Evde Nişan Makyajı?

KIRMIZILIKUCUKKIZ

Melisa'cım 🌸
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
2.783
4.638
kızlar evde yapılacak nişanım için makyaj öneriniz var mı? kuaförde yaptırmak istiyorum çünkü günlük makyaj dışında( pudra, kapatıcı allık, rimel) özel gün makyajı yapmayı bilmiyorum. Ama kuaförde yaptırmak istemiyorum çünkü istediğim gibi olacağını ve istediğimin ne olduğunu da bilmiyorum :).. nişan elbisem kırmızı dantel balık. bana nasıl bir makyaj önerirsiniz? göslerimi mi belirginleştirmeliyim? ve kendim yapabileceğim gibi anlatabilecek deneyimli birisi varsa anlatabilir mi?

slm;makyaj konusunda ne kadar iyisiniz bilmiyorum ama benim bir iki önerim olabilir.kıyafetim kırmızı dediniz.aslında yapılabilecek bir kaç makyaj var ama burada anlatması zor.en anlatılabilinir olanı ve bence kıyafete uygun olanı kırmızı ruj makyajı.bunun için de youtube dan kırmızı ruj makyajı diye aratırsanız karşınıza birçok makyaj yapan kişinin videoları çıkacaktır.bence en sağlıklı oralardan öğrenebilirsiniz.

Merhaba Songül, Nişan, düğün ve her hangi bir organizasyon için profesyonel makyaj yapmak veya yaptırmak istiyor isen, bulunacağın ortamın atmosferinden (açık hava, gece, yaz, kış.... ), kıyafetin, tarzın, yaşın ve anatominin mutlaka belirlenip gerekli tonlar ve teknikler makyajın için belirlenmelidir. Buradan detaylı olarak inceleyebilirsin; Nişan Makyajı . Nişan'ında fotoğraf çekimleri de olacağından dolayı, çekim sonrası istenmeyen görüntüler için de ürün seçimine dikkat etmelisin.

X