Evinize gelen kişilerin eşyaları, buzdolabını vs kurcalamasi

Ena2007

Tatlı ogluşumun annesi
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
189
307
28
Kenarda duran bir mağaza poşetinin içine, buzdolabına- sebzelik, buzluk kısmına kadar- bakıyor. Şüphe değil eminim... KV. Yapıyor. Eşime söylediğimde eksiğimiz var mı geçirebiliyor müyüz diye bakiyordur dedi... Olabilir tamam ama her gelişte bakılır mı?

Bir de şöyle yapıyor; eşime halı nevresim takımı almıştım yatak odasında poşetin içindeydi.kv min aldığından haberi yoktu. Şöyle bir konuşma geçti
-Bilmem kim komşu takımlı örtü almış.
-Evet markete gelmiş lisanslı gördüm bende.
-X de merak ediyordu (eşimi diyor)
-Hee evet ben aldım ona hediye...
-Hmm serdin mı yataga?
-Yok sermedim.(ki yatak odasının kapısı açıktı sersem gorebilecekti)

Sonra kapıdan o giderken gördüm poseti de o şekilde baktığını anladim.

Şimdi de doğum günü içi. Pasta yaptım eşime yapacağımı biliyordu ne yaptın yaptın mı dedi. Dolapta dedim.gormesin önüne bişey koysaydin dedi...

Ne yapacağım ben? Siz olsanız ne yapardınız?

Hebehubele

'Mutlu bir kalp büyütüyorum'♡
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
3.598
9.734
Sizinle mi yaşıyor?
Benimki de ayni ve bende aynı dertten muzdaribim hatta konu açmistim
Eğer misafirlige geliyorsa odaların kapısını kilitleyin nereye giderse peşinde dolaşın evin içinde buzdolabını açarken görürseniz de anne ne istiyorsan ben veriyim diyin . Sorarsa hoşlanmıyorum dersiniz

Nikki heat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
842
1.440
Yani ben pekala kayinvalidemin evine gittigimde buzdolabını acabiliyorsam o da benimkini açabilir sıkıntı olmamalı bu durum..
Ama özel eşya paket onda haklı olabilirsiniz..
Annemin bir komşusu var ki dün sinirlerimi zıplattı..bir komsunun çocuğu için oyuncak ayırdım anneme iletmesi için verdim.kadın aç poşeti al içinden bir oyuncağı ben bunu yigenime vereyim demiş sormak falan yok..Annem şok olmuş tek kelime diyememis..
Yani öyle değişik insanlar var ki kayinvalidenizin durumu bu kadar absürd kalamiyor yanında.

masumsindirella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
1.589
3.897
36
Eğer saklama huyunuz varsa merakından bakıyordur.Kv nize "Anne bak eşime ne aldım"diye gösterebilirsiniz.Açık yürekli olun bazı şeyleri siz gösterin "hediye aldım nasıl ya da pasta yaptım bi bak istersen dolapta" gibi.Kadın eşinizin annesi sonuçta düşmanınız değil.

Benbirlaydii

Cehalet ne güzel sey, herseyi biliyorsun.
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2014
8.642
6.448
Valla ben hiç ama hiç hoslanmam bu tür durumlardan. Ne gorgusuzluk ya gizliden gizliye karıştırmak. Ben olsam takip ederdim yakaladığım an uygun bir dille je yapıyorsun anne derdim. Ben hiç hoslanmam bu tür şeylerden niye böyle yapıyorsun derdim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1369 gün geçti.

Flora01

Canımsın sen
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009
628
137
Kayınvalidem de evimizin anahtarı var istediği gibi girip çıkıyo biz yokken, buzdolabına da bakıyo yemek var mı yok mu diye sesimi çıkarmıyorum ama hoşuma gitmiyo bu durum. ben onun dolabını açıp bakmıyorum ne var diye oğlunun evi de olsa yapmamalı :işsiz:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1181 gün geçti.

msbd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2017
815
976
Kenarda duran bir mağaza poşetinin içine, buzdolabına- sebzelik, buzluk kısmına kadar- bakıyor. Şüphe değil eminim... KV. Yapıyor. Eşime söylediğimde eksiğimiz var mı geçirebiliyor müyüz diye bakiyordur dedi... Olabilir tamam ama her gelişte bakılır mı?

Bir de şöyle yapıyor; eşime halı nevresim takımı almıştım yatak odasında poşetin içindeydi.kv min aldığından haberi yoktu. Şöyle bir konuşma geçti
-Bilmem kim komşu takımlı örtü almış.
-Evet markete gelmiş lisanslı gördüm bende.
-X de merak ediyordu (eşimi diyor)
-Hee evet ben aldım ona hediye...
-Hmm serdin mı yataga?
-Yok sermedim.(ki yatak odasının kapısı açıktı sersem gorebilecekti)

Sonra kapıdan o giderken gördüm poseti de o şekilde baktığını anladim.

Şimdi de doğum günü içi. Pasta yaptım eşime yapacağımı biliyordu ne yaptın yaptın mı dedi. Dolapta dedim.gormesin önüne bişey koysaydin dedi...

Ne yapacağım ben? Siz olsanız ne yapardınız?
Buzdolabında takilma derim ama yatak odama girmesini bile şahsen istemem açıkçası. Belki bir özelim var dolapta ya da poşette çok ayıp coook:KK12:

hissikablelvuku

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2017
160
170
38
Kv delerde oluyo demekki ya bu durum. Benimki sabahın 5 i gibi kalkıp etrafı karıştırıyor. Mesala evimde kilerim var ben gece onu karıştırdığını duyuyorum sabah senin kuru biberin varmı diye soruyor. Var ama yok diyorum artık. Desinki bana ben gördüm biraz versene desin diye..Çünkü bir kerede buzluğumu karıştırıp bebeğim için aldığım bir paket tereyağını görmüş ama ona hiç vermemişim oda gururlu bir kadın olduğu için isteyememiş bu yüzden çok pintiymişim diye eşime beni şikayet etmiş. Bir keresindede yatak odamı karıştırmış biz işteyken sigara küllerini çekmecelerime dökmüş.. Bu konuda yani bende müzdaribim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1304 gün geçti.