Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz' Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri ''hangileridir?(3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    578
  • Anket Kapalı .

Nevreste

Everest
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
258.737
525.310
41

Otrera

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
5.064
40.651
Bildirim aldım geldim :KK53: Al işte, sonra otri niye kilo alıyor, niye habire tıkınıyor. Şu güzelliklere bakın Allah aşkına, neler yapmışsınız yahu?? Ellerinize kollarınıza sağlık, muhteşem görünüyorlar ❤️❤️

Bir şey soracağıdım, oylama süresince oyumuzu değiştirebiliyor muyuz? Hepsi biribirinden güzel karar veremiyorum da 🥺🥺

Nevreste

Everest
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
258.737
525.310
41
Bildirim aldım geldim :KK53: Al işte, sonra otri niye kilo alıyor, niye habire tıkınıyor. Şu güzelliklere bakın Allah aşkına, neler yapmışsınız yahu?? Ellerinize kollarınıza sağlık, muhteşem görünüyorlar ❤️❤️

Bir şey soracağıdım, oylama süresince oyumuzu değiştirebiliyor muyuz? Hepsi biribirinden güzel karar veremiyorum da 🥺🥺
Teşekkür ederiz canım🥰
Hayır değiştiremiyorsunuz😞🤷🏻‍♀️

Otrera

Nirvana
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
5.064
40.651
Teşekkür ederiz canım🥰
Hayır değiştiremiyorsunuz😞🤷🏻‍♀️
çok iyi düşünmeliyim. haksızlık asla yapmak istemem, bu konuda hassasım. yarışmaya kim katıldı inanın bilmiyorum, yarışmacı arkadaşlarım en azından benden yana içiniz rahat olsun, tamamen tarafsız şekilde oy vereceğim , iyi olan kazansın,kamooon ♥️♥️

Nevreste

Everest
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
258.737
525.310
41
çok iyi düşünmeliyim. haksızlık asla yapmak istemem, bu konuda hassasım. yarışmaya kim katıldı inanın bilmiyorum, yarışmacı arkadaşlarım en azından benden yana içiniz rahat olsun, tamamen tarafsız şekilde oy vereceğim , iyi olan kazansın,kamooon ♥️♥️
Oyunuzu değiştirmeniz ilk oy verdiğiniz arkadaşı üzer😏💔O sebeple değişiklik yapmıyoruz.
Teşekkür ederiz🌹

Nevreste

Everest
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
258.737
525.310
41