Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz' Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri ''hangileridir?(3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    578
  • Anket Kapalı .
Hatunlar size bir sorum olacak. Benim oğlan çok ama çok gazlı. Kıvranıyor sürekli. Kullanmadığımız damla kalmadı. Masaj filan da beş para etmiyor. Ilık duş da keza öyle.

hiç istemesem de son çare olarak kimyonlu su vermeyi düşündüm 1 çay kaşığı ama ilk 6 ay su vermeyin diyorlar. annemler de biz size her şeyi verdik, hiç de bi şey olmadı kafasında.

çocukta/torunda bu kimyonlu suyu deneyen var mı?
Kimyonlu su ve rezene çayını sen iç sık sık🤗
Karnı için zeytinyağını ılıt ve saat yönünde ılık ılık sürerek masaj yap🤗
Oğlumda işe yaramıştı.

Hatunlar size bir sorum olacak. Benim oğlan çok ama çok gazlı. Kıvranıyor sürekli. Kullanmadığımız damla kalmadı. Masaj filan da beş para etmiyor. Ilık duş da keza öyle.

hiç istemesem de son çare olarak kimyonlu su vermeyi düşündüm 1 çay kaşığı ama ilk 6 ay su vermeyin diyorlar. annemler de biz size her şeyi verdik, hiç de bi şey olmadı kafasında.

çocukta/torunda bu kimyonlu suyu deneyen var mı?
Mama veriyor musun?

O zaman su verme🥰Umarım çabuk geçer.
Birde topuklarının altına masaj yap.Hatta masaj yaparken acı elma yağı sürebilirsin.
Doktoruna sor acı elma yağını🤗Ben kızlarda kullanmıştım.Benim kızın birinin 7 aya yakın gaz sancısı geçmedi🤦🏻‍♀️
Hareketlenmeye başlayınca kendisi çıkaracak belki 3.ayında biter🥰
alsem alsem

O zaman su verme🥰Umarım çabuk geçer.
Birde topuklarının altına masaj yap.Hatta masaj yaparken acı elma yağı sürebilirsin.

Doktoruna sor acı elma yağını🤗Ben kızlarda kullanmıştım.Benim kızın birinin 7 aya yakın gaz sancısı geçmedi🤦🏻‍♀️
Hareketlenmeye başlayınca kendisi çıkaracak belki 3.ayında biter🥰
alsem alsem

Buyuyunce ,nasil rahatlayacagini ogrenince 😒😒geçiyor be kuzu 🥲Ama haklisin,cok zor
Şimdi düşüp bayılıcam 🥴

Şimdi düşüp bayılıcam 🥴
Ya çiçeğim 3.ayda gazı biter diş ağrısı başlar🤦🏻‍♀️6-7. ayda dişi çıkar ek gıda sıkıntısı var.Ona alışır.Yürüme,oturma problemleri daha sonra tuvalet eğitimi...
Ahhh keşke hep öyle dertlerim olsaydı😏🤦🏻‍♀️
Şimdi neler yaşıyoruz bilsen😁2,5 ergen var evde😏🤦🏻‍♀️

Ya çiçeğim 3.ayda gazı biter diş ağrısı başlar🤦🏻‍♀️6-7. ayda dişi çıkar ek gıda sıkıntısı var.Ona alışır.Yürüme,oturma problemleri daha sonra tuvalet eğitimi...
Ahhh keşke hep öyle dertlerim olsaydı😏🤦🏻‍♀️
Şimdi neler yaşıyoruz bilsen😁2,5 ergen var evde😏🤦🏻‍♀️
Realistliginden operim aşkom 😚

X