Evde lazer işe yarıyor mutlaka okuyun!

sheredd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2015
2
0
Herkese merhabalar,

Kıldan, tüyden bıkanlar, denemediği kalmayanlar, deneme tahtasına dönenler, idrar sürecek kadar umutsuz olan kadınlar..
Sistemin önümüze sürdüğü her reklamı, markayı denemek zorunda kalanlar bu mesajım hepinize.
Kılsız dertsiz güzel günlerimize!!

Yıllardır benden daha fazla çeken olamaz bu konuda. Ben de sizler gibi herşeyi denedim. Yarıda bıraktım devamını getiremedim. Buradaki yorumlardan yola çıkarak 2013 senesinde lazer aleti aldım onu bile doğru düzgün kullanmadım.

O yıllarda yüz bölgesinde özellikler fuallerim coşmuştu bir merkeze gidip lazer yaptırmıştım ama kadın jilet sürdüğü için korkunç boyutta resmen sakal gibi çıkıyorlardı. Kendi aletim ile kendi kendime hatta zaman zaman cildimi yakarak oraya lazer uyguluyordum. ( O sırada Afrika'da yaşıyordum ve cilt rengim koyu olduğundan ben de hemen bitsin diye en üst düzeyde yakıyordum makineyi) Zamanla o bölgede çıkmamaya başladı ama bu sefer çene altı boyuna indi ve oradan daha korkunç oldu tabii bu arada ben fualleri tamamen unuttum.
Çok değil 3 ay öncesine kadar fuallerime ne yaptığımı hatırlamaya çalışıyordum çünkü çene ve boyundan artık bıkmış sabahına aldığım kök akşamına çıktığından kendimden nefret etmiştim. Sonra birden dank etti kafama fuallerimi nasıl bitirdiğim..

Evdeki lazer çalışmıyor diye kesinlikle kullanmamazlık yapmayın! Çöpe atmayın! Dolaba kaldırmayın.
Herkes dolabından geri çıkarsın ve kullanmaya başlasın. Emin olun ki en dandik marka da benimkidir ama işe yarıyorlar.

Kullanma tekniğine gelince;

Kullanma kılavuzunu derhal çöpe atıyorsunuz! Bu arada tüyden ziyade sert köklü kıllarda daha etkili benim yöntemim. Kılları kökünden almıyorsunuz çok çok rahatsızsanız eğer çok az kısaltın ama yandığında kıvrılacak şekilde olsunlar. Olan kıllarınızın üzerine atışı yapıyorsunuz (hani şu yolunmuş tavuk misali) ben aynı noktaya güçlü 3-4 atış yaptım (bazen cildim yandı ama geçiyor kremlerle) bu kılları atıştan sonra almıyorsunuz ve arka arkaya 3-4 gün tekrarlıyorsunuz. Kılları almadan 3-4 gün boyunca güçlü atışlarla o kılları kıvırcık marula çeviriyoruzzz ve bakın bakalım bir daha bitiyorlar mı :)

Kendime o kadar kızdım ki nasıl bu yöntemi hatırlamadım diye senelerdir boşuna çekmişim oysa fuallerimden de bu şekilde kurtulmuştum ben. Akşamına çıkan köklerim 3 aydır çıkmıyor çıkan da tek tük tüy şeklinde çıkıyor ki benim bir kökten 3 tane ve sert şekilde çıkardı artık böyle bir sorun yaşamıyorum. Başka yerlerimde de denedim o bölgelerde de artık çıkmıyor. Şu an için o bölgelerde sorunum yok ama 2 sene sonra ne olur bilemem tekrar çıkabilirler ama artık yöntemini buldum!

2.'y gelince ben bir astroloğum ve astrolojinin bu derin ilmini de kıllarda denedim :KK70:
Öncelikle Ay geçişlerinde zayıf burçları seçiyoruz. Ay 2,5 günde bir burç değiştirir takvimden kontrol edebilirsiniz.
Bu zayıf burçlar koç, ikizler, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak ve kova. Dolunay sonrası çok daha etkili çalışır. Özellikle balzamik faz tadından yenmez. Dolunay ve balzamik fazı kaçtıysa (ki bu fazlar ayın ışığı azalır) Aslan ve Terazi yeniayları yakalanabilir ama yine de dolunay sonrasına bu verimsiz burçlarda yakalamaya çalışın ve lazerinizin tuşuna basın!
Deneyimlerinizi lütfen paylaşın anlaşılır yazdığıma inanıyorum ve sakın benim önceden düştüğüm hataya düşüp ertelemeyin!

Sevgilerimle,

Bu şekilde yönlendirme yapılmamalı bence. Herkesin cildi faklıdır sizi geçiyor dediğiniz yanıklar başka birinde kalıcı iz bırakabilir. Hele hele beyaz tenli ve hassas ciltliler kesinlikle 3-4 defa üst üste aynı bölgeye atış yapmamalı. Bırakın aynı günü üç gün üst üste olması bile zararlı deride ciddi yanıklar bırakabilir.
Bence kendiniz içinde dikkat edin bazı yanıklar geçti gibi gözükür ama bronzlaştığınızda ortaya çıkar, bir tavsiye.

Özellikle Afrika
Bu şekilde yönlendirme yapılmamalı bence. Herkesin cildi faklıdır sizi geçiyor dediğiniz yanıklar başka birinde kalıcı iz bırakabilir. Hele hele beyaz tenli ve hassas ciltliler kesinlikle 3-4 defa üst üste aynı bölgeye atış yapmamalı. Bırakın aynı günü üç gün üst üste olması bile zararlı deride ciddi yanıklar bırakabilir.
Bence kendiniz içinde dikkat edin bazı yanıklar geçti gibi gözükür ama bronzlaştığınızda ortaya çıkar, bir tavsiye.
Özellikle Afrika'da yaşadığımı ve bronz ten olduğumu zaten belirttim. Kaldı ki benim cilt tonumda olan biri de bulunamaz Türkiye gen şartlarında çünkü ben 7 sene boyunca 365 gün güneşe maruz kaldım o yüzden yanıktan bahsettim daha dikkatli okuyunuz.
Teşekkürler

Bende yeni başlayanlardanım, Kasık bölgesi cidden fena yanıyor, sizce evde lazer cihazında soğutucu jel kullanılabilir mi?

Özellikle Afrika

Özellikle Afrika'da yaşadığımı ve bronz ten olduğumu zaten belirttim. Kaldı ki benim cilt tonumda olan biri de bulunamaz Türkiye gen şartlarında çünkü ben 7 sene boyunca 365 gün güneşe maruz kaldım o yüzden yanıktan bahsettim daha dikkatli okuyunuz.
Teşekkürler

Lazerden bir gün sonra güneşe çıkmakta bir sakınca yokki önemli olan ilk gün.
Ve koyu tenlilerde yanık riski daha az, bu yüzden bence şanslısınızki daha ciddi yanık yaşamamışsınız ten renginizin yardımıyla.
Yani Türkiye'deki kadınlarımızın genelinin açık ve buğday ten olduğunu düşünürsek çok doğru bir tavsiye olmuyor bu yöntem.
Amacım tartışmak değil, size iyi gelmiş çok şanslısınız ama herkese iyi gelmez bilinçsizce evde yapılmamalı evde yapmak isteyenlerse mutlaka gidip bir epilasyon merkezine ilk önce danışmalı. :)

X