Evi terk etmeli miyim?

Hepsini bütün yorumlarınızı okudum.. Yok gece uyandirilirmi uyandırılır neden için içini yesinki zaten onun aklına o kadın düşmüş belli yoksa seven insan hirpalamaz yanlış anladığını kendini affettirmeye çalışır.. Sabahda sizi bırakmaz bıraktı diyelim bütün gün arar iş yerinize gelirdi.. Resmen gitmenizi istemiş çok yazık burada neler okuyoruz hergun daha çok şaşırıyorum

Eşimle iki gündür kavgalıyız bügün yeni çalışacagı iş yerinden bi kızın fotosunu arkadaşına atmış ben görmeyim diye de silmis arkadasıda güzelmiş yazmış. Ne yapmalıyım eşyalarımı toplayıp yarın gitmeli miyim. Bana bi akıl verin
İnsan bir anlık sinirle hemen çekip gitmek istiyor ama asla böyle birşey yapmayın. Çünkü gidip tekrar dönerseniz bir daha ciddiyetiniz kalmaz ve sizi bundan sonra hafife alır..

Eşinizin yaptığı çok çirkin.. Ama aptalca birşey sizde farkındasınız. Eşinizi siz tanırsınız normalde nasıl biri? Böyle şeyler yapar mı? Oturup ona sorun ve size söyleyeceklerine göre hareket edin.

İnsan bir anlık sinirle hemen çekip gitmek istiyor ama asla böyle birşey yapmayın. Çünkü gidip tekrar dönerseniz bir daha ciddiyetiniz kalmaz ve sizi bundan sonra hafife alır..

Eşinizin yaptığı çok çirkin.. Ama aptalca birşey sizde farkındasınız. Eşinizi siz tanırsınız normalde nasıl biri? Böyle şeyler yapar mı? Oturup ona sorun ve size söyleyeceklerine göre hareket edin.
Artık çok gec beni o evden çıkarmak için elinden geleni yaptı çıktıgıma hiç pişman değilim. Elimde olsa o akşamı hiç yaşamamış olmayı dilerdimm

Sabahı bekledim gitmedim ama gitmem için çok uğraştı ve bende dayanamadım çıktım o kapıdan

Sabahı bekledim gitmedim ama gitmem için çok uğraştı ve bende dayanamadım çıktım o kapıdan
canım şimdi yorumları okudum çok üzüldüm 😓 yorumları okumadan yazmıştım. Ama arsız bi adammış eşiniz.. İnşallah hayırlısı olur yine de sakin kalmaya çalışın..

canım şimdi yorumları okudum çok üzüldüm 😓 yorumları okumadan yazmıştım. Ama arsız bi adammış eşiniz.. İnşallah hayırlısı olur yine de sakin kalmaya çalışın..
Sakinim ama o öfkeden gözü dönmüş gibi en çok üzüldüğüm beni sürekli kötülediğini bilmek.

Güncelleme yapmak istiyorum beyefendinin ailesi mi zorladı kendi canı mı sıkıldı bilmem kaç gün sonra yazdığı şeye bakın. Cevap vermedim vermeyi de düşünmüyorum. Sizinle paylaşmak istedim.
' Her ne kadar kabul etmesen de burası senin evin...orası degil. ' yazmış
Bak bak ya benim evimdi de bu kadar neden gideyim diye uğraştın .

Güncelleme yapmak istiyorum beyefendinin ailesi mi zorladı kendi canı mı sıkıldı bilmem kaç gün sonra yazdığı şeye bakın. Cevap vermedim vermeyi de düşünmüyorum. Sizinle paylaşmak istedim.
' Her ne kadar kabul etmesen de burası senin evin...orası degil. ' yazmış
Bak bak ya benim evimdi de bu kadar neden gideyim diye uğraştın .
Blöfü bi tarafında patladı işte. Demiştim. Erken düşürdü burnunu yere.

Blöfü bi tarafında patladı işte. Demiştim. Erken düşürdü burnunu yere.
Bacım anası mı zorladı babası mı zorladı kendi başına mı dank etti bilemem .Orası artık benim evim degil bunu çok iyi biliyorum içim yanıyor yaşadığım haksızlığı görünce . Yeni bir konu açtım birde ona bakar mısın

Bacım anası mı zorladı babası mı zorladı kendi başına mı dank etti bilemem .Orası artık benim evim degil bunu çok iyi biliyorum içim yanıyor yaşadığım haksızlığı görünce . Yeni bir konu açtım birde ona bakar mısın
Yeni konun adı ne tatlım? Ben sitede yeniyim de pek kullanmayı bilmiyorum. Tüm yorumları okudum bu arada. Çok üzüldüm inan haline için cız etti. Allah yardımcın olsun

Yeni konun adı ne tatlım? Ben sitede yeniyim de pek kullanmayı bilmiyorum. Tüm yorumları okudum bu arada. Çok üzüldüm inan haline için cız etti. Allah yardımcın olsun
Canım bir derdim var köşesinde benim resmim olan yazılar benim oluyor. Alıntı falan yapmayı bende çok bilmiyorum yeni açtığım konu da "iğrendim resmen nasıl biriyle evliymişim." Okuyabilirsin .Çok teşekkür ederim benim için dua edersen çok mutlu olurum. Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın :KK43:

Eşimle iki gündür kavgalıyız bügün yeni çalışacagı iş yerinden bi kızın fotosunu arkadaşına atmış ben görmeyim diye de silmis arkadasıda güzelmiş yazmış. Ne yapmalıyım eşyalarımı toplayıp yarın gitmeli miyim. Bana bi akıl verin
bence siz zaten eşinize güvenmiyorsunuz. yani mevzu sadece 2 günlük küslük değil gibi. bu sebeple ev terkedilmez ama sorunlarınız hep bu şekilde güven üzerineyse bu konuyu konuşun karşınıza alıp.

X