Saç Rengi ve Saç Boyama evde boyamak için hangi marka sizce?

sm793

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
3.451
2
arkadaşlar hiç evde boya yapmadığım için bilmiyorum
yardımlarınıza ihtiyacım var :sinifsinif:

annem saçını boyamak istiyor, çok beyazı var
hangi marka boya alsam bilemedim
kendi saçı gibi kestane rengi olacak boya

yardımlarınız için hepinize şimdiden teşekür ederim kızlarr opuyorumnanaktan

canim ben saclarimi 4 yildir falan boyuyuyorum bu sure icinde cogu markayi denemisimdir. ama bunlardan en memnun kaldiklarim palette ve garnier oldu. vital de Schwarzkopf urunu oldugundan, palette ile tek farki, birinin set digerinin tup olarak satilmasi. kalite acisindan bir farkları yok. bu 3 markayi oneririm ben. fiyat /performans acisindan da gayet uygun.

palette güzel bir boya.koleston için de renklerinin kalıcı olduğunu söylüyorlar onu da deneyebilrsiniz

ben kestane rengini voila da denemiştim ve çok güzel yapmıştı saçımı, pamuk gibi olmuştu, rekte güzeldi

:umursamaz:koleston renklerde başarılı ama kötü yanı saçı fena halde kurutuyor yıpratıyor

kesinlikle selective hem içinde çok var hem de en çok renk onda iyi de tutuyokaydirigubbakcemile2

kızıl, bakır ve kahveye boyadım şimdiye kadar. en çok kızılda boya markası değiştrdim. koleston kızılda akmayan tek marka. palette 2 haftada soldu saçımda.
kolestonu tek geçerim. gerçekten çok kaliteli. lorealde kahveler çok güzl. paletteyi boşver. zaten saçın uzamasını durduran şeyler varmış içinde diolardı.

Loreal diyorum kesinlikle...
hele boyanın içinden çıkan saç bakım kremini tek geçerm:lepi:

igora veya koleston perfect diyorum kesinlikle canım

canım beyaz kapamak için en iyisi koleston ama eğer zarar vermesin diyrsan organic=)

X