Evinizde resimleri nereye ne şekilde koyuyorsunuz?

evde resimler ne şekilde duruyor

• Ankete Katılan
    2.186

tavsancan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
2.630
1.191
41
Kızlar evde resimleri ne sekilde koyuyorsunuz ben birkac resim koydum ama cogaltmak istiyorum sizin evinizde ne sekilde? Şu ikeada video görünümünde duvara asilan panolar hoş gibi ama resim sayısı sınırlı , mantar pano da hoş olabilir.

Kızımın resmi salondaki duvara ve masalarda ama türk filmlere baktığında koridorda , mutfakta ve abartılı şekide salonda olduklarını görürsün filmde güzel duruyor ama o kadar resmi duvara asmamaeşim izin vermez

salondaki çerçevelerde ve duvarlarda var.
mutfakta çerçevede ve buzdolabında mıknatısla yapıştırılmış olanlar var.
diğer odalarda da ufak tefek çerçevelerde var.
bir iki tane aynaya sıkıştırılmış olan var.

kazen çağırdı geldik

ben esasen verdiğin linkten de görmüştüm

işte bu konu BDV de olsa görür ve ben boş duvar seviyorum resim mesim yok evde

onlar hep toz yuvası

bence aksesuar arttıkça yaşam zorlaşıyor yazardım

ama şimdi bu konuda özel fikir istediğine göre cevabım yok yazmayayım dedim

2 tane odada var çoklu çerçevelerin içinde. Çoğaltmayı düşünüyorum. Bu arada ev 1+1 salon ve yatak odasında yani :KK70:

Kızlar evde resimleri ne sekilde koyuyorsunuz ben birkac resim koydum ama cogaltmak istiyorum sizin evinizde ne sekilde? Şu ikeada video görünümünde duvara asilan panolar hoş gibi ama resim sayısı sınırlı , mantar pano da hoş olabilir.
Resim yok evde daha doğrusu varda duvarda asılı yok albümlerde hepsi.

söylemesi ayıp geçen hafta evlendiğim eşim çok güzel bir albüm yaptırmıştı. Fotoğraflar her yerde albüm ise tam TV önünde sehbada(nasıl yazılıyordu bu).

X