Evimde kurtulamadığım fare için yardım

Yapmadığımız kalmadı ki bende hiç evde yoktum kimse de yoktu ama hiç Bşr şeye gelmemişti yeni ölmüş daha ne yapışkana gelmiş ne de canlı yakalama bantlarına sanırım zehirden yemiş ölmüş😒

Moralim çok bozuk fare annemlere de üst katada gelmiş,iki saat önce kardeşimle evde tektik koridorda nasıl ötüyordu kardeşim odasındaydı seslendim duymadı beni kulaklık takılıymış,inanmıyor bana o kadar çaresizim ki annem de yok komşuyu çağırdım beraber yapışkan kurduk deliricem ben kendisini görmedim ama sesini duydum öter mi öyle evdeyken fare ne olur bana Bşr şey söyleyin bu gece burada kalamıcam arkadaşıma gidiyorum😭😭😭
En kısa zamanda kurtulursunuz inşallah ya ben burda bile çok etkilendim 😔 öter maalesef markayı bulmaya calisicam

IMG_20220823_013516.jpg
bahsettigim bu.mdf aralarından gelip tüm fabrikayı ve ofisi 2kat sarmıştı parke altları, Kartonpiyer içleri ve daha bir çok yer onu bile kuruttuysa sizede yardımcı olur umarım

Eki Görüntüle 3117725 bahsettigim bu.mdf aralarından gelip tüm fabrikayı ve ofisi 2kat sarmıştı parke altları, Kartonpiyer içleri ve daha bir çok yer onu bile kuruttuysa sizede yardımcı olur umarım
Çok teşekkür ederim bu ilacı bir tanıdığım da kullanmış ertesi gün çözmüş sorunu,bugün alacağım,dilerim en kısa sürede kurtulurum

Of cok kötü bir durum ya Allah kolaylik versin, öleceksede ölecek yani gitmesi lazim evden
Amin İnşAllah,Allah razı olsun,öldürmekten başka çarem yokki,canlı yakalama kapanları kurduk gelmedi,ne yapayım yani kendiliğinden çıkmasını mı bekleyeyim beni eleştiren bir bayan vardı,herkes kendisi gibi cesaretli olmuyor ki fareleri belediye bile ilaçlayıp zehirliyor evimin içine gireni elbette çıkaramıyorsam ölmesini isteyeceğim ki benim bir kızım var ve bir sürü hastalık taşıyor bu hayvanlar,kendisine burdan bol fareli bir hayat diliyorum kendi evine girince söylediği şekilde yapsın öldürme meraklısı olmasın,ben bir aydır orda burda kalıyorum bunu yaşayan bilir sadece(bu söylediklerim size değil,eleştiren bir bayan vardı kendisine )😒size de çok teşekkür ederim🙏🥰

Amin İnşAllah,Allah razı olsun,öldürmekten başka çarem yokki,canlı yakalama kapanları kurduk gelmedi,ne yapayım yani kendiliğinden çıkmasını mı bekleyeyim beni eleştiren bir bayan vardı,herkes kendisi gibi cesaretli olmuyor ki fareleri belediye bile ilaçlayıp zehirliyor evimin içine gireni elbette çıkaramıyorsam ölmesini isteyeceğim ki benim bir kızım var ve bir sürü hastalık taşıyor bu hayvanlar,kendisine burdan bol fareli bir hayat diliyorum kendi evine girince söylediği şekilde yapsın öldürme meraklısı olmasın,ben bir aydır orda burda kalıyorum bunu yaşayan bilir sadece(bu söylediklerim size değil,eleştiren bir bayan vardı kendisine )😒size de çok teşekkür ederim🙏🥰
Hayvanları cok severim hepsini ama....
Sizi katil ilan eden kisi fareleri sizden kurtarmak yerine gitsin kobay olarak kullanilmalarina karsi protestolar duzenlesin :KK53:

Faresavar yani isin yayan fareleri uzaklastiran bir alet var prize takiyorsun onu binarastirin bizim yurtta böyle cözdüler bir de yapistiriciya gelmiyor ama labirent seklinde kapanlar var onlardan mutfagin kapisina saga ya da sola cunku fare ortadan gitmezmis koyabilirsiniz

Faresavar yani isin yayan fareleri uzaklastiran bir alet var prize takiyorsun onu binarastirin bizim yurtta böyle cözdüler bir de yapistiriciya gelmiyor ama labirent seklinde kapanlar var onlardan mutfagin kapisina saga ya da sola cunku fare ortadan gitmezmis koyabilirsiniz
teşekkür ederim,araştırdım onları da zaten şu problemi çözsem evime muhakkak alacağım o cihazlardan evet gelmiyorlar yapışkana bu kadar uyanık olduklarını ve bu denli problem olacaklarını hiç bilmezdim başıma gelmeden önce şimdi ise farenin tüm anatomisini çözdüm nerdeyse😄

Aldım dün cam kestirdik camcı da üzerine yapışkanla bu zehirden koyduk ancak eczaneden aldım zehiri sonradan fark ettim son kullanma tarihi geçmişti yine de koyduk umarım etkisi geçmemiştir😊
Umarım çözüm olur yapiskana gelmezler ama kapı eşikleri giderlerin kenarları gibi girebileceği yerlere direk dökün.farelee yapiskani cozeli coook oldu 😀

Umarım çözüm olur yapiskana gelmezler ama kapı eşikleri giderlerin kenarları gibi girebileceği yerlere direk dökün.farelee yapiskani cozeli coook oldu 😀
Maalesef gelmiyorlar yapışkana,annemin evinde de var mutfakta oraya da koyduk yapışkan iki tane sevdiği şeyleri de koydum ama nafile,mutfaktaki dolabın üzerinde mikro dalga var mikro dalgayla dolabın arasına o kadar çok pislemiş ki midem alt üst oldu😒

Maalesef gelmiyorlar yapışkana,annemin evinde de var mutfakta oraya da koyduk yapışkan iki tane sevdiği şeyleri de koydum ama nafile,mutfaktaki dolabın üzerinde mikro dalga var mikro dalgayla dolabın arasına o kadar çok pislemiş ki midem alt üst oldu😒
İşte o pisliklerin çok olduğu yere bu ilaçtan dökün ama yapiskansiz bir şekilde.fareler gerçekten çok ilginç yediği an öldüren zehri de biri yiyip öldüğü an diğerleri asla yemiyor,yapiskanada kanmiyorlar o yüzden bu içten kurutanlar etkili oluyor sadece

X