Evime Tanımadığım İnsanlar Girmiş

Evin boş olduğunu nasıl anlamış :44: demek ki bakıyormuş ışıklara yada yakından tanıdığın biri seyahate çıkacağını biliyo :44:

Evin boş olduğunu nasıl anlamış :44: demek ki bakıyormuş ışıklara yada yakından tanıdığın biri seyahate çıkacağını biliyo :44:

Benim aklıma ilk şık geldi izliyordu heralde evi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu olaylarda hırsızlık yok dimi?
Kalmalık yani otel gibi..
Tövbe est. ya..

Hırsızlık yok. Kapının önünde duran bozuk para kutusundaki paralara bile el sürmemiş.

Evde büyük miktarda para veya altın yokmuş ama istese eşya götürebilirdi hiçbirşeye dokunmamış.

Bir sokak aşağılarında yıkılmayı bekleyen tarihi eser statüsünde evler vardı evsizler yatıp kalkıyordu. Polis o tip biri olabilir demiş amcamlara.
Sadece barınma amaçlı kullanmış. Koltukta yatıp kalkmış hatta.

Bu ne ya , okurken tırstım.
Çok geçmiş olsun .

Eve sen yokken girmeleri, kullanmalari gectim ama kamera yerlestirip goruntu almaya calisirlarsa cok kotu olur.

Bu gibi durumlarda sozlesmenin bir etkisi kalmiyo bence. Poliste kayitta varmis eger maddi anlamda sorun olmuyacaksa guvende degilim, hayatima devam edemiyorum gibi aciklama iler sozlesme iptali yaparsin belkide.

Keşke olsa ama eylül ayına kadar sözleşmem var o yüzden taşınamıyorum canım teşekkür ederim

Anahtarları değiştirmişsindir zaten.. Ev arkadaşı edinsen biraz rahatlarsın belki canım.. Düşün bence.

Benimde gözüm sürekli camda acaba birileri geziyor mu etrafta diye gerçekten zor bir durum ama yalnız yaşamıyorsanız korkmayın :)

Ayyy bu korku cok fena :/ gec vakti disariya bakmak daha urkutucu sanki biri aniden cikacakmis gibi :/ bende iki dakikada neler kurdum :)))

Bence evini değiştirmelisin. Şahsen o evde tek başıma uyuyamazdım :18:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan anlaşıldığı gibi evime tanımadığım birileri girmiş. 4-5 günlüğüne İstanbula gitmiştim iş görüşmesi için. Sonra eve girdiğimde evde ve kapıda daha önce görmediğim çizikler gördüm. Eve ve eşyalara dikkatli bakmaya başladım tabi bu sefer. Eşyalarda hiç bir eksik yok ama yatağıma bakınca kadın saçları buldum. Anahtarım benden başka kimsede yok eminim çünkü tek yaşıyorum. Ev sahibimi aradım daha önceki kiracı sıkıntılı ayrılmıştı dedi tabi ben de saf gibi kapının kilidini değiştirmemişim. Polise gittim geldiler parmak izi falan aldılar. Daha önce başınıza böyle bir şey geldi mi? Sonuç olarak ortada hırsızlık yok. Tabi şahitte çıktı. Komşuma evde olmadığım zamanları söyledim evet o zamanlar evde ışık vardı sesler vardı dedi. Cesarete bakar mısınız ya :KK43: Ne yapıcam hiç bilmiyorum eğer bu kişi bulunmazsa burda yaşamak haram olur artık bana. Sizce bir sonuç çıkarm mı polis işin üstünde durur mu yoksa ilgilenmez mi? Uzun oldu biraz kusura bakmayın cevap verirseniz çok sevinirim.

bayansan kiralık bir evdeysen eve taşınır taşınmaz yapılacak ilk iştir..ben hep öyle yaparım hem alt hem üst kilidim vardır ev değiştirdiğimde çıkarırım ev sahibinin eski kilidini tekrar yerine takar kendi kilitlerimi yine ilk gün yeni kapıya takarım..bu nasıl bir tedbirsizlik evin anahtarı herkeste olabilir..uyanık olun biraz..ve kilitlerim en kalitelisindendir..

eski bir konuymuş ama tuhaf
konu sahibi evini değiştirdi mi acaba, ben olsam o evde yaşamaya devam edemezdim sanırım:KK17::KK17::KK17:

Merhaba arkadaşlar. Başlıktan anlaşıldığı gibi evime tanımadığım birileri girmiş. 4-5 günlüğüne İstanbula gitmiştim iş görüşmesi için. Sonra eve girdiğimde evde ve kapıda daha önce görmediğim çizikler gördüm. Eve ve eşyalara dikkatli bakmaya başladım tabi bu sefer. Eşyalarda hiç bir eksik yok ama yatağıma bakınca kadın saçları buldum. Anahtarım benden başka kimsede yok eminim çünkü tek yaşıyorum. Ev sahibimi aradım daha önceki kiracı sıkıntılı ayrılmıştı dedi tabi ben de saf gibi kapının kilidini değiştirmemişim. Polise gittim geldiler parmak izi falan aldılar. Daha önce başınıza böyle bir şey geldi mi? Sonuç olarak ortada hırsızlık yok. Tabi şahitte çıktı. Komşuma evde olmadığım zamanları söyledim evet o zamanlar evde ışık vardı sesler vardı dedi. Cesarete bakar mısınız ya :KK43: Ne yapıcam hiç bilmiyorum eğer bu kişi bulunmazsa burda yaşamak haram olur artık bana. Sizce bir sonuç çıkarm mı polis işin üstünde durur mu yoksa ilgilenmez mi? Uzun oldu biraz kusura bakmayın cevap verirseniz çok sevinirim.

biranönce taşının bence..

X