Evinizde yatak odanza herkes girebilir mi?

Yatak odası insanın mahremidir. kimsenin girmesini istemem. ancak bazı meraklı insanlar gözle kaş arası atıyorlar odaya kendilerini, engel olamasamda kapıyı çekerek girmelerini istemediğimi anlatmış oluyorum :kahve:

Çok hoşnut olduğum bir durum olmaz birisinin yatak odama girmesi.Annemin bile yatak odasına izni olmadan girmedik böylede yetiştik hoşuma gitmezdi birinin yatak odama girmesi...

Herkes girebilir. Tabi ben içinde değilken. Bu konuda sınırlamam yoktur. Yatak odasıda evin diğer odalarından biridir bence. Sadece eşyalar değişiktir.

evet gün içerisinde eğer müsaitse kapım açıktır zaten herkes girebilir,
aynen bende içinde biz yokken vede karıştırılmadığı sürece çok sorun etmem..

Yabancı misafirlerin yatak odamıza girmesinden hoşlanmam.:jeyyar: Ailemden ya da arkadaşlarımdan birinin y.odasına girmesi beni rahatsız etmez.kaydirigubbakcemile2
Evim derli topludur her zaman ,ama evi,eşyaları süze süze gezen misafirleri sevmem.
Kimsenin evini merak edip de gezmem.Fazla merak iyi değildir ne de olsa .:smiley-cool:​

bende kendım girmesıne izin verdiğim sürece sorun olmaz ama onun dısında uyuyoken falan hiç hoşlanmam hatta bişey anlatayımm biz şimdi fastayız yanımıza kaynım gelıyo onun odasındakı dolabada ben fazlalıklarımı falan koyuyodum eşim cosaltırmadı bizim odaya astık esyalarını bızde yenı evliyız yatak odamızda yerde mumlar falan var neyse gel zaman git zaman bı sabah uyuyoruz saga dönerken bi karartı gördum uyuyomuş gıbı yaptım ama bıde ne görım kaynıp çorap alıp çıktı ya yasıda küçük değil öle sınır oldum kı işe gitti o eşimı kaldırıp çok kızmıştım çunku onların ailede böle bı sorun yok öle alışmamışlar yatak odasına girilmez dıye bişey yok eşimle kavga etmıştık bu yuzdenn.... neysekı şimdi öle dertlerımız yok kendı kendımızeyizz....

herkes nıe gırsın kı canım tekke mı zavıyemı turbemı muzemı.ne yanı?sonucta benım ozel seyler paylastıgım esımle bana ozel bı yer.musaıt olsada olmasada annem ve teyzelerım dısında kımse gırmedı henuz.onlarla da daha cok kaynatmak ıcın gırmısızdır zaten.bır de o dama gırecek sagı solu karıstırayacak adamın alnını karıslarım valla :eek:klava: herkes yerını bılsın canımm

girmek istemez heralde kimse de..

nihayetinde evli bir çiftin yatak odası ne işi var ki .evde durumu müsait 3 odamız daha var onları kullansınlar yatak odamız cısss...:)

annem ve cok samimi olduğum bi kaç kişi dışında yatak odama girmelerinden hoşlanmam ve başkasının yatak odasına girmemde o çok samimi olduğum kişilerin bile girmem
ne işleri varki orda yada ne işim olabilir ki...

bekarimmm cocuklar hariç herkes girebilir amaaa ewlenince is degisir kimseyi sokmam..

Bu kadar keskin çizgilere sahip olmaya gerek yok, sonuçta yatak odası içinde bir çift olduğu zaman mahrem bir yerdir. Gün içerisinde diğer odalardan hiçbir farkı yok....
Haa evimi gezdirip karıştırtmam ama bazen gerekiyor, ve hiç rahatsız olmam... Görümcem ve çok samimi iki arkadaşımın bebekleri var, yatak odam gürültüden uzak oluğu için orda uyutuyorlar, bence hiçbir sorun yok...

aklı başında olan kendini bilen biri zaten girmez ama bi işi olur (aynaya bakmak gibi) izin aldığı takdirde eğer bende verirsem öle girer değilse giremez kimse

mahrem bölge kimse girmemeli gelenler de çok yakın olmalı anne kardeş gibi.
ben bekarım ama odama girilince tedirgin oluyorum bölge ihlali yapılmış gibi :)

Yatak odam her zaman derli topludur , kapısı da sonuna kadar açıktır evde.. Ben oda kapısı kapamayı sevmem zaten. Isınma problemi de olmadığı için açıyorum sürekli..

Eve misafir gelirse kapatırım, onda da küçük çocukları girmesin diye... Makyaj filan yapmaya kalkıyorlar sonra kaydirigubbakcemile3 Yatak odam evin kuytu yerinde kalıyor, yol geçen hanı gibi görünür

yerde değil.

Ama arkadaşlarım , ailem girebilir tabi ,hiç sorun değil.. Zaten başkasının evimde bile işi olmaz...O yüzden no problem yerimseniben

ben herkesin girmesini istemem.
ama yeni evli olduğum için girilip bakılıyor.
neyapalım olsun bakalım.

sevdiklerim yakınlarım girebilir tabi ki...ama ailem dışında onlar bile paldır küldür girmezler öyle...

ben de çok yakın olmadığım kişilerin mutfağına bile girmem zaten...kaldı ki yatak odasına gireceğim...doğru bulmuyorum....

ıcınde ben oldugum surece bırının gırmesının mumkunatı olamaz bu konuda cok cok hassasım
kendım evımde olmadıgım zaman zaten evımde bırılerının bulunmasından hoslanmıyorum (ornek kayınvalıdem)
ama ben evın ıcınde de olsam kesınlıkle oda kapısını kapalı tutarım
ama cocuk yatırmak namaz kılmak gıbı sebeblerle ızın alındıgında verırım ama bu kesınlıkle erkekler ıcın gecerlı degıl
zıra yatak odam benım ve esımın fotoları ıle doludur

genel olarak baktıgımızda aslında kadın erkek cocuk hıc kımsenın gırmesınden hıc hoslanmıyorum

odada olmadığımız sürece sorun yok bence.
sonuçta içerisinde kimse olmadığı sürece orası da bir oda.
içeride gece neler geçtiğini belirten bir işaret yok sonuçta.
buyursun girsin kim girecekse.
zaten kapıyı kapalı tutmam gün içinde..

X