Evde calisan yardimci

Valla konu sahibi birini calıştırabilmek ayrı bir meziyet. Ben eskiden çalışırken yardımcım vardı. Bir kadın cocuklara bir kadın eve. İnanın çürüdüm. Bu anlattıklarınıza benzer seyler. Son sabah belli olan gelmemeler. Neyse ki çocugunuza bakan kişi yakınınız. Verdiğiniz ücret gayet iyi. Ben istifa ettimbu sebeplerin beni tüketmesi de sebeplerden biriydi. Bizi kimse anlayamaz. Şimdi eşim iki gün kadın gelsin diyor bıktım istemiyorum. Elektriği suyu acarlar deterjanı boca eder esyaları hor davranırlar bir de arkalarını toplarsın. Şimdi kendim tempolu yapsam 4 saatte ev bal dök yala oluyor. Günde 6 saat boşevi temizleyen kadının evi parlatöası lazım. TV de acsa telefonda da konuşsa yine de ev kapıyı actıgınızda belli eder kendini. (ortalama bir ev için konusuyorum) Kadın ya işi bilmiyor ya gücü az ya da gercekten savsaklıyor.
Ben bi kez deneme süreci yaptığım kadını 4. Gelişinde artık gelme dedim. Sebep yatagın altının topal olmasıydı. İlk gün ikinci gün süpürmedin de Yani 4 kez geldiğin evde yatagın altına süpürge hiç mi değmez. Sanıyorlar ki biz yüzü yumuşak olunca görmüyoruz yapmadıklarını. Kenardan süpürmüş gecmiş. Sanki bekar evi de iki toparlama ben memnun olacagı. Ben bunun için ödeme yapıyorum çünkü ev parlasın istiyorum.
Cidden buraya yazarken bile tereddüt ettim böyle bir konuda yazılır mı akıl alınır mı diye ama inanın dediğiniz gibi çürüdüm. istifa etsem evde otursam hem sıcak yatağımda yatarım hem cocuguma bakarım.8 de iş başı yaptım düşünün evden kaçta çıktım çocugu anneme bıraktım ettim bi ton yol geldim.

konu sahibi ayni sizin gibi biri olarak bu islerden kacip sirketle anlasmistim.
simdi benim size onerim her sabah buzdolabina is listesi yapip magnetle tutturmaniz.istediginiz yemekleri yazmaniz .bu sartlarda muhtelemen tv falan izleyerek gunu dolduruyor cunku

Yakında evi kirletiyorsunuz işim hiç bitmiyor diye söylenmeye başlarsa hiç şaşırmayın, koyduğunuz kurallara uymayacaksa, arkasını toplayacaksanız neden para ödüyorsunız, ya bu deveyi güdecek, ya da güden birini bulacaksınız. Parayla rezil olmak böyle bişey işte. Yardımcı çağırmıyorum şu dönem, evden çalışıyorum, ama pandemi bitsin işe başlayayım düzenli alacağım, en büyük korkum işte bunlar, ya göz yumup olana şükredeceğim, ya da kör topal devam edeceğim.

X