Evde enjektör ile hamile kalanlar

kareportakal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2021
56
54
28
Arkadaşlar merhaba, bende polikistik var, eşimde ileri hareketli biraz düşük, spermi enjektöre koyup hamile kalan varmı? Aşılama denedik olmadı, tüp bebekte çok pahalı🤷🏻‍♀️ Yorumlarınızı bekliyorum 🙏🏻

Aşıda mikroçip oldu🤷🏻‍♀️ Hayırlısı Allahtan ümit kesilmez, çok kişi hamile kalmış acaba mı demiştim
Kim kalmış Allah aşkına yahu????
O spermler dışarı çıkınca ne oluyor sen bir araya alıp çekip gidene kadar ne hallere gelecekler Allah bilir ne sorunlar açacak başına biliyormusunuz?

Allah bilir tabi o yüzden sistem belli ....

ben böyle hamile kaldım. ama eşimde sorun yoktu. bende pko vardı.
2 ay denedik sonra oldu.
Allah tez zamanda nasip etsin inşallah

Enjektörün ağzını rahim ağzina mı sokuyorsunuz? Vajins boyunuz bu kadar kısa mı? Standart enjektörler rahim ağzına kadar nasil giriyor?
rahim ağzına değil tabi ki. vajinaya
5ml'lik normal bir şırınga bacaklarımı yukarı kaldırıp öyle durdum ben de burda görüp denemiştim zaten
belki bundandır belki de olacağı vardı ama ben yine de denedim işte.

rahim ağzına değil tabi ki. vajinaya
5ml'lik normal bir şırınga bacaklarımı yukarı kaldırıp öyle durdum ben de burda görüp denemiştim zaten
belki bundandır belki de olacağı vardı ama ben yine de denedim işte.
Ha penisten akmış ha enjektörle vajinaya bırakılmış fark yok ki. Bence olacağı varmış deyin, enjektorle hamile kaldim demeyin. Biri kendine yanlis bir sey yapar, vebal alırsınız allah korusun.

Ha penisten akmış ha enjektörle vajinaya bırakılmış fark yok ki. Bence olacağı varmış deyin, enjektorle hamile kaldim demeyin. Biri kendine yanlis bir sey yapar, vebal alırsınız allah korusun.
Mikrop falan kapacaklar ya da spermler zarar görüp bir iş olacak🤷 Anlamıyorum bu ısrari..

Ne farkı var penisten gelmesiye enjektörden gelmesi arasında?
düşünüyorum aşılama olmadıysa bu nasıl mümkün olsun ki?
Çok bildiğimden değil de erkekte bir problem yoksa bu yöntem inanılmaz saçma. Belki erkekte ereksiyon sorunu falan varsa uygulanabilir. Milrop falan kapacaksınız ya aşılama varken ne gereksiz.

hepiniz ne kadar çok şey biliyorsunuz ya.
soru böyle hamile kalan var mı? siz böyle hamile kalmadıysa muhattap değilsiniz soruyla.
o zaman yargılarınızı ve bilimsel çıkarımlarınızı kendiniz kalsın.
ne kadar çabuk gaza geliyorsunuz ya. biriniz birşey dedi ya hepiniz toplanıp yargılamaya bayılıyorsunuz.
yaşamadığınız şeylerle veya sınanmadığınız şeylerle alakalı ahkam kesmenize gerek yok.
ben belki olacağı vardı da demişim. bu kadar keskin olmaya gerek yok tıp doktoru musunuz hepiniz?

soru böyle hamile kalan var mı? siz böyle hamile kalmadıysa muhattap değilsiniz soruyla.
ne kadar çabuk gaza geliyorsunuz ya. biriniz birşey dedi ya hepiniz toplanıp yargılamaya bayılıyorsunuz.
yaşamadığınız şeylerle veya sınanmadığınız şeylerle alakalı ahkam kesmenize gerek yok.
ben belki olacağı vardı da demişim. bu kadar keskin olmaya gerek yok tıp doktoru musunuz hepiniz?
Bunun için tıp doktoru olmaya gerek yok azıcık aklı olan bunun mantıksız bir şey olduğunu bilir.

Bu yöntemi kullanan yalnızca tam birleşme yaşayamayan çiftler.

Adamın kadının direkt vajinasına değilde göbeğine boşalıp, o meniyi oradan hüüp diye şırıngaya çekip kendi vajinasına enjekte etmesi kadar saçma bi olay yok

Bunun saçma bir yöntem olduğunu görebilmek için tıp okumaya gerek yok. Akıl ve mantık çerçevesinde düşünebilsek yeter.

Ben bu durumu vajinismus problemi olan kişilerin denediğini duydum onları anlıyorum ama sizin böyle bir şeye ihtiyacınız yok ki

Yaş 38. İki kez tüp bebek için ilaç tedavisi gördüm. İlkinde tek folikül, ikincisinde 2 folikül oluştu. İkincisinde transfer yaptırdık, tek yum transfer edildi. Diğer yumurtada kalite kötüydü. Sonuç negatif geldi. Daha sonra enjektörle hamile kalanları okuyunca denemekten ne çıkar dedim. Mayıs 22 si yumurtlama günümdü. 20,21,23,25 te şurup şırıngasıyla meniyi rahim ağzına vererek kendi aşılamamı yaptım. 3 haziranda eczaneden gebelik testi aldım, negatif geldi. Bugün beta hcg baktırdım ve 27 geldi sonuç. Haftaya cuma doktora gideceğim, bir hafta daha beklemek istiyorum, biraz daha yükselsin ve zaten şu an usg de gözükmez kese. Şaşkınım, pek ümitli değildim ama oldu galiba. Bakalım allahım hayırlısını nasip etsin. Denemeye değer arkadaşlar, hem de masrafsız.

X