Evimizdeki yatılı kadın misafir ve eşim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ben şuraya ellerimi koysam kimse kadın olduğuma inanmaz sanırım içten içe kırılıyorum şu yorumlara :confused: Napalım Allah bizi de kürek gibi elli ayaklı yaratmış🤷‍♀️🤷‍♀️ Ha tabiki bırak böyle foto çekmeyi sandalet bile giymem ben şahane ayaklarım görünmesin diye 😂😂😂😂
valla bende bir yil yurt dışında nem den sirilsiklam olduğum bir yerde her yeri kapalı ayakkabı giydim sandaleti bir kez giyemeyip en ücra köşeye sakladım bu fotodaki ayak benimkinden Narın ben anlamazdim yani o ayakları görsem :KK53: :mad: :rolleyes: :cry: :KK14:

Siz mahrem olan yaşam alanınıza tek başına bir kızı gönüllü misafir ediyor, gereğinden daha fazla hayatınıza dahil ediyorsunuz, bunu iyilik yaptığınızı düşünerek yapıyorsunuz. Ama, yaptığınız hatanın ne olduğunun halen farkında değilsiniz. Umarım işler daha fazla sarpa sarmadan çözersiniz.

Ya ben şuraya ellerimi koysam kimse kadın olduğuma inanmaz sanırım içten içe kırılıyorum şu yorumlara :confused: Napalım Allah bizi de kürek gibi elli ayaklı yaratmış🤷‍♀️🤷‍♀️ Ha tabiki bırak böyle foto çekmeyi sandalet bile giymem ben şahane ayaklarım görünmesin diye 😂😂😂😂
sevda bu olmasın kocamin yanında oje sürmeye başladı yazmıştı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X