Evinizde yatak odanza herkes girebilir mi?

Evlerimizin mahrem yeridir yatak odası.Biz varken zaten kimse gelmez.Senede bir gelir annemler ve kayınvalidemler.Onlarda anlayışlılar sağolsunlarkaydirigubbakcemile5
.Normal zamanlarda yakınlarım girebilir.Ancak arkadaşlarım ve misafirler girmezyasakkelime
.Öyle kesin çizgilerim yoktur ama böyle bir taleple karşılaşmadım.Misafir geldiğinde yatak odasının kapısını kapalı tutmaya gayret ederim.:teytey:
Yeni evliyken gelenler evi dolaşmak için can atarlar.Bazen öyle garip istekler hissediyorum ama kusura bakmasınlarlülülülülülü sırnaşık şey

Çocuklarım dışında çok giren olmaz.
Ailemden birilerinin girmesi pek rahatsız etmese de genel
anlamda hoşlanmam yatak odama girilmesinden.

derli topluysa, kimsenin görmesini istemediğim bişey yoksa ortada zaten kapısı açıktır...
çok yakınlarım istediği gibi girebilir..
ama evime ilk kez gelmiş ve yeni tanıdığım insanların girmesini istemem..

Ben kimsenin yatak odasına girmem benim yatak odama da girilmesinden de hoşlanmam:1closedeyes: meraklıları sevmem:mymeka:

bu dağ başında evime giren mi var da yatak odama giren olsun allasen..:nazar:
ben de hoşlanmam açıkcası ama öyle bi durumda annem ablam cok cok yakın arkadslarm girebilir sadece..o da en fazla odayı göstermek için ya da bi esya falan almak koymak ıcın olursa..gerisine vize vermem katiyen ne işi var ki hem milletin..şakkıdı

benim 3 aylık bir bebeğim var gece daha rahat olur bakması diye beşiğini odama koydum bir süreliğine şimdi pişmanım çok... her gelen özellikle kayınvalidem pat diye dalıyor odama geçen gece eve giderken yine girecek oldu ben getiririm çocuğu dedim anladı ve çok bozuldu bozulsun banane benim evime biri geldiğinde kendi evi gibi istediği yere girip çıkamaz kaldıki yatak odama asla:KK43:

hiç istemem, misafir gelse mutlaka kapımı kapalı tutarım. Kapı kapalıysa kimsenin girme olanağı yok :) Benden istenen bişeyi odamdan getirmek için gidince, o esnada arkamda birini görünce deli oluyorum deliiii :1ninca:

girilemez..benden önce eşim cok titizdir zaten bu konuda..

bende kimsenin yatak odasina girmem..

yatak odası eşimle benim özelimdir ve bu özele kapılar kapılıdır kimse kusura bakmasın..

eşim ve çocuklarım dışında kisenin girmesinden hoşlanmam.
ama kayınvalidem giriyor hatta ben çalışırken bizim evde
bebegime bakıyordu yatak odama girmiş gardolabını
çekmeceleri kendi düzenine göre yerleştirmişti çok sinir olmuştum
tepkide veremedim onun yüzünden işten ayrıldım.şimdi evime misafir
olarak geldiginde girmesin diye peşinde geziyorum.bazende kapıyı kitliyorum
giremiyor.orası benim ve eşimin özeli.

evime de sadece değer verdiğim insanlar girdiği için o insanların yatakodama girmeleri de sorun olmaz
girebilirler yani

bende odama girilmesinden çok hoşlanmam.tabi zorunlu ve izinli durumlar hariç.başkasının yatak odasınada girmemeye özen gösteririm.bencede karı kocanın mahremidir.gereksiz yere girmeyi hiç uygun bulmuyorum.

herkes girebilirşakkıdı
hatta biz yatarken bile girebilirlerdelikafadulden
onlar icin sorun yoksa benim icinde no problem:jeyyar:

herkesin girip cikmasinlar hoslanmam ben varsam ewet gelebilir..ben yokken isi ne baskasinin:1closedeyes: yakinlarim disinda(annem,kaynanam,kardesim vs) ben baskasininkine izin almadan girmem rahatsiz olmasin diye..

kapıları hiç kapatmam
her odanın kapısı açıktır
fenalık gelir bana her odanın kapısı kapalı olursa ne o öyle otel gibi
yatakodasınında açıktır yani kapısı
yatakodama girseler girseler ev gezmek maksadıyla girerler ondada girebilirler sakıncası yok

başka ne maksatla gircekler ki
otururup çay kahve içecek halleri yokya

hic kati kuralim yok bu konuda
zaten oglumu kendi odamizda yatiriyorum
oglum uyandiginda misafirim varsa hemen gider alir yatagindan
zaten gelenler yabanci degilki
kendi ailem esimin ailesi ve arkadaslarimiz
yatak odamda her oda gibidir

Hiç hoşlanmam eve ilk kez gelen ve gezmek amacının dışında hoşlanam.Kişinin mahremidir yatak odası...Bir arkadaşımın eltileri ve eşinin teyzeleri girer yatağın üzerinde oturur ve odada sigara içerlerdi.Düşünün surat ederse ya da uyaruırsa eşinden dayak yerdi.Sonunda boşandılar eşinin ailesi yüzünden...Aklıma geldikçe üzülürüm kızcağıza...

ailemden birinin girmesine kızmam,ama gelen misafirlere izinsiz girerlerse kızarım,hele hele erkeklerin girmesine sinir oluyorum,eşimle bu nedenle kavga etmiştik,benim bilgisayarım yatak odamda gelen misafir bilgisayara girmek istediği zaman yatak odama alıp götürüyordu adamları,anlamıyorum ne diye bilgisayara girmek isterki gelen misafir,evinde halletsin bu işi,neyse konuyu dağıtmayayım.kimiside hiç sormadan merakından giriyor,direk olarak bişey diyemem ama kibara kapıyı çekiveririm,

selkie gibi bende ailemden girenlere bişey demem. ama yabancı biri bilgim dışında girerse rahatsız olur nazikçe kapımı kapatırım bende.

X