Evlenmeden bir hata yapıp birlikde oldum😔

merhaba arkadaşlar. 23 yaşındayım. 2 senelik bir ilişkim vardı. 1 ay önce ayrılmak zorunda kaldık. İsteme olacağı vakit ailem onaylamadı çok direttim ama olmaz dediler. Haklı sebepleride vardı. 1 buçuk sene önce birlikde oldum kendisiyle. Ve mecburiyetden ayrılmak zorunda kaldım. Hala çok seviyorum ama balık kokar derler o misal bizimkide. Çok çekinerek soruyorum bu soruyu. Yaptığım bu hatayı düzeltebilirmiyim. Üzerinden uzunca bir zaman geçti bilen var mı? Gaziantepde böyle bir operasyon yapılıyor mu? Şartları neler? Bunları öğrenmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı bilgi sahibi olan
Yaptığın bir hata değil, kusur değil. Belki yanlış yaptım diyebilirsin bundan rahatsız olacaksan 3000-4000 gibi fiyatlara klinikler yapıyor. Kesinlikle operatör doktor olmasına dikkat et. Ama bu seni ne ileri götürür ne geri.

Daha bugün biri nişanlımla bu gün özel şeyler planlıyorum birlikte olacakmış gibi konu açmıştı. Ona da tam senin durumunu anlattım. Evlenmeden yapmayın nişanlım, sevgilim yok çok seviyorum. İş bozulur kalırsınız öyle kk böyle vakalarla dolu dedim ki tükürüğüm kurumadan siz geldiniz. Geçmiş ola! Önemsediğimden değil ama yaşadığınız yer küçük yer, o bölgenin insanları böyle şeyleri önemser... Yani ne desem 🤷‍♀️ bilemedim. İstediğin şeyi yap dicem yazık elin oğlunu kandıracaksın hayır yalanla kurduğun dünyada olmak seni de üzecek, açıkla dicem adın çıkacak belki o an sevdiğinden olacaksın ya da kullanılıp kenara atılacaksın, ailene anlat dicem bunu yazdığına göre ailen öyle sakince, olur gençler arasında böyle şeyler, dicek türden değil. Önerim sen yine yaptır ne yaptıracaksan ama evlenme en iyisi! Kimsenin hakkına da girmemiş olursun. Çünkü toplumun büyük bir yüzdesi bu sebeple evlilik planlarını iptal ediyorlar. Ya da çok güvendiğin biriyle formaliteden evlen ayrıl sonrasında evlenip boşanmışa kötü gözle bakan çıkmıyor. Deli saçma bi dünyada ve ülkede yaşıyoruz. Hakkında hayırlısı.
Bu nasıl bir yazı ya aklın şuurun yerindemi senin 23 yaşında bir kızdan bahsediyoruz istersen babasını beylik tabancasıyla vursun kendini ne kadar cahil olduğunu bir daha böyle ulu orta belli etme sakın
Sana gelince konu sahibi hiçbirşey olmamış gibi hayatına devam edeceksin ve bundan sonra hayatına girecek kişiyi gerçekten doğru seçeceksin canım yapıpta yapmadım diyen yalancılardan olmayacaksın seviyorsanız birbirinizi karşısına geçip anlatacaksın oda seni seviyorsa ve gerçekten evlenmeye değecek adamsa konuşmayı devam bile ettirmeyecek zaten sen kendinden emin ol yeter ve asla ne başkasını nede kendini kandırma huzur mutluluk için dürüstlük şart sevgiler

Arkasında duramayacağın bir şeyi yaşamışsın. Bari kimseyi kandırma. Çıkın artık şu zihniyetten. Senin bedenin bu. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin. Madem bu kadar önemliydi senin için, yapmayacaktın. Hadi operasyon geçirdin. Beyninde bakire olacak mı ? Sadece kendini kandırmış olacaksın .

Aynı yaştayız bende bakire değilim asla sorun etmedim lütfen saçmalama

merhaba arkadaşlar. 23 yaşındayım. 2 senelik bir ilişkim vardı. 1 ay önce ayrılmak zorunda kaldık. İsteme olacağı vakit ailem onaylamadı çok direttim ama olmaz dediler. Haklı sebepleride vardı. 1 buçuk sene önce birlikde oldum kendisiyle. Ve mecburiyetden ayrılmak zorunda kaldım. Hala çok seviyorum ama balık kokar derler o misal bizimkide. Çok çekinerek soruyorum bu soruyu. Yaptığım bu hatayı düzeltebilirmiyim. Üzerinden uzunca bir zaman geçti bilen var mı? Gaziantepde böyle bir operasyon yapılıyor mu? Şartları neler? Bunları öğrenmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı bilgi sahibi olan
Yetişkin bi insansın birliktelik yaşamış olabilirsin nolucak ki

anteplilere noluyo böyle hepsi kudurmuş bu yaptığın hata değil takma kafana

Bende değilim çok sorun ediyorum düşüncemi nasıl değiştirebilirim
Neden ediyorsun? Ben değilim derken esnek benim ki bir damla kan gelmedi :) evliliğe saklasaydım aynı şey olacaktı. Çevreni değiştir. Bunu bilen çok kişi benle ciddi düşündü çünkü çok normal

Ilerdeki kocani kandirabilirsin ama Allahi kandiramazsin. Ya hatanin arkasinda duracan yada yapmicaktin bu kadar onemliyse bu konu sana. Kocan olacak adamda sana bakir oldugunu kanitlasin bakalim.

Ya pardon da kendi yorumlarınızı kendinize saklayın kiz sizden nasihat istememis sizin başınıza böyle birsey gelirse siz dürüst olun arkadaşım. Insani da germeyin öyle yapma böyle yapma güvenmiyorsan birlikte olmasaydın ya sizeneee eger konuyla alakalı fikrinizi varsa söyleyin yok konuyla alakası yok da vicdan mahkemesi konusunda fikriniz varsa kendinize saklayın. Stevya Stevya Elaemi Elaemi benneyanginlargordum benneyanginlargordum Minnoskizz Minnoskizz

Ya pardon da kendi yorumlarınızı kendinize saklayın kiz sizden nasihat istememis sizin başınıza böyle birsey gelirse siz dürüst olun arkadaşım. Insani da germeyin öyle yapma böyle yapma güvenmiyorsan birlikte olmasaydın ya sizeneee eger konuyla alakalı fikrinizi varsa söyleyin yok konuyla alakası yok da vicdan mahkemesi konusunda fikriniz varsa kendinize saklayın. Stevya Stevya Elaemi Elaemi benneyanginlargordum benneyanginlargordum Minnoskizz Minnoskizz
Fikrimi uygun bir dille paylaşırım bu sizi ilgilendirmez.siz kendi fikrinizi paylaşın neden burdan bizleri etkietleyip saldırıya geçiyorsunuz biraz başka fikirlere de saygınız olsun.Durust olun yazdık neden yalan söylemesine engel oluyorsunuz diye bize saydirmissiniz .Ben doğruluktan yanayım .bu yüzden ilk defa azar yiyorum nasıl insanlar var hayret.etiketleyip kavga çıkartmaya çalışıyorsunuz kimse kimsenin ağzının kapağı olamaz buranın yöneticisi siz degilsiniz.

Buna hata diyorsan demekki pişman olmuşsun. İnsan bu tür hataları yapmasa daha iyi. Ama insan işte hata yapmak bizi insan yapan en temel şey.

Ama bu hatayı bir operasyonla üstünü kapaman yanlış. Hata yaptıysan arkasında dur. Evleneceğin insanı SALAK yerine koyma. Vicdanınla nasıl başa çıkacaksın bir ömür..?
Seni hatan ile kabul edecek birini aramalısın.. Yalan söyleme emin ol bu daha büyük bir hata olur.
Yalan söylemen hatayı hata yaparak örtmeye çalışmak olur.. Evleneceğin insana dürüst ol..!

İsteyen istediği gibi fikrini beyan eder. Ben dürüstlükten yanayım, kimseye git diktir demem. Diktiriyorsa da kendi bilir. Burada kimseyi taşlamadık. Şu üslubun çirkinliğine bak. Boş boş konuşman bittiyse çekilebilirsin

Son düzenleme:
Ben gayet güzel de yazmism kızı hangi cümlede suclamisim ? Ki suçlanarak birşey de değil ki ? Geçmiş bir konuyu tekrar alintilayip neden canımı sıkıyosunuz ? Lütfen fikriniz var ise kendiniz paylasin benim yazdıklarım sizi hiç ilgilendirmiyor ayıp !

Ah canım bir hata yapmışın bazı yerlerde önemsenmesede maalesef yaşadığımız yerler küçük oldugu için oldukça önemli görüyorlar. Bnm kız kardesim 16 yaşındayken ilişkiye girmiş biz bunu ögrendik tabi yasadıgımız yerde adımız çıktı. Keşke senin gibi tek kişiyle yapsaydı Bi hal çaresine bakardık. Bizimde adımız çıktı. Benim yatıp kalktığım insanlar sizi ilgilendirmez diyo. Zaten ilgilendirmez ama yasadıgı ız yer küçük ve herkes herseyi biliyor esim kayınvalidem herkes duymuş utanıyo insan. Kayınvalidem bna namussuzmuşum gibi bakıyo. Sana diyebileceğim tek şey kimse anlayışla karşılamaz emin ol antep dışında bir yerde ameliyat olursan daha iyi olur. Umarım hersey gönlünce olur

Ah canım bir hata yapmışın bazı yerlerde önemsenmesede maalesef yaşadığımız yerler küçük oldugu için oldukça önemli görüyorlar. Bnm kız kardesim 16 yaşındayken ilişkiye girmiş biz bunu ögrendik tabi yasadıgımız yerde adımız çıktı. Keşke senin gibi tek kişiyle yapsaydı Bi hal çaresine bakardık. Bizimde adımız çıktı. Benim yatıp kalktığım insanlar sizi ilgilendirmez diyo. Zaten ilgilendirmez ama yasadıgı ız yer küçük ve herkes herseyi biliyor esim kayınvalidem herkes duymuş utanıyo insan. Kayınvalidem bna namussuzmuşum gibi bakıyo. Sana diyebileceğim tek şey kimse anlayışla karşılamaz emin ol antep dışında bir yerde ameliyat olursan daha iyi olur. Umarım hersey gönlünce olur
Nasıl duyuldu? Pardonda sende ezdirme kendini kime ne senin kardeşinin bacak arasından abla ol abla. Benim kardeşime bi şşt dese onu doğduğuna pişman ederim kardeşim ne yaparsa yapsın ablası hep dimdik arkasında olacak keşke herkes abla olmasa

Benim yatıp kalktığım insanlar sizi ilgilendirmez diyo. Zaten ilgilendirmez ama yasadıgı ız yer küçük ve herkes herseyi biliyor esim kayınvalidem herkes duymuş utanıyo insan.
Evet kız kardeşiniz çok çok haklı kimseyi ilgilendirmez,ha tabi yaşı küçük üstelik kendi rızası olsa bile suç sayılıyor ama ad çıkacak ne var anlamış değilim.Herkes istediğiyle istediğini yaşar.O cık cık cıııık evlenmeden birlikte olmuuuşş tüüüü diyenlerin gizli saklı yaptıkları bir dökülse ne ahlaksızlıklar ne rezillikler çıkar.Taciz değil tecavüz değil birinin malına canına kasıt yok,iki kişinin kendi isteği dahilinde gerçekleşen bir şey bu sonuçta.Eşinize ne kayınvalidenize ne ?? Kimse kınadığını yaşamadan ölmezmiş ayrıca,büyük konuşmamak lazım.

Nasıl duyuldu? Pardonda sende ezdirme kendini kime ne senin kardeşinin bacak arasından abla ol abla. Benim kardeşime bi şşt dese onu doğduğuna pişman ederim kardeşim ne yaparsa yapsın ablası hep dimdik arkasında olacak keşke herkes abla

Nasıl duyuldu? Pardonda sende ezdirme kendini kime ne senin kardeşinin bacak arasından abla ol abla. Benim kardeşime bi şşt dese onu doğduğuna pişman ederim kardeşim ne yaparsa yapsın ablası hep dimdik arkasında olacak keşke herkes abla olmasa
Nasıl duyuldu yasadıgımız yer kasaba gibi biyer. Sürekli Instagram üzerinden ablalarımın ve bnm tlfonlarıma gelen msjlar la. Msjın içeriği o kadar kötüydü ki ilişkiye girerken videoya cekmişler. Fotoğraf VS vardı. Konuştuk tabii ama aldıgımız cvp sizi ilgilendirmez oldu. Evet bizi ilgilendirmez Di ama bize geliyordu msjlar. Bn tabi ki kardesim i savundum ama o bni eşimden ayırmaya bile calıştı. Kayınvalidem le artık düşman gibi oldum. Esim konuşmuyor annesiyle. Ama bilmeden herkes abla olabilse demeseydiniz keşke.

Evet kız kardeşiniz çok çok haklı kimseyi ilgilendirmez,ha tabi yaşı küçük üstelik kendi rızası olsa bile suç sayılıyor ama ad çıkacak ne var anlamış değilim.Herkes istediğiyle istediğini yaşar.O cık cık cıııık evlenmeden birlikte olmuuuşş tüüüü diyenlerin gizli saklı yaptıkları bir dökülse ne ahlaksızlıklar ne rezillikler çıkar.Taciz değil tecavüz değil birinin malına canına kasıt yok,iki kişinin kendi isteği dahilinde gerçekleşen bir şey bu sonuçta.Eşinize ne kayınvalidenize ne ?? Kimse kınadığını yaşamadan ölmezmiş ayrıca,büyük konuşmamak lazım.
Yok eşim asla bu konuda yorum yapmadı. Kayınvalidemle düşman olduk zaten sürekli bna diğer gelinin in ne kadar namuslu oldugunu fln anlatıyordu i Bnde kim namustan bahsediyorsa en büyük namussuz odur dedim tartıştık görüşmüyoruz eşimde Bnde. Ama konu bu kadar basit değil kardesim in farklı farklı insanlarla yaptığı seyler in videosu ve ftgrları vardı. Şikayet i olalım ne olursa olsun utanma diye konuştum. Bnm yattığım insanlar sizi ilgilendirmez istediğimin altına yatarım dedi bu nasıl laftır. Bn zaten kardesimle de konuşmuyorum bni eşimden ayırmaya calıştı. Herkesin hayatı kendine ama küçük yerlerde kimse kabul etmez demek istediğim bu hep Bi dedikodu döner mide bulandırır

Ah be güzelim neyine güvendin.. Burda görüyorum bu tarz şeyleri çok üzülüyorum bu nesil adına.. Arkasinda duramadığın bir hata bu , şimdi gidip kimi kandıracaksın evlenirken ... Diyecek bişey bulamadım, bence seni geçmişinle kabul edecek biriyle evlen ve kimseyi kandırma 🤦‍♀️

X