Eşten habersiz anneye hediye

TeslaninOsilatoru

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2015
1.527
3.485
Merhabalar anneme robot süpürge almayı düşünüyorum. Eşime sormak istemiyorum sebebi şu ödemelerimiz vs hepsi ortak olmasına karşın ay başında ona para gönderdikten sonra elimde kalan paradan birikim de yapmaya devam ediyorum. Neyse eşimdem robot süpürge istedim o da aldı kenardaki paran ile alsana vs demedi. Şimdi ben bu parayla anneme robot süpürge alsam nasıl olur yani eşimin de bilmesini istemiyorum bir şey demez ama bozulur kesin. Peki anneme eşim bunu benim aldıgımı bilmesin desem nasıl olur anneme çok ayıp olur mu fikir verir misiniz

Merhabalar anneme robot süpürge almayı düşünüyorum. Eşime sormak istemiyorum sebebi şu ödemelerimiz vs hepsi ortak olmasına karşın ay başında ona para gönderdikten sonra elimde kalan paradan birikim de yapmaya devam ediyorum. Neyse eşimdem robot süpürge istedim o da aldı kenardaki paran ile alsana vs demedi. Şimdi ben bu parayla anneme robot süpürge alsam nasıl olur yani eşimin de bilmesini istemiyorum bir şey demez ama bozulur kesin. Peki anneme eşim bunu benim aldıgımı bilmesin desem nasıl olur anneme çok ayıp olur mu fikir verir misiniz
Ben tam anlayamadım. Ay başında faturaları falan ikiye bölüp yarı yarıya mı ödüyorsunuz ?

Hayır tabiki maaşımın yarısını eşime gönderiyorum direkt ödemeleri o takip ediyor
Ben hiç göndermedim eşime para. O yüzden merak ettim.
Peki sizin paranızdan artan olursa geri veriyor mu?

Ben olsam habersiz hediye almazdım. Anneme laptop aldım, gidip birlikte seçtik.

Ben hiç göndermedim eşime para. O yüzden merak ettim.
Peki sizin paranızdan artan olursa geri veriyor mu?

Ben olsam habersiz hediye almazdım. Anneme laptop aldım, gidip birlikte seçtik.
Hayır göndermiyor tabiki siz niye bu kısma takıldınız ben de bunu merak ettim🙂 her evin ailenin dinamiği farklıdır biz bu şekildeyiz. Zamanında yaptıgımız birikimleri ortaya koyduk mesela ev aldık ayrı birikim yapsakta yine bu şekilde harcıyoruz

Böyle olaylar genelde açığa çıktığında büyük kaos yaşanıyor
Bunu göze alabiliyorsanız yapın
Fakat eşim benden habersiz alsa bir de annesini tembihlese falan bu kırgınlığı atlatamazdım

bu direkt arkamdan iş çevirmek
Ayrıca annenize tembih ederek eşinizi nasıl göstereceğinizin farkında mısınız?
Hiç sevmem böyle şeyleri hiç

Annenıze alacagınız hedıyeye karısamaz bence .Anladıgım kadarıyla sizde calısıosunuz.Sadece anneme bunu aldım dıyebılırsınız.Kızlar onlar hayat arkadasınız sahıbınız deıl

geçen ay anneme süpürge aldım.esıme hicbir şey söylemedim. Gizli almadım aslında, ama ben bu tarz şeyleri söylemeyi sevmiyorum. Sonuçta para benim param

Ve annenizle nasıl muhabbetiniz var bilemem. Ben gizli alacak olsam annemi uyarırdım tabii ki. Sonuçta para varsa
Annemin ihtiyacı varsa, eşimınde surat asacağını düşünüyorsam gizli alırım!!!

X