Eve sinen kötü koku nasil gider (kurban dolayisiyla)

Selenofil

Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
12.489
13.623
Arkadaslar kurban dolayısıyla olan birsey artık bir yere kurban kanı damladi o mu sindi. İşkembe kokusu da olabilir ne yaptıysam gitmedi yumusatici kaynattim evi sürekli yumuşatıcı temizlik malzemeleri gjbi urunlerle siliyorum balkonu sabaha kadar açık bıraktık kahve yaktim Cezve dibinde dolaba koydum kokunun kaynağını da bilmiyorum

Var mı önerileriniz nasıl geçer birde zaten midem çok hassas çok fena carpiyor :KK43:

Kokunun kaynağını bulmadan zor biraz ama halıları yıkatın bir de isterseniz

hallı varsa halıyı yıkamaya gönderin. sonra odaya cif le veya başka bir temizlik ürünüyyle dalın. eşyalarda dahil her şeyi silin

Evde klima var mı varsa temizle kokuyu emiyor ve o kokuyu haftalarca üflüyor . Bide yumuşatıcı yerine Domestos kullan duvar felan hep sil .duvarda çok pis koku tutuyor ama biz fark etmiyoruz bide tük perdeler koku tutar

Canım aynı durum bende de vardı dün akşam eşimle buzdolabının arkasında su kabı gibi bir bölme var orayı çıkarttık kurban kanı su ile akmış çünkü onu çıkarıp yağ çözücüyle yıkasan iyi olur biz öyle yaptık ve 1haftadır olan koku kalmadı. Çıkartması biraz güç kırmadan çıkarmaya dikkat etmelisin

Merhaba kurban etleri buzluga koymussunuz ve buzdolabinin arkasinda motorun ustunde kap var posetler akan kanlar orada birikmis o kapi cikarip temizlediginizde koju gidecektir

X