Evlendiğim günden beri aklımdaki tek soru; Boşanmalı mıyım?

sunandrun

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
83
42
öncelikle herkese merhaba ailem dahil hiçkimseye anlatamadığım birçok sorunuma belki burada birkaç kelime edebilecek birileri vardır diye yazıyorum. 6 ay önce evlenmiş biriyim şu an çok mutlu olmam gerekirsen aksine kendimi çok yalnız ve çok mutsuz hissediyorum . Eşim çok mu kıskanç bana mı yoksa kendine mi güvenmiyor bilmiyorum? Sürekli beni kontrol eden tavırlar içerisinde beni olmadığım kalıplara sokmaya çalışıyor. Ailemle olan yakınlığımı bile kıskanıyor sürekli onunla ilgilenmemi hayatımın merkezine onu almamı ve o nasıl istiyorsa o şekilde davranmamı bekliyor. söylediğine göre beni çok güzel bulduğu için kıskanıyormuş. o kadar çok şey yaşandı ki hangisini anlatacağımı bile bilmiyorum. nişanlanmadan bir gün önce evimi karıştırıp eski erkek arkadaşımın aldığını düşündüğü aslında annemin aldığı yüzüğü bana karşı kullanmaya çalıştı. Annem sen ne demek sityorun diyin o zaman gelmeyin deyince de özürler dileyip yalvarıp yakardı. bu hiç bitmedi ama sürekli beni geçmişimden ondan bundan kıskandı. Geçmiş yaşamımıda hakaret etti kişiliğime de. En son düğün fotoğraflarımızı almaya gideceğimiz gün makyaj yapmama sen kendini fotoğrafçıya mı güzel göstereceksin o zaman bende eski kız arkadaşımın bende resimleri kalmış onları silmeyeceğim ve bakacağım dedi. Bu latan sonra artık benim için herşey bitti. şu an düşündüğüm tek şey nasıl boşanırım; doğru mu yapıyorum yoksa fevri mi davranıyorum?

ayrıca ben sinirlenip başka bir yere gidip onunla konuşmak istemediğim zamanlar eşim beni gıcık etmek için sürekli gelip benimle konuşmak istiyor ben istemedikçe elimi kolumu tutup ordan ayrılmama müsade etmiyor bende kurtulmak için ona vuruyorum bile ama o da bana karşılığını veriyor. o kadar iğrenç bir ilişi ki kendimden de yaşadıklarımdan da iğreniyorum.

Kocanız baya sorunlu birine benziyor sizi kaybetme korkusunu üstünden atar atmaz yani nişanlıyken yüzünü göstermeye başlamş. Allah yardımcınız olsun

Hayatın zehir olmadan ayrıl bende çattım böylesine, telefonda kuzenimle konuşuyorum diye yarım saatlik yolu bana bağırmaya gelmiş, muhtaç oldukça şiddete artacak hele bi çocuk yapın ozaman sizi onunla tehdit edecektir. Bu tiplere narsist deniyor. Bunlar geçmişte bile ondan başkasıyla olsanız bunun için bir ömür işkence ederler, eğer şanslıysanız demeye kalkmaz eğer ona muhtaç gidemeyecek seniz dayakta atar. Bunlar takıntılı dır. Her şeyde haklı görürler kendilerini.

X