Estrofem yan etkileri

TuanaMeyra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
34
65
Merhabalar arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferim olacak inşallah ayın 10unda estrofem kullanmaya başladım ama çok fazla yan etki oluyor baş dönmesi mide bulantısı kaşıntı... Bugün de aniden göğsümde batma oldu ve ağzımın içinde sürekli tuzlu bir tat var sizce normal midir bunlar yaşayan olduysa yardımcı olursanız sevinirim 🌺🌺

Merhabalar arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferim olacak inşallah ayın 10unda estrofem kullanmaya başladım ama çok fazla yan etki oluyor baş dönmesi mide bulantısı kaşıntı... Bugün de aniden göğsümde batma oldu ve ağzımın içinde sürekli tuzlu bir tat var sizce normal midir bunlar yaşayan olduysa yardımcı olursanız sevinirim 🌺🌺
Selam canım benimde ilk 2 transferim estrofemle olmuştu bendede özellikle baş dönmesi bulantı ve ruh halim çok kırılgandı. Başarısız oldu denemeler, doktorum bu kez normal döngüde transfer yaptı böyle daha iyi hissediyorum. Yan etki yapabiliyor malesef çok rahatsız ederse doktoruna doğal transferi sorabilirsin 😊

Normal canım aşılamadan sonra bende kullandım aynı belirtiler vardı tabi tutmadı senin ki umarım tutar hayırlısı olsun

Selam canım benimde ilk 2 transferim estrofemle olmuştu bendede özellikle baş dönmesi bulantı ve ruh halim çok kırılgandı. Başarısız oldu denemeler, doktorum bu kez normal döngüde transfer yaptı böyle daha iyi hissediyorum. Yan etki yapabiliyor malesef çok rahatsız ederse doktoruna doğal transferi sorabilirsin 😊
Merhaba Y Yildizzzzzz ☺️ teşekkür ederim inşallah devam etmez daha önce de estrofemle gebeliğim oldu 5 sene önce ama bu şekilde olduğunu hiç hatırlamıyorum

Merhabalar canım bende kullanıyorum şuan ama baş ağrım var bu aralar acaba ondan miydi başka bı belirtim olmadi

Belki de canım yan etkilerde baş ağrısı da var olabilir
IMG20210220193841.jpg

Neyse ki sonlardayim 😆 ben sabah öğle akşam üç vakit kullandım

Ben de şuan günde 3 kez kullanıyorum ama internette 10. Haftaya kadar yazıyor doğruysa Bu yan etkilerle nasıl olacak bakalım 🙄
Yan etkileri oluyor canım. Ama sonra vücut alışıyor ve yan etki kalmıyor 😍 bende transfer öncesi başladım 10 gün oldu bırakalı. Hayırlısı ile pozitifi gorursun insallahh 🙏🏻 💜

Benim de yok henüz ama estrofem başlandıktan sonra gebeliğin 10 12. haftasına kadar kullanılır yazıyor o yüzden söyledim
Anladım canım ben son gittiğimde doktor rahim kalinligin iyi hazır gebeliğe ilacı kullanma bitince dedi özellikle sormuştum devam edecekmiyim diye

Yan etkileri oluyor canım. Ama sonra vücut alışıyor ve yan etki kalmıyor 😍 bende transfer öncesi başladım 10 gün oldu bırakalı. Hayırlısı ile pozitifi gorursun insallahh 🙏🏻 💜
Hayırlı olsun canım 🥰🥰 inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏 az önce L Limonlu Su le konuştuğumuz konunun cevabını da almış oldum baya kullancaz yani ☺️ bebisler sağlıkla gelsin de inşallah kullanalım ❤️❤️

Anladım canım ben son gittiğimde doktor rahim kalinligin iyi hazır gebeliğe ilacı kullanma bitince dedi özellikle sormuştum devam edecekmiyim diye
Anladım canım kişiye göre değişiyor demek ki hayırlısı olsun o zaman ama gerçekten baya bı yan etki oldu korkmaya da başladım aslında o yüzden fikir almak istemiştim iyi oldu

Hayırlı olsun canım 🥰🥰 inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🙏 az önce L Limonlu Su le konuştuğumuz konunun cevabını da almış oldum baya kullancaz yani ☺️ bebisler sağlıkla gelsin de inşallah kullanalım ❤️❤️
Amin canım çok saol. Evet tüp bebekte ilk 3 ay devam ediliyor ama senin sikayetlerin yakın zman da geçer. Sonra alışacak vuct eli mahkum 😁 sağlıkla gelsinler nelere katlandık bu süreçte o da geçiyor.

X