Evlat Edinme Evlat edinmek istiyoruz

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

ozlemsozlem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2021
2
5
40
Merhabalar iyi bir durumda Allah’a çok şükür hayatımız var fakat iş yerimiz olduğu için bir türlü bebek fırsatı bulamadık bir kaç olumsuz deneme sonrası son Umut Kıbrıs’a gitmekti oda korona sebebiyle beklemede bu süreçte imkanı olmayan bi bebek olursa bağrımıza basmak iyi şartlarda belki karnımda değil ama kalbimizde büyütmek istiyoruz umarım burdan bir çaresiz çocuğa hayat veririz sevgiler

Ne kadar güzel demişsiniz kalbimizde büyütürüz diye 🌺 hersey gönlünüzce olsun inşallah 🤲

Merhabalar iyi bir durumda Allah’a çok şükür hayatımız var fakat iş yerimiz olduğu için bir türlü bebek fırsatı bulamadık bir kaç olumsuz deneme sonrası son Umut Kıbrıs’a gitmekti oda korona sebebiyle beklemede bu süreçte imkanı olmayan bi bebek olursa bağrımıza basmak iyi şartlarda belki karnımda değil ama kalbimizde büyütmek istiyoruz umarım burdan bir çaresiz çocuğa hayat veririz sevgiler
Bu msjin yazim amaci
Ben hamileyim şartlardan dolayi yurda verecektm doğurunca alın
Buna ulasmak zaten. Usttekini tebrik edip alttakini yermek niye? Usttekine de “burasi bebek pazari mi?” Diye sorulmasi gerekir. Gerci inkar edecegine eminim ama ispatlayamam

Ben hamileyim şartlardan dolayi yurda verecektm doğurunca alın
28 Aralık'ta 8 haftalık hamileyim diye yazmışsınız hala dogurmadiniz mi.
Ayrıca ister uyuşturucu bağımlısı bir eş olsun ister terörist olsun sonuçta o bebek olmuş ve senin karninda.
Benim eski eşim hem uyustucu bağımlısı hem saticiydi.
Hem şiddet hem işkence vardı.
Hamileyken ölümden döndüm de bebeğimi düşündüm.
Böyle bir saçmalık olamaz.
Bebeğin ne suçu var.
Meme yaptırmayı biliyorsan o bebeği yapmamayı da bileceksin.
Ne demek geleceği bilemem bileceksin.bebek yapıyorsan 10 sene sonrasına da bileceksin.
Yok kürtaj yok size vereyim yok başka çarem falan geçin bunları.
Sizin gibiler yüzünden bebekler ziyan oluyor.
Doğurup gömmeye çalışan doğurup çöpe atan.
Size daha çok şey söylerim de siz degmezsiniz.bebege yazık günah.
Umarım doğar doğmaz yuvaya verirsiniz de sıcak yuvası onu kalpten seven annesi babası olur sizin elinize kalmaz bebek.
Burada bebek için yanan tutuşan kadinlara hakaret bu söylediğiniz
Allah'a havale ediyorum sizi.yaziklar olsun

Şaka mı bunlar; birisi alışveriş yapacak gibi bebek soruyor üstü kapalı, bir diğeri doğurunca alın vereyim diyor😐

Ya kadına yol göstermek açısından koruyucu ailede olabilir sadece bana söylenen bu evlatlık vermek istiyor kadının gerçekten durumu çok kötü
9E7BB341-DED6-4F6B-8461-9DD57686BE53.jpeg

:işsiz:

Raporladım ama bir de etiket yapayım tam olsun Mune Mune

Çocuğunuzu illegal yollardan birine vermeye çalışıyorsunuz biliyorum!

Sakin arkadaşlar bunun yasal yolları var. Sonra karışıklıklar olur devlet işlerinde vb. Böyle elden ele sen al sen ver gibi bir durum sıkıntı yaratır. Sisteme uyun lütfen

X