istiyo. Para ustu cikismasa ne vericek onu hayal edemiyorum. Bakkal amca sakizla tamamliyor para ustunu ama bu neyle tamamlicak merak konusu...kafamda deli sorular :)

Aynen tatlim adam esini paylasiyo ustune de bira sigara falan istiyo. Para ustu cikismasa ne vericek onu hayal edemiyorum. Bakkal amca sakizla tamamliyor para ustunu ama bu neyle tamamlicak merak konusu...kafamda deli sorular :)
Adam tam bi gavat ay adam mı dedim ortada adam göremedm bgnnnnnnn .Kendini verecek zaaar:cool: ne günlere kaldık yaa igrenclik diz boyuuu ...

yavrularım devlet size fuhuş yapmayın demiyor fuhusunuzu yapın ama vergısını de verin diyor:KK53:

İgrenc bu haberlere midem bulaniyor artik insan para icin namusunu nasil satar aklim almiyor..

X