Evden cikmamak mi yoksa sosyallesmek mi

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
Iki yil cocuklari herkesten kacirdik resmen pandemi vs simdi asimizi olduk ne yapalim gorusmeyelim mi diyorum ailelerimize gidip geliyoruz dun dogum gunune gittim yegenimin ama diger kuzenimiz biraz hastaymis oksuruyodu negatif cikmis test korona degil ama grip. Eve geldik 5 yasindaki kizim ateslendi. 4 saat durduk orda sadece eve gelince iki saat sonra atesi basladi kizimin bu kadar hizli olur mu gripte olsa sastik kaldik Gitmesek olmuyor evde bunaliyolar cocuklar ah ah... Kardesim o kendi hastalanacakti heralde ne cabuk ateslendi oyle falan dedi.

Iki yil cocuklari herkesten kacirdik resmen pandemi vs simdi asimizi olduk ne yapalim gorusmeyelim mi diyorum ailelerimize gidip geliyoruz dun dogum gunune gittim yegenimin ama diger kuzenimiz biraz hastaymis oksuruyodu negatif cikmis test korona degil ama grip. Eve geldik 5 yasindaki kizim ateslendi. 4 saat durduk orda sadece eve gelince iki saat sonra atesi basladi kizimin bu kadar hizli olur mu gripte olsa sastik kaldik Gitmesek olmuyor evde bunaliyolar cocuklar ah ah... Kardesim o kendi hastalanacakti heralde ne cabuk ateslendi oyle falan dedi.

Biz hala evlerde toplanmıyoruz, görüşmek için açık alan, mesafeli olunabilecek yerler tercihimiz. Ailemi ayrı ayrı ağırlıyorum gerekirse, evim büyük mesela kız kardeşim ve iki çocuğu geliyor, kapı pencere açık, mesafeliyiz. Çalışırken çevremdeki insanlara salgını unutturmamaya çalışıyorum, masama gelene mesafeli durmasını hatırlatıyorum, böyle devam ediyoruz. Sonuçta aşı olunmuş olsa da korunmak gerekiyor. Şu an mevsim gribe çok müsait, iş yerinde ağzı burnu akan birini görürsem işverene bildiriyorum, izin yazıyoruz gidiyor, tedavi olup dinleniyor. Sizde hasta gördüğünüz ortamda durmayın, bu arada gribin o kadar hızlı reaksiyon göstermesi mümkün değil gibi geliyor bana, doktor değilim ama, bence kızınız önceden hastalandı, geçmiş olsun

Valla haftalardir hastayiz.Hem biz esimle hem ogullarim.Bir iyilesiyoruz sonra hastalaniyoruz.Bir kisirdonguye girdik.Dun doktor bu mevsimde cok normal dedi cocuklarin hastaligi icin.Ben ilk defa hastanenin cocuk bolumunu bu kadar kalabalik gordum.O yuzden yapicak bisey yok gelip gecicek ama ev misafirliklerine hala uzağım.Gerek yok dişarisi varken.
Ates o kadar sure icinde baslamaz bir de.Oncesinden virus girmistir vucuda.

B
Valla haftalardir hastayiz.Hem biz esimle hem ogullarim.Bir iyilesiyoruz sonra hastalaniyoruz.Bir kisirdonguye girdik.Dun doktor bu mevsimde cok normal dedi cocuklarin hastaligi icin.Ben ilk defa hastanenin cocuk bolumunu bu kadar kalabalik gordum.O yuzden yapicak bisey yok gelip gecicek ama ev misafirliklerine hala uzağım.Gerek yok dişarisi varken.
Ates o kadar sure icinde baslamaz bir de.Oncesinden virus girmistir vucuda.
Gitmek istemedik ama iste sadece benjm ailrm vardi kardeslerim kucuk cocuklari falan

X