Evlenme teklifi

Frezya

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
3.019
18
Evet kızlar başlıkta söylediğim gibi,ileride evleneceğiniz kişi nasıl bir evlenme teklifi yapsa çok etkilenirsiniz? sevgiliniz ya da hayallerinizdeki erkek nasıl bir evlenme teklifi etmeli ?:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Hayallerimin erkeği çok şık bir ortamda evlenme teklifi ederek tektaşı taktı parmağıma ..
Çok güzel ve unutamayacağım bir gündü ..

Ama o neydi yine edeceğim diyor deli :KK9::KK9:
Tekrar vereceğim cevaba güveniyorsun herhalde dedim şaşkınım benim ya
:KK16:

Çok özel bi andı :KK69:
:KK17:

bir kaç gündür erkeklerden yana o kadar karamsarım ki sevebileceğim birini bulursam evlilik teklifine gerek kalamayacak galiba:

Hayallerimin erkeği çok şık bir ortamda evlenme teklifi ederek tektaşı taktı parmağıma ..
Çok güzel ve unutamayacağım bir gündü ..

Ama o neydi yine edeceğim diyor deli :KK9::KK9:
Tekrar vereceğim cevaba güveniyorsun herhalde dedim şaşkınım benim ya
:KK16:

Çok özel bi andı :KK69:
:KK17:

:nazar::nazar::nazar: çok güzelmiş canım..evlenmeniz yakın mı peki..

bir kaç gündür erkeklerden yana o kadar karamsarım ki sevebileceğim birini bulursam evlilik teklifine gerek kalamayacak galiba:

neden ki canım böyle karamsarsın..bence sevebileceğim deme sadece beni de sevebilecek biri de,tek taraflı acı çektirir sadece sana..

evlilik teklifi için hazırlanan erkek azdır diye düşünüyorum. şöylee güzel bişe düşünüp bizi şaşırtsalar ne mutlu oluruz. inşallah onlardan biri denk gelir kısmetimize:KK34:

hayalleriinin erkeğiyse eden nasıl ederse etsin ÇOK ETKİLENİYORSUN zaten

:KK34:

Eski kocam benim ailemle tanışıp beni yılbaşı eğlencesine götüreceği gece yüzükle evlilik teklif etmişti.
Tek taş değildi,tek inciydi.:KK49:
Körkütük sarhoştuk her ikimiz de.
Komik bir geceydi.:KK9:
Her nedense ben acayip içtim,ayakta bile duramııyordum. :KK31:
Şimdiki herhangi özel bir teklif yapmadı,sadece ilk tanıştığımız günden itibaren "hadi ne zaman evleniyoruz?" diye soruyor!:KK69::nazar:
Rabbim hep mi odunları denk getiriyorsun bana!!!:KK56:

evlilik teklifi için hazırlanan erkek azdır diye düşünüyorum. şöylee güzel bişe düşünüp bizi şaşırtsalar ne mutlu oluruz. inşallah onlardan biri denk gelir kısmetimize:KK34:

Ayy gerçekten ya..ben söyledim evlenme teklifi olmadan evlenmeyeceğiz diye ama yememiş de olabilir:KK1::KK1::KK1::KK1:..biraz sipariş oldu gibi..

Eski kocam benim ailemle tanışıp beni yılbaşı eğlencesine götüreceği gece yüzükle evlilik teklif etmişti.
Tek taş değildi,tek inciydi.:KK49:
Körkütük sarhoştuk her ikimiz de.
Komik bir geceydi.:KK9:
Her nedense ben acayip içtim,ayakta bile duramııyordum. :KK31:
Şimdiki herhangi özel bir teklif yapmadı,sadece ilk tanıştığımız günden itibaren "hadi ne zaman evleniyoruz?" diye soruyor!:KK69::nazar:
Rabbim hep mi odunları denk getiriyorsun bana!!!:KK56:

tek inci de güzelmiş zaten herkes şarhoş,farkedilmemiştir :KK1::KK1::KK1:..şimdiiki her gün evlenme teklifi ediyor demek ki,bence özel bir günde tekrar sorcaktır ama sen şasırırmısın bilemiyorum:KK52::KK52:

haklısın canım da diğer günlerden biraz farklı olsa hiç fena olmaz ama :KK34::KK34::KK52::KK52:

benim teklifim yüzüğümle beraber matruşkadan çıktı... benim için anlamı olan bi yerde...

çok şaşırdım çok sevindim ama böyle bişey olmasa da olurdu

her türlü çok etkilenirdim, hayatımın en önemli anıydı o, hayatımın en önemli kararı etkilenmemeniz mümkün olmuyor ki

laf arasında kola açacağı ile bile yapsa gözleriniz dolar ağzınız mutluluktan 5 karış açılır... tabi hayallerinizin erkeğiyse gerçekten

Son düzenleme:
bebeğim çok güzel bir konu açmışsın :) benim aşık olduğum adam etsin de nerde nasıl ederse etsin etkiler beni :KK70: o etmezse ben ederim zaten onunla çok evlenesim gelirse :KK70: hadi evlenelim derim :p =)

valla ben nasıl bi teklif almıştım hiç hatırlamıyorum, birlikteliğimizin 9.yılındayız 3 aydır nişanlıyız Temmuzda evleniyoruz kısmetse, evlilikten o kadar korkuyodum ki nasıl ikna oldum nasıl bu aşamaya geldik hiç bilmiyorum, ama hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum, çok mutluyummmmmmmm :KK52:

tek inci de güzelmiş zaten herkes şarhoş,farkedilmemiştir :KK1::KK1::KK1:..şimdiiki her gün evlenme teklifi ediyor demek ki,bence özel bir günde tekrar sorcaktır ama sen şasırırmısın bilemiyorum:KK52::KK52:

Bizde evlilik muhabbeti o kadar dile düştü ki nasıl bir özel zaman yakalar bilemicem.:KK9:
İlk tanıştığımz gün ettiği evlilik teklifi yeteri kadar şoke etmişti zaten!:KK53:
Çok ama çok güzel anlar bunlar.:KK16::nazar:
Allahım herkesin gönlündekini ve hayırlı olanı nasip etsin inşallah!:nazar:

Son düzenleme:
X