Evime habersiz giren kaynana!

Onlyhopex

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
433
-181
Merhaba arkadaşlar, kayınvalidemle 15 dakikalık mesafede oturuyoruz. Kendi anneme ise bir buçuk saat mesafedeyim. Geçen gün kendi anneme gittim ve evde yoktum. Kaynanam sarma yapmış ve bana getirmek için eve gelmiş ama evde olmadığımı anlayınca kapıyı açıp içeri girip mutfağa bırakmış. Sonra beni aradı, eve geldim ama yoktun ben de içeri bırakıp çıktım dedi. Gelmeden önce arayabilirdi değil mi? Böyle çatkapı şeylerden zaten nefret ediyorum. Tamam iyi düşünmüş sarma getirmeyi ama cidden eşim bile sarmayı yiyemedi. O kadar sert ve diri kalmıştı ki. Ayrıca kaynanamın bu yaptığı normal mi sizce? Ben olsam gelinimin evine giremem habersiz bir şekilde. Iyi niyetli bir şekilde yemek de bırakmak istesem bırakamam gelin evde yokken.

Sert ve diri olmasa sorun yoktu sanırım :KK70:
Kardeş anahtarı neden veriyorsun ? Anahtarı vermem maalesef böyle bir hak doğurur.
Hemen çilingir çağır ve kilidi değiştir. Anahtarım kayboldu yalanı ile birlikte tabi :KK70: düşürdüm falan de ve bir daha kimseye verme anahtar filan.

Düzenleme; yine eş..
Eşine kızmalısın , kaynana değil . Ama doğru suç kaynanada, bir dolmayı bile yapamamış :KK70: diri kaldıysa evde pişireydin ?

Ben vermedim ki eşim daha evi tutar tutmaz çoğaltıp vermiş. Hatta apartman girişinin bile anahtarı bende yokken kaynanamda vardi, eşim sonradan çoğaltıp bana verdi sağ olsun
şükürler olsun eşiniz size evinizin anahtarını vermiş
zahmet etmiş sağolsun

Sert ve diri olmasa sorun yoktu sanırım :KK70:
Kardeş anahtarı neden veriyorsun ? Anahtarı vermem maalesef böyle bir hak doğurur.
Hemen çilingir çağır ve kilidi değiştir. Anahtarım kayboldu yalanı ile birlikte tabi :KK70: düşürdüm falan de ve bir daha kimseye verme anahtar filan.

Düzenleme; yine eş..
Eşine kızmalısın , kaynana değil . Ama doğru suç kaynanada, bir dolmayı bile yapamamış :KK70: diri kaldıysa evde pişireydin ?
Eşim verdi annesine. Değiştirsem bile yine çoğaltıp verir eşim.

Screenshot_20211201_162709.jpg

Eşim verdi annesine. Değiştirsem bile yine çoğaltıp verir eşim.
O zaman dön eşine sor hesabını.
Kaynana tabi iyi bişi yapmamış ama eşin suçlu.
Ben burada ne kadar kaynana konusu okuduysam suç hep eşlerde oluyor.
Ona vereceksin tepkini, anasına değil.

Aynen bende sarmaya takıldım. Vallahh benim kaynana yemek yollayacak bana isterse hiç pismemis olsun 😄😄😄
Kadin hamile olduğumu biliyor ve canın bir şey çekerse söyle yapayım diyor ama en çok sevdiğim pilavı bile yapmayıp katır kutur sarma yapıp getiriyor bir de habersiz içeri gidip.

Canım bu ne ki benimki brn işte iken yeni gelin evi adı altında evine gelen herkese gösteriyormuş. Öğrenince çıldırdım uyarmama rağmen devam etmişti
Sizinki daha betermis cidden. Allah sabır versin umarım artık yapamıyordur

Canım bu ne ki benimki brn işte iken yeni gelin evi adı altında evine gelen herkese gösteriyormuş. Öğrenince çıldırdım uyarmama rağmen devam etmişti
O halde neden anahtarı almıyorsunuz elinden ? Eşinle gerilmek istemiyorsun değil mi ? Hayır yani eşlerinize neden bu kadar izin veriyorsunuz ? Hoff ben anlayamıyorum yaw.

Kendi annem de diyor ki " esin annesine anahtar verebilir. Bunda kötü niyetli düşünülecek bir sey yok ve sen kötü düşünüyorsun diyor"
Bu tarz anneler çocukları şiddet gördüğünde veya aldatıldığında da hepimiz yaşadık , bu sorunlar kimin evinde yaşanmıyor ki sabret otur bekle zamanla düzelir diyor, kızının kocası 60 yaşına falan gelince hali kalmadığından mecbur düzeliyor :KK70:

neyseki bizler mantığımızı kullanabiliyoruz

X