Evde nasıl daha seksi görünüm eşime aynı düzenden sıkıldık artık ilişkimiz biraz renklensin istiyorum

Sen bugün dinlen bacım onları yapmak kolay iş değil 😂😂 ben hiç almiyim adam alışır sonra kurtulamam belimiz kırılır birşey gelir başımıza Cesaret edemem 🤣🤣🤣🤣
Türk klasikleri herzaman iyidir bacım. Ruhu yormadan dinlendirir. 😁neymiş öyle yok 42. Resim 34. Resim. Biraz cilve biraz naz birazda dil. Tamm işte klasiğe devam. Valla kıracaklar bir yanımızı🤣

Türk klasikleri herzaman iyidir bacım. Ruhu yormadan dinlendirir. 😁neymiş öyle yok 42. Resim 34. Resim. Biraz cilve biraz naz birazda dil. Tamm işte klasiğe devam. Valla kıracaklar bir yanımızı🤣
Aynen aynen fazla ekşın aramakta olmaz bırak klasikler daha iyi 😂

İstekli adamı gazlamak kolay. Aynaya baktığında gördüğün kadını güzel ve çekici buluyorsan bu enerjine yansıyor, auran ben güzelim, ben cazipim frekansı gönderiyor. Ucuz yollu üç beş plaj elbisesi al, evde çocuklar var çok çıplak olmasın dersen altına boxer tarzı şortlardan giy hem güzel hem hafif üfül üfül oh mis 😁 ben saç makyaj yapmam ama duş sonrası vücut spreyimi ve minik elbiselerimi asla ihmal etmem.

Neyi anlatayım bacım, googlea erkeği baştan çıkaran dokunuşlar ya da erojen bölgeler yaz envai çeşit taktik teknik çıkacaktır. Gerisi hayal gücüne kalmış. Bu forumda da güzel konular var, geçmişi tara
evettt plaj elbisesi de olabilirr 🥰 gecelik alicam bı kac gün içinde ondan sonra da diğerlerine bakarım artık 😄

Runazyf Runazyf Rprnn Rprnn o bahsettiğim pozisyyonları denemeniz lazım. öyle böyle değil. :))
Hangileriydi onlar, arattırma bana şimdi 10 sayfa, bu akşam başbaşayız deneyelim onay almışlardan. ben inceledim de çoğu çok zor ya, adamı amuda kaldırmadan oral yapmak daha eğlenceli, beli sakatlanır mı diye düşünmem en azından.

Hangileriydi onlar, arattırma bana şimdi 10 sayfa, bu akşam başbaşayız deneyelim onay almışlardan. ben inceledim de çoğu çok zor ya, adamı amuda kaldırmadan oral yapmak daha eğlenceli, beli sakatlanır mı diye düşünmem en azından.
Büyük risk alıyorsun bilesin :KK8: Bahsettiği pozisyonlar için esnek olmak lazm amuda falan kalkcak :dondurma:

Dün akşam g noktası diyodum ki bı anda çok kötü oldum hazırlanmaya başlıcaktm tam ağrım tuttu.safra kesemde taşlar var yine ağrıdı bütün hayaller suya düştü gece yanaştım ama ağrım var diye kocam yanaşmadı bu seferde sabah tekrar ağrım oldu inşallah bı daha olmasın öyle bı ağrı ki anlatamam yaşayan bilir valla

Büyük risk alıyorsun bilesin :KK8: Bahsettiği pozisyonlar için esnek olmak lazm amuda falan kalkcak :dondurma:
Hiç gerek yok o zaman, biz bildiğimiz gibi devam edelim 😁
Dün akşam g noktası diyodum ki bı anda çok kötü oldum hazırlanmaya başlıcaktm tam ağrım tuttu.safra kesemde taşlar var yine ağrıdı bütün hayaller suya düştü gece yanaştım ama ağrım var diye kocam yanaşmadı bu seferde sabah tekrar ağrım oldu inşallah bı daha olmasın öyle bı ağrı ki anlatamam yaşayan bilir valla
Çok geçmiş olsun

Sex esnasında şu aşağıdaki pozisyonlar yardımcı olabilir. Açıklamaları da var. Zamanında bizde aynı dertten müzdariptik :)

33 numara erken boşalma sebebi erkekler için kolay pozisyon zorlanmadan girdiği için :/

Ayy çok güldüm.😂

X