Ev işlerinden bıktım 😢

Yatak odasında giysilerini hep yere atıyor. Banyoyu her gün ıslatıp şu yapıyor her yeri😢dediğiniz gibi sadece dağınık bırakmasın bana yardım etmesin zaten. Evlenince anladım eşinin evde ev işine yardimci olması ne büyük nimetmis. Keşke bu açıdan onu ölçüp tartabilseydim, hiç bu açıdan düşünmedim😢
O zaman toplamayın giysilerini. Size söylendiğinde de,tutun elinden götürün yatak odasına,banyoya ,buyur sen kendi dağınıklığını topla,gerisini ben hallederim diye. Kendi derli toplu bir adam olsa amenna ama bir yandan dağitip,pisletip sonrada soylenmek nahoş. 3 yaşina girecek oğlum bile kirlilerini çamaşır sepetine atıyor,öğrettim. Kocaman adam bir zahmet kendi dagınıkliğını toplasın yada dağıtmasın

Dağınıklığı sevmiyor ama dağıtıyor paşa.
Öyle hazir duzeni, temizliği ben de pek seviyorum valla.
Sorsan ben titizim düzeni severim der bu tipler.

Çok yüz vermişsiniz. Yerinizde olsam cocugumla sokak sokak gezerim eve akşamın körü girerim. Yemek bile yapmam. Aa biz yedik dışarıda. Sen de yeseydin keske istersen siparis ver derim. Bunu derken yüzüne bile bakmam.

Erkekler ne yazık ki öyle, benim eşimde ilk evlendiğinix zamanlar açtığı çekmeceyi bile kapatmayı bilmezdi. Defalarca uyardım, baktım olmuyor. Arkasını toplamıyorum artık, mecburen kendisi yapıyor.

Çok şükür büyük bir derdim yok ama artık daralmaya başladım. Her gün ev işleri beni boğuyor. Eşim çok dağınık. Oğlum küçük ve her yeri kurcalıyor. Eşim hiç destek olmuyor ve eşim şu an iki ay evde. O evdeyken ev hiç toplu olmuyor sanki. Bir de dağınık olunca söyleniyor. Temizlediğim ev en fazla 3-4 saat sonra eski haline geliyor 😢 artık bıktım. Kendime zaman ayırmak meditasyon, ibadet yapmak rahatlamak istiyorum. Şiir yazmak, yazı yazmak, duygularımi aktarmak . Müzik dinleyip duygulanım deşarj olmak... Kitap okumak... Kendimi geliştirmek için videolar, filmler izlemek istiyorum ama her günüm boş geçiyor 😢 üstümde bı uğursuzluk var anlamadım gitti😢 lütfen bana bir şey söyleyin acaba sorun bende mi?
Ben de bıktım siliyorum sabah yine az da olsa yerde bir şeyler görünüyor bıktım iki kişiyiz diyorum yarın dinlenirim olmuyor olmuyor olmuyor.
Hele bide yemek işi çıkıyor üstüne kek veya tatlıda olursa duş al tamam gün bitti 😔

Çok şükür büyük bir derdim yok ama artık daralmaya başladım. Her gün ev işleri beni boğuyor. Eşim çok dağınık. Oğlum küçük ve her yeri kurcalıyor. Eşim hiç destek olmuyor ve eşim şu an iki ay evde. O evdeyken ev hiç toplu olmuyor sanki. Bir de dağınık olunca söyleniyor. Temizlediğim ev en fazla 3-4 saat sonra eski haline geliyor 😢 artık bıktım. Kendime zaman ayırmak meditasyon, ibadet yapmak rahatlamak istiyorum. Şiir yazmak, yazı yazmak, duygularımi aktarmak . Müzik dinleyip duygulanım deşarj olmak... Kitap okumak... Kendimi geliştirmek için videolar, filmler izlemek istiyorum ama her günüm boş geçiyor 😢 üstümde bı uğursuzluk var anlamadım gitti😢 lütfen bana bir şey söyleyin acaba sorun bende mi?
Sorun sende tabi ki , her gün topladığın ev dağılıyorsa , küçük bir cinnet geçir ve hafta sonları dip köşe temizleyin beraber , hafta içi de gün aşırı toplayın yeter . Ha yok yardım etmiyorsa da siz de salın gitsin. Elbet bir eşiği vardır eşinizin . Tamam beraber toplayalım der .

X