Etlik Şehir Hastanesi

Daisy0000

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
154
168
27
Merhaba hanımlar yeni hamile olduğumu öğrendim.. Hastane ve doktor arayışındayım özel-devlet farketmez…(Ankara) Koru hastanesini düşünüyordum ama şikayetvar.com da inanılmaz kötü yorumlar okudum…Medicalpark Batıkentte de doktorların ilgisiz ve katı tavırlarından cok bahsedilmiş.Devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum şuan ama netleştiremedim..Etlik şehir hastanesine gebelikten önce genel kontrol için gitmiştim ve çok beğenmiştim o yüzden aklıma orası yatıyor gibi…Kadın doğum doktoru öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Merhaba hanımlar yeni hamile olduğumu öğrendim.. Hastane ve doktor arayışındayım özel-devlet farketmez…(Ankara) Koru hastanesini düşünüyordum ama şikayetvar.com da inanılmaz kötü yorumlar okudum…Medicalpark Batıkentte de doktorların ilgisiz ve katı tavırlarından cok bahsedilmiş.Devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum şuan ama netleştiremedim..Etlik şehir hastanesine gebelikten önce genel kontrol için gitmiştim ve çok beğenmiştim o yüzden aklıma orası yatıyor gibi…Kadın doğum doktoru öneriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim
zübeyde hanım hastanesinin dr ları orada çalışacak diye biliyorum ama net değil bilgim

Merhabalar buldunuz mu doktor ? Bugün baktım ama randevu bile 2 haftaya

Kızlar devlette doğum tamamen ücretsiz mi? Yani sgk mı karşılıyor herseyi,yoksa belli bir doğum ücreti oluyor mu ?

Bende 33 haftalık hamileyim doğumu Etlik şehir hastanesinde düşünüyorum ama kararsızım keşke yapanlar yazsa

ben kontroller için gittim 2 kez, 3. de özele karar verdim çünkü aynı doktordan randevu bulamıyordum. ikisi de farklı doktor oldu ve 3.ye bari gittiklerimden birini alayım dediğimde yine randevu bulamadım.
bir de çok fazla hasta var, ister istemez rahatça ilgilenemiyor doktorlar, iyi birine denk gelmeniz lazım.
ilk gittiğim çok tatlıydı ama ikinci gittiğim yüzü asık bir doktordu maalesef.

Valla yok canım ya zaten kime denk gelirsek Rabbim iyilerle karsilastirsin inşallah az bı zaman kaldı kim önce dogurursa haber versin ☺️
bende gittim bugün sezaryen karşıtı bir dr hanıma denk geldim yoruldum da hastane dr gezmekten en iyisi sancım gelene kadar bekleyip en sonunda gitmek normal doğuma uygunsa doğurayım değilse sezaryene alsınlar
inşallah güzel bir doğum olur sizinde muhtemelen benden önce doğum yapacaksınız doğumdan sonra yazarsanız çok sevinirim ☺️

bende gittim bugün sezaryen karşıtı bir dr hanıma denk geldim yoruldum da hastane dr gezmekten en iyisi sancım gelene kadar bekleyip en sonunda gitmek normal doğuma uygunsa doğurayım değilse sezaryene alsınlar
inşallah güzel bir doğum olur sizinde muhtemelen benden önce doğum yapacaksınız doğumdan sonra yazarsanız çok sevinirim ☺️
Yazarım insallah hafif hafif sancılarım var ama bakalım ilk oğlumda 40+1 bekledi bakalım bunda nolcak ☺️

Devlet de doğum yapacaksanz eger belirli bi doktora gitmenizin bi anlami yokki zaten, benim bu ikinci çocuğum, ilk hamileligimde gittiğim tek doktor vardı, doktor bana dediki illa bana gelme dedi, doğumunda hangi doktor burda olursa o girecek sonuçta burasi özel degil demişlerdi, cok doğru yani, her gittiğinde Sana devlet doktoru aynı soruları soruyo, seni hatırlamıyo, hangisi denk gelirse ona girdim ilk cocugumda, doğumada daha farklı biri girmişti, bundada öyle yapıyorum 🤷🏼‍♀️

doğum için dr buldunuz mu belli mi bende doğumu orada yapacağı muhtemelen bilginiz varsa bana söyler misiniz

Valla yok canım ya zaten kime denk gelirsek Rabbim iyilerle karsilastirsin inşallah az bı zaman kaldı kim önce dogurursa haber versin ☺️
Hanımlar doğum yapmışsınızdır sağlıkla sıhhatle evlatlarınızı kucağınıza almışsınızdır inşallah ❤
Ben de Etlik şehir hastanesine gittim, konuya o yüzden ilgi duydum, çok merak ettim doğumunuzu orada mi yaptınız? Nasıldı, hangi doktor girdi acaba dogumunuza? İnşallah her şey güzel geçmiştir

X