Evleneceğiniz kişiyi rüyanızda gördünüz mü yada hissettiniz mi onun kaderiniz olacağını?

daisymisha

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2019
15
1
Eskiden sevdiğim birisi var. Şuanda ondan hoşlanmıyorum ama 1 hafta içinde 3 kere rüyamda gördüm. En sonuncusunda gece yatarken dua ettim ve rüyamda bana karıcığım dedi. Onu tanıdığımdan beri ona yakın hissediyorum. Sanki gerçekten aşk yaşayacakmışız gibi ama hoşlanma yok bende sadece ileride öyle bişey olacakmış gibi hissediyorum.

Gördüm yüzünü seçemedim rüyamda ama tam 5 sene sonra bir fotoğraf gördüm bu o dedim. Istihare ruyasiydi bu arada. Tanışmak için de 2 sene bekledim farklı şehirlerde yaşıyorduk. Aynı şehire gidince tanıştım 4 ay içinde evlendik. Ha çok mu iyi anlaşıyoruz hayır sorunlarımız var 😊 ama evliligin kader olduğuna inanıyorum ve kendim ettim kendim buldum sonuçta yapaçak birşey yok hayat bu inisleri cikislari oluyor. Diyeceğim şudur ki rüya ile amel olmaz ama bazı rüyalar da çıkıyor işte.

Ben ruyamda gordum tanistiktan 2 gun sonra ruyamda onunla cok mutluyken onu operken gordum icimde garip bi mutlukla uyandim ve emindim ki onunla evlecektim ve oyle de oldu.

Gördüm yüzünü seçemedim rüyamda ama tam 5 sene sonra bir fotoğraf gördüm bu o dedim. Istihare ruyasiydi bu arada. Tanışmak için de 2 sene bekledim farklı şehirlerde yaşıyorduk. Aynı şehire gidince tanıştım 4 ay içinde evlendik. Ha çok mu iyi anlaşıyoruz hayır sorunlarımız var 😊 ama evliligin kader olduğuna inanıyorum ve kendim ettim kendim buldum sonuçta yapaçak birşey yok hayat bu inisleri cikislari oluyor. Diyeceğim şudur ki rüya ile amel olmaz ama bazı rüyalar da çıkıyor işte.
peki yakın hissetme sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz hissi oldu mu? (Bu arada mutluluklar)

Ben ruyamda gordum tanistiktan 2 gun sonra ruyamda onunla cok mutluyken onu operken gordum icimde garip bi mutlukla uyandim ve emindim ki onunla evlecektim ve oyle de oldu.
bendede mutluluk var ama hoşlantı aşk hissetmiyorum. Ama evlenir miyiz merak ediyorum çok fazla.

Ben eşimi degilde ablalarını carsıda görmüştüm
Benim önümde yürüyorlardı,vay be bunlar bizim şehrin elit zengin kesimi galiba demiş,uzun uzun incelemiştim kıyafetlerini falan😂
Bi kaç gün sonra bi baktım bize gelen kişiler (görücü usulu) carsıda uzun uzun inceledigim kişiler
Hiçte elit melit degilllermiş:63:

hayır evleneceğimi hissettiğim kişiyle evlenmedim :KK70:
o kişi için istihare yapmıştım ve üzerinde siyah kazak görmüştüm zaten :)
iyikide o olmadı eşim oldu diyorum şimdi :KK70: :KK70:

peki yakın hissetme sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz hissi oldu mu? (Bu arada mutluluklar)
Evet gördüğüm andan itibaren iç ve dış sesim ben bu adamla evlenecegim diyordu sanki yıllardır taniyormusumgibi hissediyordum tabi bu yıllara onu düşündüğüm içindi muhtemelen.

Eşimi daha önceden tanıyordum. Sonra bi arkadaş grubunda karşılaştık, o zamanlar whatsapp yok, kendisi öğretmen, bana soru felan göndermek için f..bookda beni ekledi. Tamamen arkadaş vari bi durum, hiç bir art niyet yoktu. Kpssye hazırlanıyordum. Bi kaç kez soru felan attı. Sonra o site de bilirsiniz ilişki var şu kişiyle diye bi eklenti paylaşılıyordu, eşim baya bi süre sonra böyle bi paylaşım yaptı, altına hayırlı olsun bile yazdım. Aradan 3 yıl geçti, onunla olan ortak arkadaşımızla bi Cafe de karşılaştık, merabalaştık felan. Sonra eşim hergün yazmaya başladı, hiç çekici gelmemişti bana başta. Sürekli buluşma teklif etti, bigün kabul ettim. İlk buluşmamızda bu benim kaderim dedim, öyle de oldu. İlginç bir olaydı bana göre. Konunla alakalı değil ama böyle olaylarda olabiliyor. İnsan hissediyor.

Evet bende hissettim rüyamda görmedim ama onu 2.kez gördüğümde hissettim bu adamla evlenecem dedim sadece bakışıyorduk oysaki 😏 1 sene sonra anneme dedim bu adamla bu yaz nişan yapacam siz göreceksiniz dedim ve cidden o yaz nişanlandık 🤗

Çok kişiyle görüştüm bunlar ya birer ya da ikişer görüşmeler oldu devam etmedim ama esimle ilk bulusmamizdan önce onu beklerken içime doğdu onunla evleneceğim kuvvetli bir histi. Rüya görmedim ama birisine karşı ilk defa böyle bişey hissettim

Eskiden sevdiğim birisi var. Şuanda ondan hoşlanmıyorum ama 1 hafta içinde 3 kere rüyamda gördüm. En sonuncusunda gece yatarken dua ettim ve rüyamda bana karıcığım dedi. Onu tanıdığımdan beri ona yakın hissediyorum. Sanki gerçekten aşk yaşayacakmışız gibi ama hoşlanma yok bende sadece ileride öyle bişey olacakmış gibi hissediyorum.
Ben bi akrabamın yeni aldığı evine kalmaya gitmiştim bana çaktırmadan yastığımın altına anahtar koymuş sabah da heycanlı bi rşekilde rüyanda kimi gördün diye sordu cevap :ROBER HATEMO

Eşimle çocukluk aşkıydık ama uzun zaman görüşmemiştik. Beni bulmadan iki gün önce rüyamda gördüm iki gün sonra bana netten yazmıştı. Bazen olabiliyor. Birgunde ruyamda hiç tanımadığım biriyle evlendim kalktıgımda babam hadi teyzegile gidiyoruz dedi otobüse bindim karşımda o oğlan vardi şok olmuştum

Hic ruyamda gormedim esimi ama ilk tanıştığımda olacağını hissettim. Sonra da oldu zaten 😊 Bazen rüyalar ne kadar gerçekçi opsa da sadece ruya olarak kaliyor.Yani devamli ayni dusunceleri kisiyi dusunursen olurmu diye veya dua ettiğindr aklından geçirdiysen muhtemelen ondan gormussundur

Hayir/ EVET diyelim :KK70:

Esim ile herseyin ilkini paylasiyorum ve daha önce bi flirtim daha olmadi.

Evlenmeden Yillar önce ( 14/15 ) yaslarinda Arkdaslarim elma olayini anlatmisti Haftalar gectikten sonra Elma olayini unuttukdan sonra samatasina denemistim ve bi rüya görmüstüm . Adi üstünde Rüya etkisinde kalmisim diye hic üstüne düsmedim taki Nikahimizda Esim takim elbise ile gördükten sonra. Cünkü Rüyamda gördügüm kisiydi Eller saclari Boyu posu aynisiydi .

Hayir/ EVET diyelim :KK70:

Esim ile herseyin ilkini paylasiyorum ve daha önce bi flirtim daha olmadi.

Evlenmeden Yillar önce ( 14/15 ) yaslarinda Arkdaslarim elma olayini anlatmisti Haftalar gectikten sonra Elma olayini unuttukdan sonra samatasina denemistim ve bi rüya görmüstüm . Adi üstünde Rüya etkisinde kalmisim diye hic üstüne düsmedim taki Nikahimizda Esim takim elbise ile gördükten sonra. Cünkü Rüyamda gördügüm kisiydi Eller saclari Boyu posu aynisiydi .
Elma olayi nedir acaba :)

X