Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Tşk ederim canım darısı hepinize inşallah
müsait olunca bize yaşadıklarınızı kısa da olsa anlatabilir misiniz bizi ne bekliyor ilk karşılaşmanız, kaç gün önce aradılar ne yaptınız hangi şehirde çağırdılar bakalım bizim yolculuğumuz ne zaman bitecek tekrar mutluluklar dilerim kızınızla isim ne taktınız mesela insan neleri merak ediyor

Merhaba herkese. Bizim de bugün kimliğimiz çıktı. Sürecimiz sonlandı çok şükür. Allah bekleyen herkese bolca sabır versin, herkes en hızlısından kavuşur inşallah yavrularına. Ben hayatımın en güzel duygularını kızımı beklerken, kızıma kavuştuğumda, o mahkeme salonunda karar açıklandığında ve bugün geçici kimlik belgesini elime aldığımda yaşadım. Hepiniz bu duyguyu en hayırlısıyla en kısa zamanda yaşayın inşallah ❤️

Son düzenleme:
Hayırlı olsun güle güle büyütün güzel kızınızı inşallah, sağlıkla, huzurla ❤️ Sizi çok merak ediyordum, ara ara girip özellikle size bakıyordum.Bugün bunu okuduğum için çok mutlu oldum adınza..
Tşk ederim hepimiz kader arkadaşlariyiz çok dua ettim çok Allah kabul etti meleğimi yolladı allah sizede nasip etsin arkadaşim çok güzel bir duygu

Tşk ederim hepimiz kader arkadaşlariyiz çok dua ettim çok Allah kabul etti meleğimi yolladı allah sizede nasip etsin arkadaşim çok güzel bir duygu

Bana etti çok şükür ben 1 yıl önce kavuştum kuzuma ❤️ Bilmez miyim harika bir duygu. Bol bol öpüp koklayın bebişinizi çok çabuk büyüyorlar :)

Merhaba herkese. Bizim de bugün kimliğimiz çıktı. Sürecimiz sonlandı çok şükür. Allah bekleyen herkese bolca sabır versin, herkes en hızlısından kavuşur inşallah yavrularına. Ben hayatımın en güzel duygularını kızımı beklerken, kızıma kavuştuğumda, o mahkeme salonunda karar açıklandığında ve bugün geçici kimlik belgesini elime aldığımda yaşadım. Hepiniz bu duyguyu en hayırlısıyla en kısa zamanda yaşayın inşallah ❤️
Ama bunlar ne güzel haberler ❤️

ANNELERİMİZBAŞVURU TARİHİİL_TERCİHMELEĞİ
selinkaMar.21UŞAKKız/Erkek :KK4:
baramanyaMar.22ANKARAKız :KK49:
mirror1981-Mar.22ANKARAKız/Erkek :KK4:
Umut2022Nis.22ANKARAKız/Erkek :KK4:
dabalakTem.22İSTANBULKız/Erkek :KK4:
ezossMar.22ANTALYAKız/Erkek :KK4:
LimonÇekirdeğiEyl.22KONYAErkek :KK48:
Gunes gibiOca.23TRABZONKız :KK49:
ehlikanaatOca.23ANKARAKız/Erkek :KK4:
Neslihan1610Şub.23YALOVAKız/Erkek :KK4: