EVDEKİ PELUŞ OYUNCAKLAR

cyge

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2012
1.207
60
45
Merhaba evde koca bir hurç peluş oyuncak var hepsi yeni ayarında çocuk sevindirmek göndermek istiyorum ama bir türlü paylaşıcak ortam bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmıdır ihtiyacı olan çocuklara ulaşsın boşuna beklemesin istiuorum.
Teşekkürler.

Burdan bana gönderin diyen birisine yollamayin. Doğudaki köy okullarinda gercekten oyuncak malzeme sikiktisi var. Sosyal medyadan yazarsaniz talip olan okul öncesi öğretmeni hemen bulursunuz. Kesin öğretmen olduğuna inandiğiniz birisine yollayin

Burdan bana gönderin diyen birisine yollamayin. Doğudaki köy okullarinda gercekten oyuncak malzeme sikiktisi var. Sosyal medyadan yazarsaniz talip olan okul öncesi öğretmeni hemen bulursunuz. Kesin öğretmen olduğuna inandiğiniz birisine yollayin
Burdakilerin ihtiyacı olmadığını nereden biliyorsun uz
Neye dayanarak söylüyorsunuz zira batidada kötü durumda olanlar çok sayıda

Burdakilerin ihtiyacı olmadığını nereden biliyorsun uz
Neye dayanarak söylüyorsunuz zira batidada kötü durumda olanlar çok sayıda
Aynen çok gereksiz bi laf olmuş. Ne demek yani doğuda ihtiyaç var da, batıda ege de Akdeniz de yok mu. Çok boş laf olmuş. İhtiyaç sahibi olmanın bölgesi yok!!! Nasıl bi kafa ya!

Buradan bana yollayın diyen birine değil de kime gönderecek? Size mi? Buraya güvenmiş ki, konuyu buraya açmış. Konu sahibi sizden daha iyi bilir kime yardım yapacağını. Hatta ben talibim. Konu sahibi bu mesajı okursanız lütfen ben tanıdığım 4çocuk için oyuncaklardan istiyorum.

Merhaba evde koca bir hurç peluş oyuncak var hepsi yeni ayarında çocuk sevindirmek göndermek istiyorum ama bir türlü paylaşıcak ortam bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmıdır ihtiyacı olan çocuklara ulaşsın boşuna beklemesin istiuorum.
Teşekkürler.
Çevrenizde belediyenin İsmaililik ya da kreş benzeri yerler vardır mutlaka. Onlara bagislayabilirsinz

Teşekkürler.
Hala duruyorsa oyuncaklar benim okuluma yollar mısınız lütfen 🙏 diyarbakırın hani ilçesine bağlı bir köydeyim ve ihtiyaç var

Batıya yollama doğuya yolla dememiş ki. Forumdan tanımadığın kişilere yollama demiş. Hani üçkağıtçı biri olup oyuncakları alıp ikinci el sitelerinde satmadım diye. Kimse okuduğunu anlamıyor mu?

Merhaba çok yazan mesaj atan olmuş herkese gerekli iletişimi kurup gönderim sağladık teşekkürler.

izmirde İZmir Hasta Çocuk evleri derneği var ig üzerinden ulaşabilirsiniz. oyuncak vb hediyeleri kabul ediyorlar diye biliyorum. Ege üniversitesinden bir profesörün İzmir'de tedavi gören durumu olmayan hasta çocuklar ve ailelerinin tedavi süreleri boyunca kalabilmeleri amacıyla evler açarak oluşturduğu bir dernek. bunun dışında büyüdüm çocuk oldum derneği var yine oyuncak kabul ediyorlar mı emin değilim ama iletişime geçip öğrenebilirsiniz. Mutluluğun Adresi de bildiğim kadarıyla köy okullarına ve çocuklara oyuncak ve eğitim malzemesi tedariği sağlıyor. aklıma gelen bir başka dernek de Gülmek İyileştirir fakat onlar bildiğim kadarıyla hijyenik yani paketi açılmamış, kullanılmamış oyuncakları kabul ediyorlar, çünkü minik savaşçıları güldürebilmek için uğraşoyorlar.

X