Kişisel Bakım Ürünleri Evde lazer epilasyon kullananlar yardımcı olabilir mi?

Cvp verdidiginiz icon tesekkurler.. ben henuz bir aydir kullaniyorum haftada bir tum vucut yapiyorum. Sizin tuyleriniz azladi mi inceldi mi. Acisi dusuk diye sankinetmiyormus gibime geliyor.
İncelme oldu sanki özel bölgemde özellikle bacaklarım ve kolumda tüy şeklinde zaten

Tüyleri tamamen bitirecek bir lazer türü yok, bunu en iyi lazer epilasyon uygulama merkezleri bile yapamaz.
Sadece azaltır ama tamamen bitsin kafasında iseniz mümkün değil, bunun garantisini veren yerler de gerçeği yansıtmıyor.
Ev yerine dışarıda olması daha avantajlı çünkü epilasyon yaparken her yeri eşit derecede göremeyebilirsiniz, belirli bir periyodu vardır bunu tutturamayabilirsiniz, istenmeyen yanık ya da hassasiyet durumlarında uzman yardımı alabilirsiniz, en önemlisi de ev tipi cihazlar dışarıdaki cihazlar kadar iyi sonuç vermez.
Ben ev tipi cihazlar için, modern ağda diyorum, durum böyle.

Sadece yüzüm için lumea aldım kesinlikke hiçbir işe yaramıyo bin pişman oldum satıcam bende

Bende lumea var.Yeni aldım.15de bir olmak üzere 2 seans yaptım.İlk seans ta hemen çıktı 2. Seansta 12 gün sonra çıktı.3. Seansa az kaldı yine yazarım.Ben bacak ve yüzle başladım.Zamanla genital ve koltuk altına da geçicem.
Bu arada daha öncesi kliniğe gitmiştim sadece yüzde 30 azalma oldu.

Bende lumea var.Yeni aldım.15de bir olmak üzere 2 seans yaptım.İlk seans ta hemen çıktı 2. Seansta 12 gün sonra çıktı.3. Seansa az kaldı yine yazarım.Ben bacak ve yüzle başladım.Zamanla genital ve koltuk altına da geçicem.
Bu arada daha öncesi kliniğe gitmiştim sadece yüzde 30 azalma oldu.
Yanıtınız için çok teşekkür ederim hala kararsızım ya

philips lumea sc 2007 aldım 7 ay denedim baktım bir halta yaramadı sattım lazere başladım
bu arada sınırsız atış diye bir olay yok sadece efsane
merhaba bende evde lazer cıhazı almak ıstıyotum ama kararsızım sızce bır guzellık merkezınde yaptırmak mı daha mantıklı evde yapmak mı? bır de cıhaz arayısındayım remınton phılıps ve yenı cıkan xıaomu bılgınız var mı aceba

merhaba bende evde lazer cıhazı almak ıstıyotum ama kararsızım sızce bır guzellık merkezınde yaptırmak mı daha mantıklı evde yapmak mı? bır de cıhaz arayısındayım remınton phılıps ve yenı cıkan xıaomu bılgınız var mı aceba
size tavsiyem mutlaka işinin ehli bir kliniğe gidin.Benim kuzenlerim bundan 4 5 yıl önce yıllık 1,500tl ye anlaşıp gittiler ve hala hiç tüy yok çok memnunlar.Ben onların gittiği klinik uzak olduğu için başka bir kliniğe gittim ve inanın 1 yılda bacağımda olsun olsun yüzde elli azalma oldu oda 1 2 aya geri çıktı.Param heba oldu çok pişmanım.Ben lumea aldım.Model numarasını şu an hatıtlayamadım. 3 ay düzenli kullandım ve yaz geldiğinde 2 ay kullanmadım hiç çıkmadı 3. aydada yüzde otuz kadar çıktı.Ben aşırı memnunum.İlk başta acaba yakarmıyım vs. çok korkmuştum ama şükür yanma vs. olmadı.Dudak üstü tüylerimde bile gözle görülür azalma oldu.Ben çok çok çok memnunum.

Öncelikle merhaba. Ben evde cihaz kullanmadım fakat 12 yıl önce lazer epilasyon yaptırdım. Koltuk altı, tüm bacak ve özel bölge. Açık tenli biriyim. Ama tüylerim çok koyu değildi. Üzerine 2 hamilelik geçirdim. Hiç bir şekilde geri çıkma olmadı. Tamamen pürüzsüz diyebilirim. Alexandritecihazı ile yaptırdım. Aklınızda bulunsun ıdot mu ne cehemmen ise onu asla kullanmayın. 2 sene önce de kollarıma epilasyon yapayım diye gittim 10 seans oldu yüzde 30 azalma oldu sadece. Oysa ki ben alexandrite de 7.ci seansta tertemiz olmuştum. Bir de güzellik salonlarına söylemeden 5. Seansta falan bir ara ağda yapın. Zayıf kıl kökleri hemen bitiyor. Onlar tavsiye etmiyorlar ama biyolog arkadaşım söylemişti çok etkili oldu. Daha kısa sürede sonsuza kadar elveda tüyler 😉

Öncelikle merhaba. Ben evde cihaz kullanmadım fakat 12 yıl önce lazer epilasyon yaptırdım. Koltuk altı, tüm bacak ve özel bölge. Açık tenli biriyim. Ama tüylerim çok koyu değildi. Üzerine 2 hamilelik geçirdim. Hiç bir şekilde geri çıkma olmadı. Tamamen pürüzsüz diyebilirim. Alexandritecihazı ile yaptırdım. Aklınızda bulunsun ıdot mu ne cehemmen ise onu asla kullanmayın. 2 sene önce de kollarıma epilasyon yapayım diye gittim 10 seans oldu yüzde 30 azalma oldu sadece. Oysa ki ben alexandrite de 7.ci seansta tertemiz olmuştum. Bir de güzellik salonlarına söylemeden 5. Seansta falan bir ara ağda yapın. Zayıf kıl kökleri hemen bitiyor. Onlar tavsiye etmiyorlar ama biyolog arkadaşım söylemişti çok etkili oldu. Daha kısa sürede sonsuza kadar elveda tüyler 😉
Merhaba lazer zararlı diyen çok oldu kıl kökleri kapandığı ve kıllar üzerinden toksinler atıldığı için sağlık sorunları oluşabilir. Çocuklarınıza ve ya sizde sağlık sorunu çıktımı bu 12 yıl içerisinde. Doktorum önermiyp çok kararsız kaldım tüy kıl işine yordupum kafayı başka bişeye versem okulum çoktan bitmişti

Bende Lumea aldım. Batıklarım çok fazlaydı. Kıllar geri döner sivilce yapardı. Şimdi eser bile kalmadı. Tertemiz ve pürüzsüz vücudum oldu. Kılların hepsi uyumaya geçti. Kıllarımın kökleri bile belli değil. Bildiğiniz kel kaldı. Kesinlikle tavsiye ederim. Benim makinemin atışları sayılı ve oldukça güçlü. Bana yetti kızımada yeter.

X