Ev meselesi

İkinci cocuk kismi haric katiliyorum bazen bu soylediginize. Yoksa bas edemem vir vir yer beni bu adam :KK66:
Bence evinizi kiraya verin siz çıkın,şu an durum buna müsaitken eşiniz böyle istiyorsa olabilir..zor zamanlar içinde tabi dikkatli olun,bi durum olursa olumsuzluk tekrar evinize gelirsiniz,inşallah olmaz

Bahaneleri siraliyor hemen
Komsular manyak (en ufak bir seyde bile herkes esimi ariyor yardim istiyor,yok boru patladi yok araba cizildi yok kamera kaydi lazim yok bilmem noldu) ,ev kucuk,semtte yuruyus yapacak yer yok,okula uzak gibi gibi bir suru sey soyluyor. Sevmiyorum burayi diyor o zaman diyecek laf da bulamiyorum
Bende tam tersi eşiniz gibiyim eşimde sizin gibi.ben olsam hemen tasinirdim eşim istedikten sonra.

Bende tam tersi eşiniz gibiyim eşimde sizin gibi.ben olsam hemen tasinirdim eşim istedikten sonra.
Ne bileyim bana kolay gelmiyor hic. Piyasalarin durumu,benim calismiyor olmam falan cok garip hissettiriyor. Calisiyor olsam belki kendimi guvende hissederim baska bir ev belki cazip bile gelebilir. Hafta sonu anneme gittim onun evini cok severdim eskiden,sonucta evlenmeden once on yilimi gecirdim neredeyse,her santiminde benim de emegim var ama gozume guzel bile gelmedi hic.

Çocuğunuz için bahçeli ev büyük nimet olur ben olsam giderdim eşim kendine guveniyorsa. Sadece beş bin kira olarak düşünmeyin kendi evinizide kiraya verirseniz yarı parası çıkar zaten.

X