Estetik konusunda kafam cok karisik

rose001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
2
3
26
Merhaba bayanlar, 19 yasindayim ve memelerim cok cirkin. Lisede bilincsiz kilo verdigim icin sarkik ve patolojik olarak meme baslarim hem cok buyuk hem de ikisi arasinda da boyut farki var. Memelerim cok ufak kalcam buyuk oldugu icin surekli kilo vermeye calistim. Sanki memelerim buyurse en azindan vucudum orantili olucak gibi hissediyorum ayrica aynaya ciplak baktigimda gogsume yapistirilmis iki tane corap gormek istemiyorum artik. Annem bu duruma cok uzuldugum icin ameliyat yaptirmayi kabul etti. Izmirde can kopaldan 5000 tl fiyat aldik. Ama su an inanilmaz kararsizim para kazanmaya baslayinca tabiki anneme geri odemek istiyorum ama sizce simariklik mi yapmis oluyorum insanlarin kolu bacagi yokken ben burda memelerim yuzunden agliyorum? Ameliyat olanlar ameliyat sonrasi hissettiklerini paylasabilir mi lutfen, pisman olur muyum yoksa iyi ki yaptirmisim mi derim...

Merhaba bayanlar, 19 yasindayim ve memelerim cok cirkin. Lisede bilincsiz kilo verdigim icin sarkik ve patolojik olarak meme baslarim hem cok buyuk hem de ikisi arasinda da boyut farki var. Memelerim cok ufak kalcam buyuk oldugu icin surekli kilo vermeye calistim. Sanki memelerim buyurse en azindan vucudum orantili olucak gibi hissediyorum ayrica aynaya ciplak baktigimda gogsume yapistirilmis iki tane corap gormek istemiyorum artik. Annem bu duruma cok uzuldugum icin ameliyat yaptirmayi kabul etti. Izmirde can kopaldan 5000 tl fiyat aldik. Ama su an inanilmaz kararsizim para kazanmaya baslayinca tabiki anneme geri odemek istiyorum ama sizce simariklik mi yapmis oluyorum insanlarin kolu bacagi yokken ben burda memelerim yuzunden agliyorum? Ameliyat olanlar ameliyat sonrasi hissettiklerini paylasabilir mi lutfen, pisman olur muyum yoksa iyi ki yaptirmisim mi derim...

Ameliyat olmadim olacagim bende birdaha ki ay. Ama burda olmuş arkadaslardan okuduguma duyduguma gore kendileri için yapilmis en buyuk iyilik olarak adlandiriyorlar... Yaşin kucuk henuz daha onunde uzun yillar var. Madem gogsun yok denecek kadar kucuk ve seni psikolojik olarak etkiliyor tabiki git yaptır. Ama dogal olandan yana yaptr. Simdi yapmasan evlenince kendini yetersiz eksik hissedeceksin kocana karşı guven bana..

Tesekkur ederim guzel cevabin icin, tek sorunu kucuk olmasi olsa keske. Tuberoz meme denen turden keci memesi gibi yani :KK43:
Ameliyat olmadim olacagim bende birdaha ki ay. Ama burda olmuş arkadaslardan okuduguma duyduguma gore kendileri için yapilmis en buyuk iyilik olarak adlandiriyorlar... Yaşin kucuk henuz daha onunde uzun yillar var. Madem gogsun yok denecek kadar kucuk ve seni psikolojik olarak etkiliyor tabiki git yaptır. Ama dogal olandan yana yaptr. Simdi yapmasan evlenince kendini yetersiz eksik hissedeceksin kocana karşı guven bana..
ii

Bende 20 yasindayim canim ne ergenlikte ne de suan zerre buyume olmadi olmayacakta genetik cunku.Ben suan parami biriktiriyorum az bisey kaldi ama hastane fobim var igneye bile bayilirken nasil ameliyat olurum bilmiyorum bi de kimsenin haberi olmamasi gerekiyor kendim halledicem bu isi senin yine destekcikcin var iyisin.bi kadinin ozguvenini o kadar cok etkiliyo ki mecbur hissediyorum yaptirmaya.

Merhaba bayanlar, 19 yasindayim ve memelerim cok cirkin. Lisede bilincsiz kilo verdigim icin sarkik ve patolojik olarak meme baslarim hem cok buyuk hem de ikisi arasinda da boyut farki var. Memelerim cok ufak kalcam buyuk oldugu icin surekli kilo vermeye calistim. Sanki memelerim buyurse en azindan vucudum orantili olucak gibi hissediyorum ayrica aynaya ciplak baktigimda gogsume yapistirilmis iki tane corap gormek istemiyorum artik. Annem bu duruma cok uzuldugum icin ameliyat yaptirmayi kabul etti. Izmirde can kopaldan 5000 tl fiyat aldik. Ama su an inanilmaz kararsizim para kazanmaya baslayinca tabiki anneme geri odemek istiyorum ama sizce simariklik mi yapmis oluyorum insanlarin kolu bacagi yokken ben burda memelerim yuzunden agliyorum? Ameliyat olanlar ameliyat sonrasi hissettiklerini paylasabilir mi lutfen, pisman olur muyum yoksa iyi ki yaptirmisim mi derim...[/QUOTE

Ben 35 yaşında yaptırdım. senin yine çorap gibi de olsa varmış. Benim hiç yoktu. Erkek gibiydim. Çok geç kalmışım çoook. Keşke 20 li yaşlarda yaptırsaydım, yıllarım geçti milletin memesine bakmakla :KK43: 2 çocuk emzirdiğini halde hiç büyümediler. Göğsümde sadece 2 cm'lik çıkıntı vardı o da uçtu zaten. Şimdi çok Mutluyum. Ama sana tavsiyem, çok iyi bir Dr bulman, 3 ün 5 in hesabını yapmadan, sana en sağlıklı en güzel memeleri yapacak Dr U bul. Görüştüğün Dr ların mutlaka yaptığı memeleri gör. Çok iyi araştır.

Bende 20 yasindayim canim ne ergenlikte ne de suan zerre buyume olmadi olmayacakta genetik cunku.Ben suan parami biriktiriyorum az bisey kaldi ama hastane fobim var igneye bile bayilirken nasil ameliyat olurum bilmiyorum bi de kimsenin haberi olmamasi gerekiyor kendim halledicem bu isi senin yine destekcikcin var iyisin.bi kadinin ozguvenini o kadar cok etkiliyo ki mecbur hissediyorum yaptirmaya.

Slm okuyorum boyle arada mesajlari bence korkulacak gercekten birsey yok uyuyorsun uyaniyorsun ve olay bitmis oluyor cok stres yapip korkma diye yazmak istedim inan bende korkuyordum hepsini yasadim yani:)) simdi iyiki olmusum diyorum

X