Saç Rengi ve Saç Boyama evde bu ton yakalanır mı , kuaföre mi gitmeliyim?

Siriusnova

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
52
72
27
1,5 yıllık evliyim, saçım siyah renk. Kocam geçenler de youtube da film eleştiren bir bayanın kanalı izliyordu. Bana dedi ki sen de saçlarını böyle turuncu yapsana. Resimdeki gibi bir şey düşünüyorum, evde bu ton yakalanır mı , kuaföre mi gitmeliyim?

Eklentiler

• b6b0153f-54a0-4dd9-8d78-025cab3381b5-m.jpg
    b6b0153f-54a0-4dd9-8d78-025cab3381b5-m.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 373
1,5 yıllık evliyim, saçım siyah renk. Kocam geçenler de youtube da film eleştiren bir bayanın kanalı izliyordu. Bana dedi ki sen de saçlarını böyle turuncu yapsana. Resimdeki gibi bir şey düşünüyorum, evde bu ton yakalanır mı , kuaföre mi gitmeliyim?
Sizi hangi renk saç ile beğenmişti eşiniz

Önce açıcı ile açıp tarçın tonlarında boya almalısınız. Ama öncelik açılması lazım saçın. Yavas yavas açıcı uygulayın

Bu rengi kuförler bile zor tuturur evde denemeyin bile. Iyi bir kuaföre gidin.
Ve bakimi oldukça zor bir renk onuda bilin, kendi saçınız koyuysa dipleri gelince bu renkte çok çirkin gözüküyor, devamlı dip boyası yapılmasj şart

Bu rengi tuttursan bile bir hafta sonra akınca Yıldız Tilbeye dönüyorsun. Sürekli boya bakım istiyor. Bu rengi değiştirmek de çok zor oluyor. İyi düşün. Bir de saçlar siyahsa dipler çok sırıtır. Ben yapmıştım çok pişman oldum sonra 😅

Hayaller attığın foto hayatlar aşağıda..
640xauto.jpg

Son düzenleme:
Beyaz tenliysen çok yakışırr 🥰

Benim eşim de sever bu rengi, tanıştığımızda bu modaydı Hürrem sanıyorduk hepimiz kendimizi :KK70: beyaz tenliyseniz efso olur ama buğday ve esmerseniz koşarak uzaklaşın. Evde de asla yapamazsınız yazık olur saçlarınıza.

X