Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
keşke yakın olsak vallahi her hafta giderim muglaya sadece o sakar rampası beni benden alıyor
Aydına geliyorduk bizde bir ara sürekli. Sakar fena ama manzara muhteşem. Allah ım yeşili maviyi hep buraya vermiş sanki. Benim memlekette deniz yoktu ve böyle yeşillik hiç yoktu. Yolunuz düşerse beklerim oturmaya :) çaya kahveye:)

sen de çatlamazsın diye tahmin ediyorum.. hayırlısı bakalım sürülse de çatlayanlar var.. önlem de alırsın yine de
Ne sürüyoruz çatlaklar için. Ben kilolu hamile kalanlardanım. 11+3 olduk çok şükür. Ben kilo almadım 6 kilo verdim. Göbekli olduğum için farketmiyorum göbeğim çıktı mı çıkmadı mı

Ne sürüyoruz çatlaklar için. Ben kilolu hamile kalanlardanım. 11+3 olduk çok şükür. Ben kilo almadım 6 kilo verdim. Göbekli olduğum için farketmiyorum göbeğim çıktı mı çıkmadı mı
badem yağını tercih edebilirsin canım.. sağlıkla kucağına al inşallah.

badem yağını tercih edebilirsin canım.. sağlıkla kucağına al inşallah.
Amin Allah razı olsun alayım da süreyim gerçi bir şey oldu korkusuyla hiç bir şey yapasım gelmiyor. Arkadaşlarım hamile kıyafeti bile almaya başladı ama ben çekiniyorum. Bu yüzden takvim bile koymadım

Amin Allah razı olsun alayım da süreyim gerçi bir şey oldu korkusuyla hiç bir şey yapasım gelmiyor. Arkadaşlarım hamile kıyafeti bile almaya başladı ama ben çekiniyorum. Bu yüzden takvim bile koymadım
maalesef o korku oluyor beni hatırlıyor musun bilmiyorum.. biraz da endişeli yapıya sahipsen kaçınılmaz..
iyi düşün iyi olsun.. sen o takvimi koysan da koymasan da bir şey olacaksa olur öyle düşün biraz inançla o düşüncelerini törpülemeye çalış..

maalesef o korku oluyor beni hatırlıyor musun bilmiyorum.. biraz da endişeli yapıya sahipsen kaçınılmaz..
iyi düşün iyi olsun.. sen o takvimi koysan da koymasan da bir şey olacaksa olur öyle düşün biraz inançla o düşüncelerini törpülemeye çalış..
Hatırlıyorum tabiki. Dua ediyorum sürekli Allah a emanet edyorum. İlk zamanlar zaten kanamalı lekeli geçti. O kurabiyeleri bile zor yapmıştım. Hala düşük iğnesi ve hapı kullanıyorum. Bir taraftan sulandırıcı iğne vuruluyorum. Hepsine razıyım dilimde tek bir dua var." Allah ım onu bizim için hayırlı eyle sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et. Ve isteyen herkesede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et" yatar kalkarken her an dilimde. Haftaya kontrol var. Gün yaklaştıkça daha bir stres oluyorum.

Hatırlıyorum tabiki. Dua ediyorum sürekli Allah a emanet edyorum. İlk zamanlar zaten kanamalı lekeli geçti. O kurabiyeleri bile zor yapmıştım. Hala düşük iğnesi ve hapı kullanıyorum. Bir taraftan sulandırıcı iğne vuruluyorum. Hepsine razıyım dilimde tek bir dua var." Allah ım onu bizim için hayırlı eyle sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et. Ve isteyen herkesede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et" yatar kalkarken her an dilimde. Haftaya kontrol var. Gün yaklaştıkça daha bir stres oluyorum.
amin canım Rabbim dualarını kabul etsin. Dikkat et denileni yap, gerisini Allaha bırak. :dua:

Amin Allah razı olsun. Yapıyorum zaten beslenmemden yatış pozisyonuma her şey değişti. Şikayetçi değilim tek istediğim sağlıklı olması
koymuştun geri çektin.. seni çok iyi anlıyorum.. ama dediklerimi de bir düşün bence..
ben listeye de kaydettirmedim. takvim de koymadım.. kalp atışını duyum da öyle dedim. ama duyamadık.. kısmet değilmiş zamanı değilmiş dedim.. ama bilgisizlik mutlulukmuş valla :)
benim ilki de karnımda öldü, o zaman da üzüldüm tabi ama ah vah demedim, 3 sene bilinçli korundum sonra istedim 9 ay çalıştık olmadı, 6 gün geçince testimi yaptım aa hamileyim dedim o da 2. kaset testten sonra:)) sonra yok düzenli artıştı, yok keseydi yok kalp atışıydı hiç bilmiyordum.. ve 9 ay nasıl geçti gitti bilemedim..
kuzenimin de oğlunun, 3 öncesinde 3 sonrasında düşüğü olduktan sonra 2. yi doğurabildi. kısmetten öte yol yok.

Ben ilk gebeliklerde 25 kilo aldim gram catlak olmadi. Kizda 10-15 arasi aldimve gobus catladi cok azda olsa. Bu is genetik hemde gebelikten gebelige degisiyor. Istedigini sur ya da surme catlayacaksan catliyosun

Aydına geliyorduk bizde bir ara sürekli. Sakar fena ama manzara muhteşem. Allah ım yeşili maviyi hep buraya vermiş sanki. Benim memlekette deniz yoktu ve böyle yeşillik hiç yoktu. Yolunuz düşerse beklerim oturmaya :) çaya kahveye:)
Sakarın kokusu bile bir başka çok muhteşem bir yer Allah neler yaratmış şükürler olsun inşallah canım sende gelirsen bende beklerim inşallah

X