Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
Bende farkli olmayi severim oy kullancam sayfayi asagi in in in in hepsi cikolata kakao icim baydi seni en son da gordum zaten sasirdim anaa dedim koalamda varmiss en farklisida onunkisi tabiikii oyum saa olcakti yanii:KK19:

Ahahhaha bütün kurabiheleri cananla biz tasiyoruzz :-)
Saol cnm benim
Vermeseydin de oy gönül koymazdm ki :KK74:

Bende farkli olmayi severim oy kullancam sayfayi asagi in in in in hepsi cikolata kakao icim baydi seni en son da gordum zaten sasirdim anaa dedim koalamda varmiss en farklisida onunkisi tabiikii oyum saa olcakti yanii:KK19:
Benim yavrucaklarımı (tırtıllar) görmediniz sanırım :KK45:

En Büyük TÜRKİYE
Müşterinin aklını karıştırma kiz:deli:
Ahahah :KK70:
Baktim geldimm sunum cok sirin tirtildan ziyade elma kurdu gibi durmuslar ama cook sirinler yinedee icerik olarakda sade kurabiye cikolata parcaciklariyla suslenmis gorsel olarak guzel lezzet olarak da guzeldir mutlaka :KK19:
Daha cok meyve aromali kurabiyeleri severim genelde ben:KK200:

Kimsenin hakkinida yemiyim ellerine saglik herkssinn sonucta ortada bi emek var ve hepsinin sunumlari muhtesemm:nazar::nazar:

En Büyük TÜRKİYE
Baktim geldimm sunum cok sirin tirtildan ziyade elma kurdu gibi durmuslar ama cook sirinler yinedee icerik olarakda sade kurabiye cikolata parcaciklariyla suslenmis gorsel olarak guzel lezzet olarak da guzeldir mutlaka :KK19:

Kimsenin hakkinida yemiyim ellerine saglik herkssinn sonucta ortada bi emek var ve hepsinin sunumlari muhtesemm:nazar::nazar:
Saol kuzummm bnmm :*

Kullandı kız ska yapıyorum :-)
Hakka girmiyim dedim korktum :olamaz:
En Büyük TÜRKİYE

Begenmene sevindim,
Teşekkür ederim zorla baktırmışım gibi oldu :KK70:

X