Eve gitsem mi?

İnsan kendini nasıl olur da böyle şeye layık görür? O...ya mı gitseymiş adam. Lafa bak. O...dan daha iyi bir alternatif olarak gelen kuma. Bir kadın nasıl kendini buna layık görür?Aklım almıyor.
Adam boşanmadan bir sene önceden dini nikahı kıymış. Valla buna başka bir şey deniyorda neyse birde yurt dışında ama bağnaz hareketler sergileyip resmi nikah önemli değil gönül bağı vs saçmalıklarıda tam bir komedi. Adam zaten başka kadına sana gelmiş. Sende bile isteye buna ortak olmuşsun. Ne cesaret birde kadını arıyorsun bu nasıl bir zihniyet nasıl bir akıl tutulması anlamıyorum

Adam boşanmadan bir sene önceden dini nikahı kıymış. Valla buna başka bir şey deniyorda neyse birde yurt dışında ama bağnaz hareketler sergileyip resmi nikah önemli değil gönül bağı vs saçmalıklarıda tam bir komedi. Adam zaten başka kadına sana gelmiş. Sende bile isteye buna ortak olmuşsun. Ne cesaret birde kadını arıyorsun bu nasıl bir zihniyet nasıl bir akıl tutulması anlamıyorum
Aramış da olur almış kadından, orası daha feci idi.

Ve bu kadın 44 yada 46 yaşında yazmıştı konu ya şimdi hatırlayamadım
Aynen bende yazdım bunu
Biraz gurur olur bu kadar ayak alti etme diye
Yurt dışında yaşayıp oranın medeniyetinden bahsedip evli adamla olmak bide hiç bir şey olmamış gibi doğalmış gibi kadını aramak
Cinayet sebebi
Ha Böyle hayat yaşayan kişilere gece bir konu vardı aynen o denir de neyse

Ve bu kadın 44 yada 46 yaşında yazmıştı konu ya şimdi hatırlayamadım
Aynen bende yazdım bunu
Biraz gurur olur bu kadar ayak alti etme diye
Yurt dışında yaşayıp oranın medeniyetinden bahsedip evli adamla olmak bide hiç bir şey olmamış gibi doğalmış gibi kadını aramak
Cinayet sebebi
Ha Böyle hayat yaşayan kişilere gece bir konu vardı aynen o denir de neyse
Cinayet şiddet vs kelimelerinden hoşlanmam ama yani kadın iyi sinirlerine hakim olmuş yani ben olsam donuna kadar adamın alır konu sahibine postalardım. Çocuklarda inşallah postayı koymaya devam eder. Ömrü boyunca yaptıkları iğrençlikleri böylece adam çekmiş olur

Cinayet şiddet vs kelimelerinden hoşlanmam ama yani kadın iyi sinirlerine hakim olmuş yani ben olsam donuna kadar adamın alır konu sahibine postalardım. Çocuklarda inşallah postayı koymaya devam eder. Ömrü boyunca yaptıkları iğrençlikleri böylece adam çekmiş olur
Cinayet derken durumun ne.kadar ciddi ve kabul edilemez olduğuyla ilgili bir benzetme
Yoksa bende gitsin öldürsün böyle durumlarda bu olur anlamında değil

Ben şuna inanırım alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste elbette çocukları baba ve kadın için içleri yanınca eh bakalım demişlerdir herkes yaptığını yasiyacak

Kadının kabul ettiğini diyor belkide etmedi aklı başında kimsede bunu kabul etmez daha çok tepki almamak için böyle dediğini tahmin ediyorum kadın tepki vermediyse çocuklar illaki bir şeyler oldu

Benim annem babama hakkını helal etmeyerek bu dünyadan göç edip gitti. Sonrasında babamla ölene kadar hep mesafeli oldum ama bazen taraf tutmuş olmam içimi kemirir.
Hangisi doğru artık bilmiyorum, gerçi artık iş işten geçti 😔
Annecıgıne allahım rahmet etsin mekanı cennet olsun.

Yıllarını paylastıgı, cocuk sahıbı oldugu kocasına hakkını helal keyiften etmemezlık etmediğine emınım annenın. Kolay degıl cunku hakkımı helal etmiyorum demek. Sebebini bilmediğim halde annenden yanayım nedense suan.

Birtane anne Birtane babamız var, onları kim uzerse dusmanımdır.oyuzden taraf tutmanı da gayet iyi anlıyorum ben.
Sonucta sırtını donmemıssın, mesafelıyım diyorsun. Demek kı mesafeyi hakedıyor.

Kendını bunu dusunerek uzme Blosscum. Surda yorumlarından yola cıkarak senı hıc tanımadan yazıyorum... sen hakkaniyetli vicdanlı duzgun insansın. Mesafen varsa, haklı nedenin ve bir bıldıgınde vardır.

X