Evimi terk ettim

Size vurması şiddete başvurması çok kötü birşey. Sadece benim merak ettiğim eşinizden ayrı 3 hafta annenizde kalmışsınız bu 3 hafta içinde cinsel olarak eşinizle yakınlaşmanız oldu mu? Belkide siz 3 hafta evde olmayıp sonra geldikten sonra yine annenizde kalmayı planlamanız eşinizde kendisini ihmal ettiğiniz hissini uyandırmış ve tabikide hiç yapmaması gereken şeyi yaparak bunu şiddet ile size göstermiş olabilir. Annenize gitmek istedeğinizi söylediğinizde ne konuşuldu nasıl tepki verildi bilemem. Ama bende eşime 3 hafta evde olmayıp sonra tekrar anneme gideceğimi söylesem şiddete başvuracağını sanmam ama büyük bir tepki verirdi.Sizinde haksız olduğunu durumlar var diye düşünüyorum. Boşanın demem ama sorunları konuşarak halledin. Ve bir daha size el kaldırdığında aynı müsamahayı göstermeyeceğinizi kesin bir dille belirtmeniz gerekir.
3 hafta değil daha uzun süre olmadi çünkü böcek sebebi ile temizliği takıntı haline getirmiştim. Yemek bile yapamadığım zamanlar oldu. Çok yorgun olduğum için evde uyuyup kaliyordum

3 hafta değil daha uzun süre olmadi çünkü böcek sebebi ile temizliği takıntı haline getirmiştim. Yemek bile yapamadığım zamanlar oldu. Çok yorgun olduğum için evde uyuyup kaliyordum
Bazı kadınlar için cinsel ilişki uzun süre yapılmasada sorun olmaz ama erkekler için 3 hafta ve daha fazlası büyük sorun. Bu şiddete başvurmasını haklı çıkarmaz tabikide ama bunu sizinle konuşmaktan çekinmiş olabilir sizde de aynı heves ve kaygıyı görmeyince böceği, evi bahane ettiğinizi ondan uzaklaştığınızı düşünmüş olabilir bu düşünce onu şiddete yöneltmiş. Cinsellik sorununuz varmış ve üstüne sizin evde değilde annenizde zaman geçirmeniz hepsi üst üste gelince böyle bir patlak vermiş gibi geldi. Hemen evliliğini silip atmak yerine eşinle konuş onu dinlemeden burada yazılanlar seni etkilemesin. Şiddet olayını detaylıca konuşarak hallet herkes bazen sinirle şiddete yönelir bunun tekrar etmemesi için çözüm bulup konuşun devamı gelirse büyük sorun olur..

Bazı kadınlar için cinsel ilişki uzun süre yapılmasada sorun olmaz ama erkekler için 3 hafta ve daha fazlası büyük sorun. Bu şiddete başvurmasını haklı çıkarmaz tabikide ama bunu sizinle konuşmaktan çekinmiş olabilir sizde de aynı heves ve kaygıyı görmeyince böceği, evi bahane ettiğinizi ondan uzaklaştığınızı düşünmüş olabilir bu düşünce onu şiddete yöneltmiş. Cinsellik sorununuz varmış ve üstüne sizin evde değilde annenizde zaman geçirmeniz hepsi üst üste gelince böyle bir patlak vermiş gibi geldi. Hemen evliliğini silip atmak yerine eşinle konuş onu dinlemeden burada yazılanlar seni etkilemesin. Şiddet olayını detaylıca konuşarak hallet herkes bazen sinirle şiddete yönelir bunun tekrar etmemesi için çözüm bulup konuşun devamı gelirse büyük sorun olur..
Diğer arkadaşlara cevabınızda daha önce şiddet olayı olduğunu yeni okudum. Yazımda da dediğim gibi otur konuş ama şiddet olayını çözüme ulaştırmadan sakın barışma 1-2 başlar sonra çoğalır..

Eşimin haberi olmadan evimi terk ettim. 4 gündür babamın evindeyim. İlk gittiğim gün eşim çok aradı ama açmadım. Sonra mesajlastik. Mesajlarında yine beni suçladı. Benim takıntılı sorunlu olduğumu ama sevdiğini evden habersiz gittiğim için çok zoruna gittiğini yazmış.
Evden ayrılmama sebep olan geceye gelirsek evimi minik böcekler basmıştı. İkinci kez evi ilaclatmistik ve annemde üç hafta kadar kalmıştım. Üç hafta kalmamin sebebi ise eşim sen hazır gitmişken kal çocuklar yokken evde tadilat yaptırayım demişti. Eve geldiğimde hala küçük böcekleri gördüm ve eşime yeniden ilaçlama yapmamız gerektiğini söyledim. Kızarak odaya geçti. Tadilat istedin yaptım böcek dedin ilaclattim yeter artık sıkıldım dedi. 2 dk sonra geri geldi çocuk odasına, ev ilaclaninca sen nerede kalacan dedi. Anneme gitcem dedim. ( Küçük çocuk olduğu için ilaclaninca annemde kalıyordum). Bunu dememle bana saldırması bir oldu. Evde durduğun yok ne zamandır annendesin diyerek. Hemde kızımın gözünün önünde. Neye uğradığımı şaşırdım. Birkaç kez vurdu ,kolumu morartti ve boğazladı. Şaşırmıştım. Uyumayarak sabahladım. Sabah annemle telefonda konuşunca ağladım ve durumu anlattım gelip babamla beni hemen aldılar nasıl sana vurur dediler. Sonrasında eşim babamı da aradı. Babam birkaç gün geçsin gel konuşalım demiş eşimde ağlamaklı telefonu kapatmış. 3 gün sonra eve çiçek gönderdi ama hiç aramadı. Bugün ben mesaj attım dayanamayarak. Ne düşündüğünü sordum. Vurduğu için üzgün olduğunu söyledi ve özür diledi ama ufacık olayları büyüterek bomba gibi kucağıma bırakmandan çok sıkıldım. Yazmak istemiyorum dedi. Giden sensin ev burada istersen gelirsin dedi. Bende sen bilirsin yazdım. Sanırım bizim iş boşanmaya kadar gidecek. Çok canım sıkılıyor. Sanki suç bende gibi davranıyor. Onu bu duruma benim getirdiğimi söylüyor. Keşke hiç mesaj atmasaydim, bekleseydim. Artık eve dönmem imkansız. Bana vuran o sonuçta. Siz olsanız benim yerimde ne yapardınız?
Ben küçükken babam annemi gözümüzün önünde döverdi. (bizi de arada döverdi ya). Şimdi yaşlanınca fino köpeği gibi annemin peşinden ayrılmıyor ama bizde açtığı yaraları bir bilse? Eşimin sesi en ufak yukseldiğinde hemen başka odaya kaçıyorum. Tartışamıyorum bile mutlaka ağlıyorum. Bazen babamı görmek dahi istemiyorum (25 yılı aşkın anneme fiske vurmamıştır). Hiç kavga gürültü olsun istemiyorum evde. sırf tartışmayalım diye eşimi görmezden geliyorum küs küs duruyoruz evde kaç gün. Ve ben 38 yaşındayım :KK43: Biliyorum ki eşimde sağlıklı tartışma ve sorun çözme konusunda daha düzgün adımlar atmam lazım çünkü kızım bunu aileden görecek. Sevgilisyle eşiyle dostuyla sorunu olduğunda nasıl çözmesi gerektiğinde ona örnek olmam lazım :KK43:
Dayak çok fena birsey. Kızınız bunu aklı eriyorsa ölene kadar unutmaz emin olun. Onun da gelişimini çok etkiler.

Ne olursa olsun vurması asla kabul edilemez ancak hata tek taraflı değil asla. Adam diyor ki kaç haftadır eve gelmiyorsun. Empati kuruyorum kocam kaç hafta eve gelmezse (sebep ne olursa olsun) ben de çok sabır gösteremezdim, vurmazdım ama hatasını anlayana kadar muhatap da almazdım onu. Keşke bunu yapsaymış haklıyken haksız duruma düşmüş :KK43:

Şiddet konusu apayrı birşey ama ben böcekli kısma yorum yapıcam
Ev kiraysa başka ev aramaya başlasaydınız
Ev kira değilse ev ilaçlatılınca eşiniz nerde kalıyor
1 gün annenize gidip ertesi gün çocuğu annenizde bırakıp gelip evi temizleyebilirdiniz
3 hafta çok uzun bir zaman
Muhtemelen böcekler gitmişler bakmışlar ev terk edilmiş geri gelip yerleşmiş olabilirler o derece uzun yani
E adam da bi 3 hafta daha gideceksiniz diye düşünmüş
böyle ev düzeni mi olur
eşinize şiddet konusunda asla ama asla hak vermiyorum şiddetin her türlüsü iğrenç.
Sizin yaptığınız da tembellik olmuş bunu söylemeden geçemiycem

ev orda istersen gelirsin yani demek istiyor ki "ben bir b.k yedim sana vurdum saldırdım heee sonra yalandan özür de diledim ama gelip kapılarında yatamam seni alıp eve getiremem gururluyum sen kendin gittiğin gibi gelirsin, o zaman da ben sana her şeyi yaparım artık arsızlaşırım çünkü" meali düpedüz bu.
sakın sakın sakın dönme. ailen de arkanda

Şiddet konusu apayrı birşey ama ben böcekli kısma yorum yapıcam
Ev kiraysa başka ev aramaya başlasaydınız
Ev kira değilse ev ilaçlatılınca eşiniz nerde kalıyor
1 gün annenize gidip ertesi gün çocuğu annenizde bırakıp gelip evi temizleyebilirdiniz
3 hafta çok uzun bir zaman
Muhtemelen böcekler gitmişler bakmışlar ev terk edilmiş geri gelip yerleşmiş olabilirler o derece uzun yani
E adam da bi 3 hafta daha gideceksiniz diye düşünmüş
böyle ev düzeni mi olur
eşinize şiddet konusunda asla ama asla hak vermiyorum şiddetin her türlüsü iğrenç.
Sizin yaptığınız da tembellik olmuş bunu söylemeden geçemiycem
Ev bizim . İlaçlamaci 5 saat sonra eve girin dedi ama çocuklar en az bir gün girmesin dedi annemin evi uzak olduğu için gidip gelmeye üşenen kendisi ve yine sen kal ben tadilat yaptırayım diyen kendisi tadilat bir haftada bitecekken isim çok yoğun diyerek 3 haftaya uzatan kendisi ben eve gelmek istiyorum dediğimde mutfak tezgahı filan sökük gelsende napacan çocuklarla diyen kendisi

Ne olursa olsun vurması asla kabul edilemez ancak hata tek taraflı değil asla. Adam diyor ki kaç haftadır eve gelmiyorsun. Empati kuruyorum kocam kaç hafta eve gelmezse (sebep ne olursa olsun) ben de çok sabır gösteremezdim, vurmazdım ama hatasını anlayana kadar muhatap da almazdım onu. Keşke bunu yapsaymış haklıyken haksız duruma düşmüş :KK43:
Annemde o kadar uzun kalmama sebep olan yine kendisi

Onun yüzünden güzel işimi de buraktim

İki çocuk olunca yeniden şans vermelimi diyorum ama bir tarafimda böyle şiddet olacaksa çocuklar için küçükken boşanmak daha mantıklı en azından travmalari olmaz diyor
Bir yuvayi yikmak kadar zor bisey olamaz ama durum cok farkli insallah kendiniz icin en dogru karari alirsiniz 😓

Eşimin haberi olmadan evimi terk ettim. 4 gündür babamın evindeyim. İlk gittiğim gün eşim çok aradı ama açmadım. Sonra mesajlastik. Mesajlarında yine beni suçladı. Benim takıntılı sorunlu olduğumu ama sevdiğini evden habersiz gittiğim için çok zoruna gittiğini yazmış.
Evden ayrılmama sebep olan geceye gelirsek evimi minik böcekler basmıştı. İkinci kez evi ilaclatmistik ve annemde üç hafta kadar kalmıştım. Üç hafta kalmamin sebebi ise eşim sen hazır gitmişken kal çocuklar yokken evde tadilat yaptırayım demişti. Eve geldiğimde hala küçük böcekleri gördüm ve eşime yeniden ilaçlama yapmamız gerektiğini söyledim. Kızarak odaya geçti. Tadilat istedin yaptım böcek dedin ilaclattim yeter artık sıkıldım dedi. 2 dk sonra geri geldi çocuk odasına, ev ilaclaninca sen nerede kalacan dedi. Anneme gitcem dedim. ( Küçük çocuk olduğu için ilaclaninca annemde kalıyordum). Bunu dememle bana saldırması bir oldu. Evde durduğun yok ne zamandır annendesin diyerek. Hemde kızımın gözünün önünde. Neye uğradığımı şaşırdım. Birkaç kez vurdu ,kolumu morartti ve boğazladı. Şaşırmıştım. Uyumayarak sabahladım. Sabah annemle telefonda konuşunca ağladım ve durumu anlattım gelip babamla beni hemen aldılar nasıl sana vurur dediler. Sonrasında eşim babamı da aradı. Babam birkaç gün geçsin gel konuşalım demiş eşimde ağlamaklı telefonu kapatmış. 3 gün sonra eve çiçek gönderdi ama hiç aramadı. Bugün ben mesaj attım dayanamayarak. Ne düşündüğünü sordum. Vurduğu için üzgün olduğunu söyledi ve özür diledi ama ufacık olayları büyüterek bomba gibi kucağıma bırakmandan çok sıkıldım. Yazmak istemiyorum dedi. Giden sensin ev burada istersen gelirsin dedi. Bende sen bilirsin yazdım. Sanırım bizim iş boşanmaya kadar gidecek. Çok canım sıkılıyor. Sanki suç bende gibi davranıyor. Onu bu duruma benim getirdiğimi söylüyor. Keşke hiç mesaj atmasaydim, bekleseydim. Artık eve dönmem imkansız. Bana vuran o sonuçta. Siz olsanız benim yerimde ne yapardınız?
Ne yapman gerektiğini sorduğuna göre destek arıyorsun sana vuran bir adamla ömür geçermi boşa gitsin adiyi

seni döven adama ne düşündüğünü mü sordun?
sonraki dayağı muhtemelen..
ah ah :işsiz:

Darp raporu aldiniz mi?
O el bir kez kalkti mi bir daha inmiyor maalesef.
Gelirsen ev burda diyen adam da hic yaptigindan pisman biri gibi degil sanki. Gelmesen de cok onemli degil der gibi.
Uzuldum. Bogazinizi sıktigina gore adamda saygi da kalmamis, sevgi de sanki. Insan sevdigine kiyamaz ki.

X