Gebeliğe Hazırlık Evde kendi kendine klomen kullanan varmı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Beautiful woman

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
890
294
26
Doktorun biri bana günde 1 tane içeceksin demişti klomeni bende başka doktora gittiğimde durumu anlattım yoksa kendin mi alıp içtin dedi tepkisi değişikti acaba doktor tavsiyesi olmadan kullanan varmı

Doktorun biri bana günde 1 tane içeceksin demişti klomeni bende başka doktora gittiğimde durumu anlattım yoksa kendin mi alıp içtin dedi tepkisi değişikti acaba doktor tavsiyesi olmadan kullanan varmı
Sakın ha geçen ay bende alcaktım almadım eczaneden dr a gittim yazsın diye sonra kan testi verdim orada çıktı alma kafana göre kist falan yapar bak sakın ha geçmiş olsun canım

Kanamam olunca adet oldum sandım meğer kimyasal gebelik miş adetimin 3.günü klomen için gitmiştim düşün yani sakın ha alma

Canım reçetesiz satılmıyor zaten bu ilaç normalde günde sabah akşam tok kullanman gerek bu doz değişebiliyor ama bende bu ay başladım günde iki kere sabah akşam aç

Doktor kontrolünde ilerlerseniz gebeliği daha kolay elde edersiniz kullandınız diyelim kiste dönüştü sonra daha cok bekliceksiniz o kisti yok etmek için

X