Eşyalarını isteme şekli

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.316
16.638
27
Merhaba kk demin eski sevgilimle ortak arkadaşımız mesaj attı eski sevgilim bende olan eşyalarını istiyomuş fakat isteyiş biçimi çok abes söyle eşyalarımı getirsin yoksa ağzımı bozucam tarzı bi şeyler söylemiş bu arada ortak arkadaşımla eski sevgilim de küsler ve de onun hatalarından dolayı ayrılık yani benim bi yanlışım olmadı. Ortak arkadaşımızla da arası bozuk olduğu için eşyaları o da vermek istemiyor ama çocuk benle direk iletişime de geçmiyor sizce ne yapmalıyız ve çocuğun bu tavrı normal mi bu arada eşyalar bi tişört bi de ceket

Yani esyalar onun vermeyen sizsiniz...neden esyalari vermemekte israrcisiniz anlamadim
Ceketle tişörtü ayrılmadan bikaç gün önce vermişti ve ayrıldıktan sonra bikaç aylığına kendi memleketine gitti vermeye fırsatım olmadı kötü ayrılmadığımız için de acelesi yok dönüşte teslim ederim diye düşündüm bi ceketle tişört için bu kadar çirkefleşeceğini düşünmedim açıkçası

Tanıdığınız ama çok samimi olmadığınız bir arkadaşı yok mu? Ona verin.
Şimdi mesaj attım bi arkadaşına eski sevgilime ortak arkadaşımız şey demiş sen onunla hiç uğraşma ben getiririm sana eşyaları demiş fakat bana farklı konuşuyo anlam veremedim

Şimdi mesaj attım bi arkadaşına eski sevgilime ortak arkadaşımız şey demiş sen onunla hiç uğraşma ben getiririm sana eşyaları demiş fakat bana farklı konuşuyo anlam veremedim
Ortak arkadaşınız küs olup nasıl laf getirebiliyorsa eşyaları öyle götürebilirdi
Kız mı bu
Birde bu saatte mesaj atmayın millete :110:

Direk ss alıp o ortak arkadaşa at bence bakalım ne diyecek?
O anlamda dememiş güya bana mesaj atıp sinirimi bozmasın diye demiş ama hiç inandırıcı gelmedi eski sevgilimle çok yakın arkadaşlardı benle birlikteyken kaç kez onun evinde kaldı bu yüzden çok tartışırdık eski sevgilimle duygusal bir şey hissettiğini düşünmüyorum ama garip bi takıntısı var sanki

Merhaba kk demin eski sevgilimle ortak arkadaşımız mesaj attı eski sevgilim bende olan eşyalarını istiyomuş fakat isteyiş biçimi çok abes söyle eşyalarımı getirsin yoksa ağzımı bozucam tarzı bi şeyler söylemiş bu arada ortak arkadaşımla eski sevgilim de küsler ve de onun hatalarından dolayı ayrılık yani benim bi yanlışım olmadı. Ortak arkadaşımızla da arası bozuk olduğu için eşyaları o da vermek istemiyor ama çocuk benle direk iletişime de geçmiyor sizce ne yapmalıyız ve çocuğun bu tavrı normal mi bu arada eşyalar bi tişört bi de ceket
Sendeyse bile verme 1 tişörtle ceket için mi bozacakmış ağzını terbiyesiz ben olsam mesaj atarım senin paçavralarını çeyizime saklamadım herhalde çoktan çöpe attım istersen parasını vereyim derdim

Sendeyse bile verme 1 tişörtle ceket için mi bozacakmış ağzını terbiyesiz ben olsam mesaj atarım senin paçavralarını çeyizime saklamadım herhalde çoktan çöpe attım istersen parasını vereyim derdim
Açıkçası ben de çok takıldım o duruma. Ayrılırken bir hatam olmuş olsa sinirinden yapıyo derdim ama çok garip geldi bu hareketi. Ortak arkadaşımızın hareketleri de garip geliyo tam adresini öğrenip kargolatıcam son çare

X