Gebeliğe Hazırlık Evde gebelik silik kanda 3.32 yorumlar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben tüp bebek ile gebe kaldim yazı yazmayan 8.gun diğeri 9 bunlarda kan değeri kaçtı bilmiyorum ama 11.gun 24 du seninde olabilir 3den yüksek idrarda çıkabiliyor erken olunca bile nedendir bilinmeZ
Screenshot_20201213-224359.png
Screenshot_20201213-224241.png

Sabah test yaptım maalesef yok yalnız bu yaptığım test hassas olanlardan sabah sekiz gibi yaptım bir buçuk saat sonra tekrar çok hafif çizgi çıktı belki de bana öyle geliyor

Eklentiler

• 68D79D2C-24A0-4AB1-9A80-C5BE877DADA0.jpeg
    68D79D2C-24A0-4AB1-9A80-C5BE877DADA0.jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 115
Sabah test yaptım maalesef yok yalnız bu yaptığım test hassas olanlardan sabah sekiz gibi yaptım bir buçuk saat sonra tekrar çok hafif çizgi çıktı belki de bana öyle geliyor
Burda çizgi var ama görülüyor. Bence kan testini tekrarlayın. Yükseldiyse umut var demektir.

Bu çizgi ilk yaptiginiz 10 dakika içerisinde çıktıysa sonuç pozitif bence var çizgi... Siz yarın tekrar kan testi verin sonuç yükselmeye başlamış mi bir bakın emin olabilmek için..

Bu çizgi ilk yaptiginiz 10 dakika içerisinde çıktıysa sonuç pozitif bence var çizgi... Siz yarın tekrar kan testi verin sonuç yükselmeye başlamış mi bir bakın emin olabilmek için..
10 dakika değil malesef bir saat sonra çıktı hızlı sonuç testlerinden yapmıştım

Benim bi yakınıma aynısı oldu adet 6 gün gecikti testte çok çok silik çıktı. ben de 6 gün geçtiyse bu kadar silik olması mümkün değil dedim keza ertesi gün pıhtı düştü. Kimyasal gebelik geçirmiş. Çok geciken adetlerde çizgi çok silikse kimyasal oluyor genelde. Hcg değeri de muhtemelen yüksekti başta sonra yavaş yavaş düştüğü için 3 lere gelmiş.

Benim bi yakınıma aynısı oldu adet 6 gün gecikti testte çok çok silik çıktı. ben de 6 gün geçtiyse bu kadar silik olması mümkün değil dedim keza ertesi gün pıhtı düştü. Kimyasal gebelik geçirmiş. Çok geciken adetlerde çizgi çok silikse kimyasal oluyor genelde. Hcg değeri de muhtemelen yüksekti başta sonra yavaş yavaş düştüğü için 3 lere gelmiş.
Bende herhangi bir kanama olmadı Bu sabah yaptığım hassas testte yine 1saatten sonra silik çizgi çıkdı anlamadım bende

Eklentiler

• 75DD76A1-5EC0-42A4-8154-3D51CA8284E8.jpeg
    75DD76A1-5EC0-42A4-8154-3D51CA8284E8.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 80
Bende herhangi bir kanama olmadı Bu sabah yaptığım hassas testte yine 1saatten sonra silik çizgi çıkdı anlamadım bende

birkaç gün daha bekleyin isterseniz kanamanız olmazsa sonra test yapın bakalım koyulaşacak mı. Hastaneler çok tehlikeli sürekli git gel yapmaktansa testle kontrol edin başta.

Bir süre daha bekleyin o zaman hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun ağrılara aldanmayın adet olmazsanız bir kaç güne testi tekrarlayın bence..
Evet tekrar test yapıcam bir kaç gün sonra adet olmazsam o zamana kadar tabi. Sonucu yazıcam mutlaka

Hamilesiniz bence ben de o kadar erken gebelik yaptım hiç bir saat sonra çizgi çıkmadı bazılarında kuruma çizgisi bile cikmadi
Ben yaklaşık 4 senedir onlarca test yapmışımdır ve hemen de atmam ne olur ne olmaz diye ertesi gün atarım hiç silik de olsa çizgi görmemiştim kuruma çizgisi bile yoktu. Ama bu yaptığım testlerde ilk defa böyle görünce şaşırdım açıkcası maksimum 1-2 saat içinde çizgiler çıktı ama tabiki herşey nasip. Tekrar test yapıcam hafta sonu bakalım

Ben yaklaşık 4 senedir onlarca test yapmışımdır ve hemen de atmam ne olur ne olmaz diye ertesi gün atarım hiç silik de olsa çizgi görmemiştim kuruma çizgisi bile yoktu. Ama bu yaptığım testlerde ilk defa böyle görünce şaşırdım açıkcası maksimum 1-2 saat içinde çizgiler çıktı ama tabiki herşey nasip. Tekrar test yapıcam hafta sonu bakalım
Keşke bende kuruma çizgisi çıksa o bile yok bat 21

X