Evleneceğiniz kişiyi görünce evet işte bu dediniz mi?

Misafir_misafir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
78
22
26
Merhabalar hanımlar herkesin duyduğuna inandığım bir şey var. İnsan evleneceği kişiyi görünce hissedermiş bende sizlere sormak istiyorum
Eşinizi gördüğünüz zaman işte bu benim evleneceğim insan dediniz mi veya kalbinizde başka bir duygu oldu mu? Yoksa bu bir şehir efsanesi mi?

Evet üstelik zorla gitmiştim ama ilk sn aha ben evlenirim bununla ama bu işte bir terslik var dedim
Hatta sosyal medyada ismini bilmeden ortak tanıdık listesinden ararken eşimi bulup bu olurmuş işte demiştim:KK70:
Eşimin de bana dair böyle birseyi var ama o daha karışık burada anlatamam

Nasıl bir his acaba?
Ne bileyim işte kendimde tahammül edemediğim ne varsa, onda da aynısı vardı. İnsan insanın aynasıdır.
Ben daha kendimle başa çıkamıyorum ve benden bir tane daha var. Kesin ben bunla evlenirim dedim.
Onda kendimi gördükçe düzeldim zamanla. İnsan hisleri nasıl tarif eder ki?
Biz birbirimize çok benziyoruz yaşantı ve alışkanlıklar bakımından. İkimiz de Başak burcuyuz ve bir o kadar da zıt karakterleriz. Bir Başak insanı hem sevip, hem de bunu mantıklı bulması lazım. Bende ikisi de eş zamanlı oldu.

Merhabalar hanımlar herkesin duyduğuna inandığım bir şey var. İnsan evleneceği kişiyi görünce hissedermiş bende sizlere sormak istiyorum
Eşinizi gördüğünüz zaman işte bu benim evleneceğim insan dediniz mi veya kalbinizde başka bir duygu oldu mu? Yoksa bu bir şehir efsanesi mi?

Yok valla öyle ilk günden " heh bu " demedim 🤣
Öncesinde çok toksik bir ilişkiden çıkmıştım. Eşimle tanıştığımda uzun süre bekledi açıkçası. Çünkü ben yeni bir ilişki istemiyordum ve bazı şeyleri kafamda soru işareti yaratmıştı. Ama 6 ay boyunca "yok yaa hiç boşuna bekleme sen beni" dememe rağmen pes etmemesi ve en güzeli de bu süreçte hiç sık boğaz etmemesi bayaa artı puan olarak yazıldı 🙈😊

Ne bileyim işte kendimde tahammül edemediğim ne varsa, onda da aynısı vardı. İnsan insanın aynasıdır.
Ben daha kendimle başa çıkamıyorum ve benden bir tane daha var. Kesin ben bunla evlenirim dedim.
Onda kendimi gördükçe düzeldim zamanla. İnsan hisleri nasıl tarif eder ki?
Biz birbirimize çok benziyoruz yaşantı ve alışkanlıklar bakımından. İkimiz de Başak burcuyuz ve bir o kadar da zıt karakterleriz. Bir Başak insanı hem sevip, hem de bunu mantıklı bulması lazım. Bende ikisi de eş zamanlı oldu.
Seninki cidden garip olmuş

Demedim hatta tanıştığımızda bir daha görüşmeyiz diye düşünmüştüm, evlilik planlarım arasında da yoktu, ama eşim beni görünce hissetmiş ve içinden bu kızla evleneyim diye dua etmiş.. Nasıl dilediyse evlendik hemen, ah benim temiz kalplim 😊

Bazı insanların hisleri kuvvetli oluyor gerçekten.

Üniversite yıllarında bir gün buluştuk Mevlana da :)) çok otantik bir ortamda bana göre. İlk kez gorecektim onu ve kalbim küt küt atıyordu. Onu görünce sanki ruhlarimiz ebediyyen bir aradaymis gibiydi. Günün sonunda sanki kırk yıldır tanışıyor gibiydik. Ve şimdi evliyiz. İlk gördüğümde bu kadar tanıdık olması ve hayatımın aşkı olacağını o anda hissetmiştim. 2. 3. Bulusmalarimizda resmen arkada " görünce aşık oldum o güzel gozlsrine" şarkısı varya Çalıkuşunun hah işte o şarkı çalıyordu kafamın içinde 😂😂😂

Tanışmadan nerdeyse iki sene önce ilk gördüğümde demiştim ben bu çocukla evleneyim diye rabbim beni onun kalbine düşürdü inanılmaz

Eşim bana bunu söylemişti bende pek emin olamamıştım ama doğruymuş 😂

X