Evde dermapen

geceevi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
5
3
34
Merhaba arkadaşlar. Dr pen adlı markanın dermapen kalemlerinden almayı düşünüyorum. Deneyen, düşünen bivar mı? Bilgi paylaşımı yapalım

Merhaba arkadaşlar. Dr pen adlı markanın dermapen kalemlerinden almayı düşünüyorum. Deneyen, düşünen bivar mı? Bilgi paylaşımı yapalım
Geçen sene almıştım bir işe yaramıyor .ilk yaptığında cilt bi geriliyor sonrası aynı .benim gözeneklerim geniş o yüzden işe yaramadı belki bilemem.

ben yapıyorum evde hem sırtımdaki hem yüzümdeki lekeler için. cildimdeki lekeler 3. seanstan sonra birden açıldı. ilk ikisini 1 hafta arayla yaptım 3 yü 1 ay sonra. sanırım ara vermek sık yapmamak lazım. ya da ilk ikisinde serum kullanmaya korktum cildimin tepkisini bilmediğim için, sadece bepanthol ve madecassol kullandım. 3.den sonra 2 gün madecassol ve bepanthol sonra rossmann %10 niacinamide ve 2 3 günde 1 retinol kullandım, asıl o zaman çok fark etti. benim lekelerim de tek nokta nokta değildi. doğumdan sonra oluşan lekelerdi böyle parmak izi gibi. alnımın ortasında saç diplerine yakın 3 parmak izi büyüklüğündeki lekem bile sadece saç diplerimde kaldı. ben çok memnunum tavsiye ederim. sırtımı çok serumla destekleyemediğim için belki, çok fark olmadı. o lekeler belki 15 yıllık lekelerdi ama. onlar da açıldı ama çok değil, devam edicem sırtıma da. bir de ben çizerek değil, tamponla cildi yaralamadan yaptım. o yüzden de çok çabuk toparlandı cildim.

X