Estetik sonrası burun sırtı kalınlığı

pembekediii

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
31
6
Burun estetiği olanlara danışmak istediğim bir konu var, ben 2.5 ay önce ameliyat oldum eski burnum çok inceydi önden bakınca ama estetikten sonra burnum çok kalınlaştı. Kemer alındığı için kalınlaşma maalesef oluyormuş bende eski inceliğini beklemiyorum ama şu an gözüme çok kalın geliyor yüzüm de çok küçük bu yüzden burnum eski burnumun iki katı kadar patlıcan gibi görünüyor. Bu saatten sonra burun sırtında incelme mümkün mü 3 ay ile 1 yıl arasında gerçekten fark oluyor mu ?

evet göz çevresindeki ödemler azaldıkça daha ince hale geliyor ama eskisi gibi ince olmaz tabi

Eskisi kadar incelik beklemiyorum tabii kemerim vardı çünkü eskiden ama göz çevremin ödemlerinin de indiğini düşünüyorum herkes 1 senede daha incelir diyor ama insan yaşamadıkça bilemiyor incelmezmiş gibi geliyor. Bir de burnum çok tombikmiş gibi geliyor yani burnum bir anda etlendi gibi umarım bu da geçici bir şeydir :KK43:
evet göz çevresindeki ödemler azaldıkça daha ince hale geliyor ama eskisi gibi ince olmaz tabi

merhaba geçmiş olsun, kalınlık içinaradaki farkı gosterebileceğiniz bir resim de varmı, gözlerinizi blurlasanız. belki de siz kafanıza çok takmıssınızdır

Burun estetigi konusu gordum demesen soylemeden gecmim dedim.
Yapacak olan arkadaslarimiza veyada yapmayi dusunen kisilere sadece sunu demek istiyorum,lutfen col dikkat edin daha yeni bir kizimin bugun estettigi icin gittigi hastaneden canis bedeni cikdi,lutfen col dikkatli olun 😊

Yapacak olan arkadaslarimiza veyada yapmayi dusunen kisilere sadece sunu demek istiyorum,lutfen col dikkat edin daha yeni bir kizimin bugun estettigi icin gittigi hastaneden canis bedeni cikdi,lutfen col dikkatli olun 😊
Böyle bir konuyu gülerek iletmeniz de ilginç.

Ne diyorsunuz siz ya troll sanırım

Tatlım daha o kadar yeni ki merak etme benim de kalın ve top koymuş gibi duruyordu burnum ama 6. ayı bitirdim baya bir inceldi hatta doktoruma çok kalın dedim "burnuna ekleme yapmadığıma göre eski burnun kadar incelecek merak etme" demiş ve gülmüştü :) Şu an önden eski burnum gibi inceliği ödemler ucuna indi ama o da 1 yıl içince geçecekmiş

Benımde kalındı gecer dedı dr gecmedı 8. ay sonunda revızyon oldum ama suan yıne 8. Ayımdayım kalın :KK43: yanı bendekıler gecmıyor revizyona rağmen

Benim de incecik bir burnum vardi ameliyattan sonrası baya genis duruyor, doktora sordum rahat nefes al diye boyle yaptim diyor iyide bana sordun mu boyle birsey yaparken diyorum cevap vermiyor😞

Evet uzun kemerli bir burnum vardi ama onden bakıldığında baya inceydi
Benimde ince biraz kemer var uzun birazda
Ameliyat olmak istiyorum
Neden kalın oluyor ki ya
Bazen bakıyorum barbie gibi burunlar kalkık çok güzel yapıyorlar
Burun şekline göre mi oluyor

Sen hangi doktora yaptırdın?
Benim kuzenimde yaptırmıştı yıllar önce
Onunda burnu bayağı uzun ve kemeriydi ama inceydi
Estetikten sonra kalın ufak ama kalkık oldu
Zamanla oturdu ama burnu
Artık çok kalın değil