Evde seksi giyinmek ve çocuk

Daisyellow

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2021
24
10
29
Evet şunu merak ediyorum evde bakimli şık gezmekten ote seksi gezmek cocuk varken nasl oluyor hanmlar yani bebek kucaginda bile o annelik roluyle seksi giyinmek tuhaf geliyor bana o his gecmez gbi geliyorda? Yakışmaz gibi, ozellikle cocuklarnz buyumeye basladktan snra benm eşim aile değerleri yuksek muhafazakar yani hatta cocugun yannda bu ne hal bylemi ornek oluyosun ayıp cocugun yannda boylemi geziosun bile diyebilir diye tahmin ediyorum. Cocuklu hanmlar sdce yatak odasina gectgnzde mi seksi giyiniyorsunuz ben gün icinde yaz gunleri mesala mini etek şort gogus bolgesi açık tişört sırtı açık bir atlet ic çamaşirini gosterecek bir dantel taytm var mesala boyle dolasmak gbi bahsediorum illa fantezi gecelik sex yapmak icin giyilmiş gibi degil, her zaman ilgisini cekmek kendini seksi hssetmek mesele. Bu knuda cocuklu hanmlar kendini kisitliyormu malum. Ama gercekten tvlerde dişarda kadnlar tum seksiligini guzellgni dişiliğini ön plana ckarip boy gosterrken seneler gecerken sen evde kendini kapatmak zorunda hissetmen eşine byle gozukmemen felan iyi bir psikoloji degl sikinti yaptm..

Son düzenleme:
Yaş aldikca elbetteki cocuklar da büyüyor. Ben olsaydim daha dikkatli giyinirdim. Illa tüle gerek yok bi dekolte, uzun tisort altina leopar taytta adamin yuregini hoplatir evde... Yatakodasinda ise bu fantazi tarzini tercih ederdim..

Ben tül tayt değil de mesela elbise giyerinim. Mini şortlar giyerim . Normal tayt dekolte giyerim. Sexy olmak için illa fantazi giyinmenize gerek yok ki. Güzel görünün bakımlı olun yeter. He bi de arada çocuklara çaktırmadan uzaktan öpücük falan atın heyecan katın güzel oluyor 😂😂😂 benim kocam da biraz çekinir çocukların yanında ama arada kaçamak güzel oluyor

Evet şunu merak ediyorum evde bakimli şık gezmekten ote fantezi seksi gezmek coçuk varken nasl oluyor hanmlar ozellikle cocuklarnz buyumeye basladktan snra benm eşim aile değerleri yuksek muhafazakar yani hatta cocugun yannda bu ne hal bylemi ornek oluyosun ayıp cocugun yannda boylemi geziosun bile diyebilir diye tahmin ediyorum. Cocuklu hanmlar sdce yatak odasina gectgnzde mi seksi giyiniyorsunuz ben gün icinde yaz gunleri mesala mini etek rahat bir gecelik tül taytla dolasmak gbi bahsediorum sdce sex ivin deglde her zaman ilgisini cekmek kendini seksi hssetmek mesele. Bu knuda cocuklu hanmlar kendini kisitliyormu malum
Cocuk varken fantezi seksi(?) neden gezilsin 1
Fantezi seksi gezmek terimi cokzelmis 2
Erkekler fantezi seksi geziyolla burlarda sahinler donunan 3. :olamaz:

Bır oglum ıkı kızım var. Oglan kucukken saldım cayıra olabılır ama oglan ergenlıge gırınce bıraz dustura dıkkat etmekten yanayım. Yanı sort gıyıyorsam totoya kadar acık degılde bı tık uzunu, kolsuz gıyıyorsam dokoltesı daha az olanı tercıh ederım.
Ayrıca ev herkesın mahrem alanı cocugunuz buyuyune kadar esınıze ev sınırları dahılınde ne ıstıyorsanız gıyın, esınızın zıhnıyetınde bı sorun var bence, ne demek cocuga boyle mı ornek olacaksın, muhafazakarsanız orası da sızın evınız usturubu bozmamak kaydıyla bence ıstedıgınızı gıyebılmelısınız, esınız o konuda kendı kendıne bu yasak bu gunah bu yanlıs ornek dıyemez

Cocuklar anneye o gözle bakmaz. Cocuklar öyle alışırsa yadirgamaz. Giyin... ben hicbr problem görmüyorum. Çocukların ici temizdir biz büyükler onları kendimiz gibi saniyoriz. Öyle olsa bir sürü rahat kadinin kendini taciz eden cocugu olur. Bakin cümle bile sacmageliyor kulaga. Tabi transparan giyimden soz etmiyorum

2 buçuk yaşında kızımın yanında fantazi giyinmem, giyinmek doğru değil bana göre. O uyuduktan sonra ne giymek istersem giyerim. O varken Açık giyinirim tabi ama o da dozunda olur.

Evet şunu merak ediyorum evde bakimli şık gezmekten ote seksi gezmek cocuk varken nasl oluyor hanmlar yani bebek kucaginda bile o annelik roluyle seksi giyinmek tuhaf geliyor bana o his gecmez gbi geliyorda? Yakışmaz gibi, ozellikle cocuklarnz buyumeye basladktan snra benm eşim aile değerleri yuksek muhafazakar yani hatta cocugun yannda bu ne hal bylemi ornek oluyosun ayıp cocugun yannda boylemi geziosun bile diyebilir diye tahmin ediyorum. Cocuklu hanmlar sdce yatak odasina gectgnzde mi seksi giyiniyorsunuz ben gün icinde yaz gunleri mesala mini etek şort gogus bolgesi açık tişört sırtı açık bir atlet ic çamaşirini gosterecek bir dantel taytm var mesala boyle dolasmak gbi bahsediorum illa fantezi gecelik sex yapmak icin giyilmiş gibi degil, her zaman ilgisini cekmek kendini seksi hssetmek mesele. Bu knuda cocuklu hanmlar kendini kisitliyormu malum. Ama gercekten tvlerde dişarda kadnlar tum seksiligini guzellgni dişiliğini ön plana ckarip boy gosterrken seneler gecerken sen evde kendini kapatmak zorunda hissetmen eşine byle gozukmemen felan iyi bir psikoloji degl sikinti yaptm..
Ben gayet rahat giyiniyorum özellikle yazın. Çocuklar küçükken dantel gecelik giymedim çünkü oğlumun çok dikkatini çekiyordu ama evde giymek için hep mini elbiselerim oldu. Seksi midir bilmem ama sutyenim genellikle görünür bir yerlerinden mesela. Evde çocuk da olsa çok sakınılması gerektiğini düşünmüyorum ben, hatta evin içinde beni görüp normalleştirsin ki dışarıda gördüklerine öküz gibi bakmasın diye de düşünüyorum.
İp askılı mini elbiselerimin altında boxer tarzı şortlar giyerim oturur kalkarken abes bir görüntü olmasın diye ama gayet açık saçık giyinirim. Hatta 7 yaşındaki kızımın kışın evin içinde mini etekle gezmesine de izin veririm, hevesini alsın özenmesin sonra diye. Çocuklarıma özellikle öğretmeye çalışıyorum evin bizim özelimiz olduğunu istediğimiz gibi giyinebileceğimizi ama dışarıda o kadar rahat olamayacağımızı.

Ben gayet rahat giyiniyorum özellikle yazın. Çocuklar küçükken dantel gecelik giymedim çünkü oğlumun çok dikkatini çekiyordu ama evde giymek için hep mini elbiselerim oldu. Seksi midir bilmem ama sutyenim genellikle görünür bir yerlerinden mesela. Evde çocuk da olsa çok sakınılması gerektiğini düşünmüyorum ben, hatta evin içinde beni görüp normalleştirsin ki dışarıda gördüklerine öküz gibi bakmasın diye de düşünüyorum.
İp askılı mini elbiselerimin altında boxer tarzı şortlar giyerim oturur kalkarken abes bir görüntü olmasın diye ama gayet açık saçık giyinirim. Hatta 7 yaşındaki kızımın kışın evin içinde mini etekle gezmesine de izin veririm, hevesini alsın özenmesin sonra diye. Çocuklarıma özellikle öğretmeye çalışıyorum evin bizim özelimiz olduğunu istediğimiz gibi giyinebileceğimizi ama dışarıda o kadar rahat olamayacağımızı.
Çok haklisin

sen evde kendini kapatmak zorunda hissetmen eşine byle gozukmemen felan iyi bir psikoloji degl sikinti yaptm.
Bu kadar dert olacağını bilseydiniz çocuk yapmayacaktınız herhalde. Tabii ki dikkat edeceksiniz. Çocuklu hayatın değiştirdiği birçok şeyden biri de bu.

Bi kaç önden düğmeli yada boydan elbise aldım uzun kollu uzun etekli elbiseler içine vücut çorabı giyiyorum bazen değişiklik oluyor 🤣

bende bir arkadaştan duymuştum onlarda aile içinde iç çamaşır seviyesine kadar kimse birbirinden bişey saklamıyormuş. çok şaşırmıştım yani lisede erkek ve kız kardeş anne baba üzerini değiştirirken denk gelebilir görebilir normalmiş
sonra bunu başka kimseye soramadım yanlış anlaşılır diye var mı bu şekilde olan aileler?

En son 6 sene önce balayında giymiştim seksi şeyleri :) şimdi 2 çocukla yalvarsa giymem..tabi ben kötü örnek olmayım çocukların akli erene kadar giyebilirsiniz tabi ama artık anlamaya başladıklarında sağlıklı olacağını düşünmüyorum..

bende bir arkadaştan duymuştum onlarda aile içinde iç çamaşır seviyesine kadar kimse birbirinden bişey saklamıyormuş. çok şaşırmıştım yani lisede erkek ve kız kardeş anne baba üzerini değiştirirken denk gelebilir görebilir normalmiş
sonra bunu başka kimseye soramadım yanlış anlaşılır diye var mı bu şekilde olan aileler?
Saklamamak değil de denk gelirse sakınmıyorum, git bakma demiyorum, banyodan çıkınca bornozla geçiyorum yatak odasın mesela, bir şey söylemeye gelen olursa iç çamaşırlarımı giydikten sonra içeri girip söylemelerine izin veriyorum. Babaları da boxerla banyoya gider onu öyle görebilirler. Ama hususi iç çamaşırlarıyla oturuyor falan değiliz tabi

X