Evinde Reyting Ölçme Cihazı Bulunanlar Buraya ,Kim Bu Reytingcilerr !!

madamcocomo

tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
12.354
1.419
Evinde Reyting Ölçme Cihazı Bulunanlar Buraya ,Kim Bu Reytingcilerr !!

hep duyuyoruz ,reytingler tavan yaptı dıye,peki kim bunlar..bu reytınglerı kım yapıyor..

bu kadar ailenin oldugu bır platform oldugunu düşününce burada da vardır dıye düşündüm..

burada yoksa zaten ınanmam boyle bır alet olduguna..:emir_bebek:

bılmeyenler ıcın dıpnot,......

bu bir ufak cihazmş,belırlı evlerde bulunuyor,ve sadece onların ızledıgı kanalların reytınlerı ölçülüyor..eğer evinizde yoksa boyle bır alet boşuna... aman reklamlarda da kanalı degıstırmeyım diziyi reyting düşüklüğünden dolayı kaldırmasınlar demeyın..kaydirigubbakcemile3

hadı beklıyorum bayanlar ,var mı sizin evinizde boyle bır alet ,:kedi:

a.s.​

şimduk bole bişiyi bende merak etmekteyim acep kimdedir bu cihazcıklar kaydirigubbakcemile3
hem neden belli kişilere veriliyormus cok sacma bizim seyrettiklerimiz yada biz adam yerine konulmuyormuyuz buda kafama takılan bir sorudur ...
birde bence tv ureticilere onerilmesi ve her tv ye birer dene takılması lazım sonucta reytingse madem 70 milyona açsınlar olayıda gorelim bakalım kazın ayagı nasılmıs kaydirigubbakcemile3
uc beş kişinin izledigini o an onlar izliyodur ama diger geri kalan kısım belki başka bişey izliyodur bence hiç adil bir olçum değil ...

hanı oradan 70 mılyona seslenıyorlardı,onu ızledıgımızı nerden bılıyorlar.. :)

bı de hava atıyorlar 70 mılyon bızı ızlıyor dıye,kaydirigubbakcemile3

ay konuyu dagıtmak isdemem ama afedersin dikkatimi çekti senin kocan neden bir eşşekkkk

:roflol: :roflol: :roflol:

hehe sohbet odası bura zaten bısey olmaz..

valla cok büyük bir eşeklik yaptı ,uzun bır süre boyle kalıcak orası gıbı görünüyor :))

ben inanmıyorum reyting cihazına falan benim en cok seyrettiğim dizim hiç reyting almazmıs kaydirigubbakcemile2

hehe bu ne kı :))

ben evın her gorebılecegı yere post-it kagıtlara kocam bir eşek diyerek yazıp yapıstırıdm..

yatak odasında bulunan post-itler de ise en hafifi koçam bir eşekti..

hala gecmedı siniriiiiiiiim :kedi:

hehe bu ne kı :))

ben evın her gorebılecegı yere post-it kagıtlara kocam bir eşek diyerek yazıp yapıstırıdm..

yatak odasında bulunan post-itler de ise en hafifi koçam bir eşekti..

hala gecmedı siniriiiiiiiim :kedi:

ay allah iyilini vere emi
:roflol: :roflol: :roflol:

bu reyting konusunda dehşet kendime güvenim vardr:1ninca:seçerek seyrediyorum ya güya,benim izlediğim şeyler reyting alır izlemediklerim de almaz sengözlerimebaksanabama nedense biçok programdan da hiç haberim olmaz hahaaayt havamı sevsinlerdelikafadulden

evet çok havalıyım,bi taraftan soğan doğrayıp bi taraftan foruma yetişiyorumşakkıdıpaçoz prensessırnaşık şeyyapacağımdan değil de zevk için öyle yemek felan,yoksa ev hizmetçi kaynıyo:kahve:

reyting ölçme cihazına sahip kişilerin bunu söylemesi yasak diye biliyorum.aksi halde ellerinden alınıyormuş cihaz. sanırım o yüzden cevap veren yok:uhm:

yasakmı..ilk defa duydum..

ee canım onların da bir tanıdıgında vardır onları anlatırlar kaydirigubbakcemile3

reyting ölçme cihazına sahip kişilerin bunu söylemesi yasak diye biliyorum.aksi halde ellerinden alınıyormuş cihaz. sanırım o yüzden cevap veren yok:uhm:

aman tatlım burda soleseler kim nerden bilecek kimligini nickten yola cıkarak aramayamı başlıcaklar bunalr kim alalım ellerinden diye kaydirigubbakcemile3

herkesin aklını meşgul eden bir sorudur bu yani kimde bu cihazlar?? ama bitürlü cevap alamayız..buradada alamadığımız gibi. sadece halk değil dikkat ederseniz dizi oyuncuları ve program sunucularıda soruyor bu soruyu hep. ama onlarada bu cihaz şu kişide yada bende cihaz var diyen biri çıkmıyor. gizli çünkü. herkesede verilmiyormuş. tabi buda soru işaretlerini beraberinde getiriyor. :uhm: işe maddiyat ve oyun karışıyor olsa gerek diyeki muhtemelende böyledir..çok izlendiğini duyduğumuz bir program aniden kaldırılıyor,nasıl olur falan diyoruz. bundan halk değil sanatçılar,oyuncular ve sunucularda şikayetçi.

X